Отчеты по охоте на пернатых 2017

север

ветеран форуму
надійна команда
Сегодня открылись и мы : колектив 5 человек , охота была неплохая. , постреляли вдоволь, вообщем 6 крыжней, 3 голубя, кстати голубя очень много никогда раньше сколько не видел.
А голуби на фото- не клинтухи?:cool:
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Волинь відкрилася. Полювання було пречудове. Качки було багато, майже всі лишились із трофеями. Я особисто добув три крякви.
 
  • Like
Reactions: kef

север

ветеран форуму
надійна команда
Матерая кряква, под натиском дратхаара, поднялась из ситняка в дальнем конце болота. Выстрел Д20 с дисперсантом №6- летит, с кряканьем! В угон-4 без контейнера в зеленой папковой гильзе на Соколе (заводской патрон, старые запасы;)) - валится, в облаке перьев, в камыши. Достаю стрелянные гильзы и обалдеваю: от пластиковой гильзы с Д20 осталась меньшая ее половина, все остальное улетело! Края обрыва рваные, неровные. Жаль, забыл сфотографировать. Сказалось. видимо, количество перезарядов на этой гильзе- всему приходит конец. А заряд, по всей вероятности, пошел "пулей", отчего и промах ( тешу свое самолюбие:D).
3.jpg
333.jpg
3333.jpg

Кстати, по субъективным ощущениям, Д20 "бодается" сильнее, чем Сокол, несмотря на тяжелое ружье и 1,53 г пороха. Если честно, то на плече уже приличный синяк за 2 недели...:rolleyes:
 
Останнє редагування:

roman-mr153

Мисливець
Ну не знаю я Д20-м стреляю уже года так 4-е...Всегда казалось и кажется что мягонький ))))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну не знаю я Д20-м стреляю уже года так 4-е...Всегда казалось и кажется что мягонький ))))
Сейчас использую, синхронно, Д20 и Сокол. Д20 резче. Но это, как я уже говорил, субъективное мнение.
П.С.А вот синяк - это уже объективно!:p
 

Reankor 2002

Новачок
Поехал я как всегда на открытие по утке в Винницкую область, уже много лет не изменяю традиции...

...вот он долгожданный поворот на озеро...





...вот оно...



...лагерь уже разбит...





...печка заведена...



...каша варится...



...утки летают...



























...еще сутки до открытия ...





...шашлыки жарятся...



...барбос в ожидании..



...вечер перед открытием, беседы ...



...рассвет...






























...16:00 открытие... манит уток гильзой...





...на изготовке...



...первый пошол...




















...замерз среди лета как собака...




...вторая зорька...























...открытие удалось, трофеи есть...





...Всех с праздником... :)
 

Mechanik

Снайпер
Мої Вітання Вам Шановні - Мисливці.
Ну що ж, відкриття полювання на пернату, відкрилось у нас в Тернопільській області 5.08. 2017р.
Але, на відкриття полювання, мені та моєму колегі по духу, фортуна Діани обминула нас стороною.
Жара стояла неймовірна, качка літала не охоче, а якщо й літала, то на захмарній висоті. Було, глухо як в танку.
Ми стояли до повної ночі, в очікуванні що зграя качок просвистить над нашими головами, та надія ще жевріла в кожного із нас.
Сонце закотилось за обрій, гуркіт комбайнів які збирали на полях врожай неподалік ставу, замовк. Та наступила, повна тиша.
Комарі дошкуляли нас перед нашими очима, та наш час зійшов, і вечір окутала темрява, та з ним згас і став.
Розрядивши рушниці, та зібравши свої речі, ми подались до своїх домівок.
Йшов час, та ми рушили знову на полювання, за покликом душі та сердця, на водойма.
Недільний день, в селі яке поруч розташоване із ставами, повним ходом йде - весілля.
Музика лунає, та запальні танці молоді, нам додають настрою. Народ в селі, гуляє.
Ну що ж, кому горілку чи вино пити в неділю, а кому й в очереті стояти в гумовцях.
Вдивляючись у небо над ставами, було видно нам літаючих поодиноких качок.
Діставши свої причандалля та рушниці з машини, ми розійшлись з колегою, по своїм старим місцям.
Лисухи сховались миттєво в очереті, з нашим появом.
Пройшла година, друга, та бачу як на мене летить табунець качок. Йде добре, але на самому межі пострілу.
Беру ціль, роблю добряче випередження, тисну на задній гачок курківки, і все... качка падає.
Надія була тільки одна, що чокове звуження добротної та перевіренної мною курківки ТОЗ Б, мене не підведе і цього разу.
На воді лежав крижень, відкривши стволи та діставши використаний набій, я відчув до болі мені знайомий, запах диму...
Бажаю Вам всім, успіху.

