Охотничьи дни

Бандерос

Мисливець
Почему разрешено охотится только в определьонные дни недели . Допустим в сезон на пушного зверя припадает 26 выходных дней . Почему я не могу выбрать эти дни когда мне удобно ? Ведь есть же контрольная карточка в которой записывается выход на охоту . Можно же по ней определить количество выходов на охоту . Отходил ты весь лимит за месяц - два остальные сидишь дома . Так же и с зайцем - разрешено в субботу , тоисть половина разрешенных дней . Получается 13 зайцев которых ты можешь добыть . Отметку же мы ставим тоже о добыче зайца иначе это не законно добытый трофей .Отстреляю я к примеру , чисто гипотетически, их в первые 13 дней охоты - и все дальше нельзя . Могут ли господа с УООР дать ответ на мой вопрос . И что думают форумчане по этому поводу?
 

FISH.OD

Новачок
А если охотник через раз будет делать запись в карточку? Всех не проконтролируешь! В итоге к концу сезона из дичи останутся только мыши на поле, да вороны с воробьями в небе!
 

Копатыч

Зброяр
Для того, что бы не задавать "глупых" вопросов, надо, хотя бы краем глаза прочитать Закон
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1478-14
в котором сказано, что "дни недели", количество "выходов" ни какого отношения, к добыче трофеев, не имеют, а имеют отношение "лимиты", а лимиты выделяются на основании "таксации" .....
другими словами, в Вашем районе, после проведения таксации, можно отстрелять 150 голов зайца русака ....., количество охотников, в районе 400......., отстреляли за 1 выход 150 голов и тю тю ...., охота должна быть закрыта, в противном случае, будем иметь вот такой результат
из дичи останутся только мыши на поле, да вороны с воробьями в небе!
 

Бандерос

Мисливець
А кто закрыет охоту ? Кто контролирует сколько добыто зайца ? Только после сезона подсчитают по отстрелкам . Добудут всех 400 зайцев - узнают об этом только по окончанию сезона .
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
И что думают форумчане по этому поводу
думають де вас таких роблять, та який дурний піп таких хрестить! є Законодавча База. і насамперед треба ознайомитись з нею, починаючи з Закону України "Про мисливське господарство та полювання" і закінчуючи Наказами Держлісгоспу та наказами місцевого УТМР про порядок та строки проведення полювання у тому чи іншому регіоні. саме там прописуються дні та терміни полювання. особливо рекомендую прочитати все що написано після слова "ЗАБОРОНЕНО:".
завжди в таких темах дивує, чому ніхто не пише та не питає "де я маю відпрацювати трудоучасть?", "у мене є 50 тюків сіна - де їх розкласти?", "маю 10 мішків зерна - куди їх висипати для фазанів?, а є лише питання про 13 зайців, коли з виходів 26, то можна ж 26 покласти!
 
Останнє редагування:

Leodr

Снайпер
Вам уже не так мало лет, а вопросы извините какие-то подростковые. Неужели вы первый раз на охоте? Лучше закройте тему.
 

Dmitrriy

Мисливець
У нас я бы вообще запретил в районе охоту года на два, естественно при наличии жёсткого контроля за браками. А то уже и мышей мало...
 

Бандерос

Мисливець
У нас я бы вообще запретил в районе охоту года на два, естественно при наличии жёсткого контроля за браками. А то уже и мышей мало...
Жёсткого контроля? А где у нас жёсткий контроль , ну кроме угодий частников.
 

Бандерос

Мисливець
думають де вас таких роблять, та який дурний піп таких хрестить! є Законодавча База. і насамперед треба ознайомитись з нею, починаючи з Закону України "Про мисливське господарство та полювання" і закінчуючи Наказами Держлісгоспу та наказами місцевого УТМР про порядок та строки проведення полювання у тому чи іншому регіоні. саме там
прописуються дні та терміни полювання. особливо рекомендую прочитати все що написано після слова "ЗАБОРОНЕНО:".
завжди в таких темах дивує, чому ніхто не пише та не питає "де я маю відпрацювати трудоучасть?", "у мене є 50 тюків сіна - де їх розкласти?", "маю 10 мішків зерна - куди їх висипати для фазанів?, а є лише питання про 13 зайців, коли з виходів 26, то можна ж 26 покласти!
Там где и вас роблять. Закон говорите . Дак почитайте закон и скажите как он выполняется .
 

