Отчеты по охоте на пернатых 2017

Всех с открытием. Друзья подскажите куда поехать по охотится. Только с командировки заканчиваю оформление. Буду очень благодарен.
 

cagor

Слідопит
Цікаві у Вас умовиводи...
Не в обиду, но этот красноголовик что на фото похож на так называемого поршка, у него маховые перья еще не сформированы полностю - палки, таких видел только бегущих по воде, полетом не назовешь, но если ваш летал то ему крепкого пенька дали:)
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Не в обиду, но этот красноголовик что на фото похож на так называемого поршка, у него маховые перья еще не сформированы полностю - палки, таких видел только бегущих по воде, полетом не назовешь, но если ваш летал то ему крепкого пенька дали:)
Там, где я охотился, пинка давали всем и вся. Стрельба была очень интенсивная. Это чудо летело на предельной высоте для 5-ки, однако, было взято метким выстрелом. А на счет перьев итд, и тп...возможно у Вас такого лета просто нет. Приезжайте к нам, но по особому приглашению
 

venator_

Мисливець
Сегодня с товарищем "выскочили" на вечерку семьями... Семьями потому, как его и моя супруги тоже охотники, официальные, со всеми из этого исходящими ( документами, оружием и т.д.). Птица была, но межсезонья дало о себе знать - сделав по десятку выстрелов и наведя страху на недоумывающее утиное братство, наши дамы передали эстафету нам... В итоге было добыто два селезня, с последним нас очень выручил верный помощник, который буквально "выковырял" подранка с непролазных топей...
Мне не довелось сделать даже выстрела, но ведь суть не в этом... главное участие...
Всех: "С полем"!
20170816_212235-1.jpg

20170816_215829-1.jpg
 

Sdsw2109

Мисливець
Там, где я охотился, пинка давали всем и вся. Стрельба была очень интенсивная. Это чудо летело на предельной высоте для 5-ки, однако, было взято метким выстрелом. А на счет перьев итд, и тп...возможно у Вас такого лета просто нет. Приезжайте к нам, но по особому приглашению
Наверное с перепугу. Так и страус на прельной полетит.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Ну, не способна утка в КОЛОДОЧКАХ на полет!!! Тем более- на высоте 40 метров!
Слушайте, давайте не разводить базар там, где он не нужен! Тема об отчетах, придерживайтесь фарватера. Есть желание что-то доказывать, создаем отдельную тему или переходим в личку. Я что слепой, что перепутал небо с водой???
 

kef

Зброяр
12.08.2017 року у вечірню пору прибув до свого місця полювання.Підняв пару крижнів.Стріляв-не влучив.Шкоди для качви завдано не було.Коли почало сідати сонце за горизонт-перйшов до старого напів пересохлого ставу.Водяне плесо приблизно 35 на 25 метрів ,.Льоту не було.,і коли мав намір завершити полювання-почалося.......свист крил,крякання з різних сторін ......спрацювала підсипка зернових відходів.Перший постріл-не влучив.,добавляю з лівого і качка падає на чисте водяне плесо ......Швидко роззуваюсь і босоніж за трофеєм у воду .,тільки повертаюся до берега,як по заду з свистом качиних крил почала сідати одна за одною качва...але замітив ши мене, з шумом та кряканням зривається з води.,такого зі мною, ще не було ....Перезарядивши старенького "німця" патронами з шротом №7.,чекаю наступного підльоту.Через декілька хвилин чую свист крил підлітаючих качок.Вибіраю першу ціль і переводжу без зупину руху стволів дещо в перед качки-постріл і трофей падає майже під мої ноги.Все -полювання на сьогодні закінчилось.Норма 2 качки.,добута чисто, без підранків.Стара рушниця не підвела. Постоявши ще декілька хвилин я побачив,що качка прилітає з різних сторін.Стаї були в кількості від 3 до 10 штук.,так що наступне полювання буде (повинне бути) теж цікавим .Фото не робив......Всім удачі та вдалих пострілів.
 

tyrist 1945

Тигр
12.08.2017 року у вечірню пору прибув до свого місця полювання.Підняв пару крижнів.Стріляв-не влучив.Шкоди для качви завдано не було.Коли почало сідати сонце за горизонт-перйшов до старого напів пересохлого ставу.Водяне плесо приблизно 35 на 25 метрів ,.Льоту не було.,і коли мав намір завершити полювання-почалося.......свист крил,крякання з різних сторін ......спрацювала підсипка зернових відходів.Перший постріл-не влучив.,добавляю з лівого і качка падає на чисте водяне плесо ......Швидко роззуваюсь і босоніж за трофеєм у воду .,тільки повертаюся до берега,як по заду з свистом качиних крил почала сідати одна за одною качва...але замітив ши мене, з шумом та кряканням зривається з води.,такого зі мною, ще не було ....Перезарядивши старенького "німця" патронами з шротом №7.,чекаю наступного підльоту.Через декілька хвилин чую свист крил підлітаючих качок.Вибіраю першу ціль і переводжу без зупину руху стволів дещо в перед качки-постріл і трофей падає майже під мої ноги.Все -полювання на сьогодні закінчилось.Норма 2 качки.,добута чисто, без підранків.Стара рушниця не підвела. Постоявши ще декілька хвилин я побачив,що качка прилітає з різних сторін.Стаї були в кількості від 3 до 10 штук.,так що наступне полювання буде (повинне бути) теж цікавим .Фото не робив......Всім удачі та вдалих пострілів.
Так розказав, що аж жаба задушила:)
 

kef

Зброяр
Жаб залишимо для інших "французьких" мисливців:D,а полювання дійсно було цікавим.:):rolleyes::D.Шкода що немає можливості фото-відео фіксації-.....:(
 

Серг-Кл

Слідопит
Всех с открытием! Утки в этом году ОЧЕНЬ мало. Жара ужасная, в 4 сидели за столом, квас потягивали. Вышли только к 7, и то жарило огого. Прошлогодние заводи напрочь высохли, даже болота не осталось. В прошлом году лыски и чирков валом было. Сидя в камыше даже не стрелял так как крыжень был основной. В субботу ни лыски ни чирка даже в глаза не видел! Результат одна утя 12 и одна 13.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
На завтрашній вечірній лет потрібно брати не тільки патрони,але і фрукти з медом, .....,за одно буде з чим качку приготувати....
 

Лис74

Мисливець
Ранішній льот, вистрілив 6 набоїв, із них вимазав два крижня, собака "матю..ла" мене як тільки могла, все рушницю вичистив і в сейф, а далі в тир..... тир....тир і ще раз в ТИР............................
 
Зверху