IMG_2919.JPG


IMG_2916.JPG


IMG_2920.JPG
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Діставши свої причандалля
пане Володимире. а це обов"язково при полюванні на качку?:D:D:D:D, бо потім Ви дістали ще і
:D:D:D
я чогось видно раніш не знав про полювання на качок!

не судіть за жарт, але радий, що Ви знову в строю Мисливців і вітаю з вдалим полюванням, дай Боже, щоб не останню сотню качви добули, і з Днем Народження!!! будьте здорові! 100 літ без капремонту!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Переглянути вкладення 300177

Нас тоже потихоньку перепел начинает баловать! Сегодняшнее утро.
то здобич Вашого друга чотирилапого. з молодим дратом ще не полював перепілку. а з нині покійним Нордом всипали ми їм по саме годі за 12 років, і завжди 90% полювання робив ПЕС.
 

Sdsw2109

Мисливець
то здобич Вашого друга чотирилапого. з молодим дратом ще не полював перепілку. а з нині покійним Нордом всипали ми їм по саме годі за 12 років, і завжди 90% полювання робив ПЕС.
Погоджуюсь повністю! Без собаки на полюванні робити нічого! Одного підшумиш, потім годину шукаеш! Та и сам процес, коли барбос у стійці, ти в очікуванні, птиця підіймаеться, постріл, помічник знаходить и...., не скільки задоволення від трофею, скільки переповнює гордість за чудову роботу волохатого мисливця !
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Доброго ранку, товариші! Нарешті добрався до компутера, щоб поділитися своїми враженнями від відкриття. Суботу я відгулював поблизу Києва на весіллі, але в 23:00 машиною виїхав з дружиною до місця відкриття. Рівно в 04:00 заїхали в село. На греблі темнота, вся чесна компанія спить непробудним сном. Швиденько завіз дружину додому, перевдягнувся, загрузив авто причандалами і на ставки. Приїхав, бачу, що перші "бджоли" вже попросинались і починають хлебтати теплу юшку. Поки вивантажив всі причандали, вже було чутно перші постріли. Швиденько зібрався і на греблю. Виживші також почали розставлятись. Літ тривав десь з 5-ї до 7-ї ранку. Потім глухо. Летіло трохи високовато, але червоноголовця дістати таки вдалося. Хлопці також трохи постріляли і добули 2 крижні, 5 лисок та червоноголовця. Згодом причалили ті, хто був на лодках. В них результат був кращий.
Ввечері і я з тестем вирішив обкатати лодку. Запливди в очерет, замаскувались і почали очікувати. Хвилин через десть, не помітивши нас, йде на посадку лиска. Підпускаю, постріл - є здобич. Що цікаво, думали, що лиска буде виходити з очерету поряд де ми стояли, але її виходу ми так і не дочекались (йшла інтенсивна пальба на всіх виросних ставках і зимувалах). Але, коли почало темніти, надлетів на посадку крижень і був взятий влучним пострілом. Згодом стемніло і комарня вже просто не давала спокою. Вирішили повертатись додому. Ввечері фотографувався вдома, бо було вже занадто темно. Всіх зі святом!
 

Вкладення

Зверху