Охотничий нож

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем zmedik, 25 жов 2017.

reloader
  1. Ohotnik47

Ohotnik47 Новачок

Скоріш за все проблема в "желєзкє". Терніть РК надфілем - якщо бере , то ніж сувенір.
    Я роблячи ніж з поковки - не скажу наскільки добре він буде тримати заточку, але як мінімум його повинно вистачити для розділки стокілог. веприка.Це повний цикл - знімання шкури, поділ туші на зручні шматки вкл. хребет, ребра і т.д., це норма . Якщо, в процесі розробки одного кабана, ніж потрібно підточувати то його місце дома на кухні.
    А взагалі нормального ножа вистачає на 7-8 кабанів без підточування - через те й ціна відповідна. Колись і я користувався таким ширпотребом, дуже не зручно його підточувати під час роботи, особливо коли клин. в салі.
    Що стосується чохла (піхов) - то вони повинні бути з товстої(4-5)мм шкіри, кріпитись на ремінь за рахунок прорізу з тильного боку, а ніж в піхвах повинен фіксуватись за рахунок руків'я. Такий метод дозволяє дістати ніж однією рукою і також вставити назад.
    Подібне я описував на форумі, чоловік просив зробити руків'я - там і фото є.
    З пов.

zmedik, север та Михал Михалыч подобається це.
  2. Михал Михалыч

Михал Михалыч Новачок

Купил нож у
    Продам ножи ручной работы
    Тема у розділі 'холодна зброя', створена користувачем sergey.horuy, 8 січ 2018.

Доволен всем!!!;) Качество изготовления на очень высоком уровне!
    Не реклама:) , но советую

Вкладення:

• DSCN0485.JPG
      DSCN0485.JPG
      Розмір файлу:
      320,8 КБ
      Переглядів:
      189
    zmedik подобається це.
  3. zmedik

zmedik Новачок

Дякую за об'ємну й зрозумілу відповідь.

4. zmedik

zmedik Новачок

І скільки такий коштує?

5. Михал Михалыч

Михал Михалыч Новачок

1800 грн + ножны из толстой кожи 300+ пересылка новой почтой
    Я доволен!
    Сталь К340 кованная

Останнє редагування: 6 лют 2018
  6. zmedik

zmedik Новачок

Свой отправил в центр заточки Василия Зайцева, если "вердикт" будет плохой то возможно к следующему сезону куплю у этого мастера.

7. zmedik

zmedik Новачок

На сколько грубо говоря кабанчиков хватает?

8. Михал Михалыч

Михал Михалыч Новачок

Кабанчиками не мерил:) , но обычный брусок для кухонных ножей по нему просто скользит и оставляет еле еле заметные риски на кромке лезвия- не берет сталюку :)
    Вы найдите в разделе -продам- холодное оружие- созвонитесь с мастером и пообщайтесь:rolleyes:, там и ножей разных куча фотографий

zmedik подобається це.
  9. zmedik

zmedik Новачок

Я уже смотрел.

Поділитися цією сторінкою

Графф