Охота на пернатых: сезон 2018/2019

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
навпаки потрібно виставляти, можливо хтось щось розкаже - підкаже, ітд. Критика і порівняння це не погані речі

П.С
Ідеалів (У собаківництві) дуже мало !!!

А еліту і ПЧ, відшукують на випробуваннях :)
Юра, так вы же тут критики не признаете! Такое впечатление, что как дети малые хотите лишь услышать: Ну ты ее убил! Как лежит долхло! Еще бы сверху сесть!
В крайнем случае: А как влияет на собачку перепелиная дробь! Опасно или нет?
Элементарные базовые моменты будущий охотник, как по-мне, должен знать уже в несовершеннолетнем возрасте! Тем более, сейчас - во времена Инета - и проблем нету!
 

ura83

Слідопит
Юра, так вы же тут критики не признаете! Такое впечатление, что как дети малые ходите лишь услышать: Ну ты ее убил! Как лежит долхло! Еще бы сверху сесть!
В крайнес случае: А как влияет на собачку перепелиная дробь! Опасно или нет?
Элементарные базовые моменты будущий охотник, как по-мне, должен знать уже в несовершеннолетнем возрасте! Тем более, сейчас - во времена Инета - и проблем нету!
Та чого критику признаю і полюбляю робити порівняння(такий собі аналіз:D) + знаю для себе що це потрібно.... (А то б думав що Я найкращий і в мене все найкраще :D:D:D)
Ось бачте Ви у своєму пості написали "А как влияет на собачку перепелиная дробь! Опасно или нет?" так це вже "+ " - можливо хтось задумається і зробить висновки ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Й то правда! Я навіть не додув...:oops: Плохо, що без натурних спроб вони не завжди розуміють наслідки!
 

ura83

Слідопит
Й то правда! Я навіть не додув...:oops: Плохо, що без натурних спроб вони не завжди розуміють наслідки!
Це вже залежить від самого характеру : один буде пальці в розетку пхати до поки електричним струмом не вдарить:D, а другий на інстинктивному рівні буде обминати її (хто правий покаже час:D:D:D )
П.С.
Все продовжуйте Охота на пернатых: сезон 2018/2019!!!
 

Witamin

Мисливець
Це вже залежить від самого характеру : один буде пальці в розетку пхати до поки електричним струмом не вдарить:D, а другий на інстинктивному рівні буде обминати її (хто правий покаже час:D:D:D )
П.С.
Все продовжуйте Охота на пернатых: сезон 2018/2019!!!
Дякуємо, що дозволили!!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Це вже залежить від самого характеру : один буде пальці в розетку пхати до поки електричним струмом не вдарить:D, а другий на інстинктивному рівні буде обминати її (хто правий покаже час:D:D:D )
П.С.
Все продовжуйте Охота на пернатых: сезон 2018/2019!!!
У меня брат сунул в детстве, правда не пальцы, а оголенную спираль для электроплитки, которую зажал в руках! Очень красивый рисунок вышел на ладонях! Но - помогло!
Я такими гуапостями незанимался. НО, возможно, делал другие испытания...:oops:
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дякуємо, що дозволили!!!
Думаю, Вам не стоит так сильно упираться в нашу критику: если уж начать все модерировать так, как Вам хочется, думаю, половины текством (постов) Вы тут просто не увидите.
Но, что обидно, некоторые так и остануться неразумными детьми... или взрослыми, которые подлежат уголовной и административной ответственности! И уже в этом сезоне есть тому примеры из жизни!
 

ura83

Слідопит
Дякуємо, що дозволили!!!

Ще одну секунду зачекайте :D:D:D:rolleyes:

У мене пропозиція до В. Яковлев,
Дивіться В.А. Я тут аналізував (Ви знаєте Я полюбляю це:D ) отож Ви як самий поважний тут чолові візьміть наприклад пост Севера #1131
+ ще на Ваш вибір пару гарних фото і звітів . І давайте опишіть організуйте і відправляйте їх туди https://hunt-fish.com.ua/

Буде така собі форумна стаття
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ще одну секунду зачекайте :D:D:D:rolleyes:

У мене пропозиція до В. Яковлев,
Дивіться В.А. Я тут аналізував (Ви знаєте Я полюбляю це:D ) отож Ви як самий поважний тут чолові візьміть наприклад пост Севера #1131
+ ще на Ваш вибір пару гарних фото і звітів . І давайте опишіть організуйте і відправляйте їх туди https://hunt-fish.com.ua/

Буде така собі форумна стаття
Часу не вистачить...
 

Volanat

Мисливець
А у Вас зараз дозволене полювання?
Мы с 2014 открытия дома ждем, ну а пока ездим в гости, благо - принимают.
И к сожалению я считал своими любимыми угодьями, как раз то поле подсолнуха, которое теперь между окопами осталось... туда наверное не судьба.
 

Witamin

Мисливець
Мы с 2014 открытия дома ждем, ну а пока ездим в гости, благо - принимают.
И к сожалению я считал своими любимыми угодьями, как раз то поле подсолнуха, которое теперь между окопами осталось... туда наверное не судьба.
Я так і зрозумів, коли ви написали - не кажіть!!(((
 

Witamin

Мисливець
Мы с 2014 открытия дома ждем, ну а пока ездим в гости, благо - принимают.
И к сожалению я считал своими любимыми угодьями, как раз то поле подсолнуха, которое теперь между окопами осталось... туда наверное не судьба.
Довелося мені побувати в сусідній з вами області. То кількість дичини і її різноманітність мене здивувала (особливо фазана багато) але теж в них з тих же причин полювання заборонене((( Але не опускайте рук, є ще де полювати в нес, а на своєму улюбленому місці ви пополюєте і не раз, тільки потрібен час!!
 

Volanat

Мисливець
Але не опускайте рук, є ще де полювати в нес, а на своєму улюбленому місці ви пополюєте і не раз, тільки потрібен час!!
Спасибо за поддержку, надеюсь что чистые районы области все таки скоро откроют, а вот в тот подсолнух я наверное и сам не пойду, там железа в земле... жах, поля почистят, а вот балки с посадками - сомневаюсь.
 
Зверху