Rainbow

Мисливець
Так щоб не вчити Вас жити, як дехто робить замість того, щоб дати конкретну відповідь на конкретне питання, скажу просто-дичини повинна мати хоча б декілька днів для того, щоб заспокоїтись-"перепочити" (зняти стрес). А то гіпотетично можна уявити, що коли в районі мешкає 400 мисливців з яких хоча б половина-активні, то в угіддях щоденно лунатимуть постріли, особливо на початку сезону, коли дичини ще вдосталь.
Вам мабуть відомий такий термін, як "нахльостана" дичина-це коли на Вас прямує, наприклад, качка, і Ви уже приготувалися стріляти в неї, і тут раптом лунає постріл за метрів 500 від Вас, а качка починає відвертати та одночасно набирати висоту. А ще може Вам доводилось спостерігати, як у середині або під кінець мисливського сезону, але не в день полювання, ті ж качки поводяться спокійніше, ніби відчувають, що люди сьогодні не становлять для них загрози.
Ваше питання риторичне, піднімалося воно і раніше, і не раз... Пропонувалися різні варіанти: встановити ліміт дичини на одного мисливця, а добути його він може хоч за сезон, хоч за тиждень; встановити ліміт патронів до зброї, з якими мисливець може перебувати в угіддях і таке інше. Єдине, що прийшло і закріпилось з тих далеких часів, це кількість дичини, яку мисливець-спортсмен може добути за один день полювання-т.з норма добування. Звичайно і Ваш варіант припустимий, але лише за умови тотального контролю таких мисливців-тобто фактично таке можливе лише в приватних мисливських господарствах. Там і дичина є, і єгері з мисливствознавцями працюють-плати і полюй.
А те, що дичина любить тишу видно навіть по тому, що у всіх цивілізованих країнах (Україна, на превеликий жаль, в їх число не входить) полювання на копитних і хижих звірів з глушником є нормою. Для цікавості перегляньте декілька випусків передачі циклу "Єгеря" на каналі "OUTDOORS" і побачите, як живуть, полюють, працюють і відпочивають "нормальні" люди.
 

Бандерос

Мисливець
Так щоб не вчити Вас жити, як дехто робить замість того, щоб дати конкретну відповідь на конкретне питання, скажу просто-дичини повинна мати хоча б декілька днів для того, щоб заспокоїтись-"перепочити" (зняти стрес). А то гіпотетично можна уявити, що коли в районі мешкає 400 мисливців з яких хоча б половина-активні, то в угіддях щоденно лунатимуть постріли, особливо на початку сезону, коли дичини ще вдосталь.
Вам мабуть відомий такий термін, як "нахльостана" дичина-це коли на Вас прямує, наприклад, качка, і Ви уже приготувалися стріляти в неї, і тут раптом лунає постріл за метрів 500 від Вас, а качка починає відвертати та одночасно набирати висоту. А ще може Вам доводилось спостерігати, як у середині або під кінець мисливського сезону, але не в день полювання, ті ж качки поводяться спокійніше, ніби відчувають, що люди сьогодні не становлять для них загрози.
Ваше питання риторичне, піднімалося воно і раніше, і не раз... Пропонувалися різні варіанти: встановити ліміт дичини на одного мисливця, а добути його він може хоч за сезон, хоч за тиждень; встановити ліміт патронів до зброї, з якими мисливець може перебувати в угіддях і таке інше. Єдине, що прийшло і закріпилось з тих далеких часів, це кількість дичини, яку мисливець-спортсмен може добути за один день полювання-т.з норма добування. Звичайно і Ваш варіант припустимий, але лише за умови тотального контролю таких мисливців-тобто фактично таке можливе лише в приватних мисливських господарствах. Там і дичина є, і єгері з мисливствознавцями працюють-плати і полюй.
А те, що дичина любить тишу видно навіть по тому, що у всіх цивілізованих країнах (Україна, на превеликий жаль, в їх число не входить) полювання на копитних і хижих звірів з глушником є нормою. Для цікавості перегляньте декілька випусків передачі циклу "Єгеря" на каналі "OUTDOORS" і побачите, як живуть, полюють, працюють і відпочивають "нормальні" люди.
Вот это ответ . Все понятно и ясно , а то сразу читайте закон . По-моему только один человек понял что я спрашивал .
 

Бандерос

Мисливець
после такого набора бук(ф) ставят знак ?
Бандерос, вот представьте:
- Бандерос: я устал, я бегал и прятался в полях... Заебали: каждый день по мне пуляют и посрать не дают!!!
- Зайка( Супруга, Жена, Любимая женщина - на ваш вкус)))) я устала прятаться с детьми (зайцы, фазаны, слоны и т.д.)
- Бандерос подходит к охотникам и молвит: чуваки я не прав, я не хочу шоб нас пуляли КРУГЛОСУТОЧНО, дайте хоть трохи отдыха, шоб очухаться от предыдущих охотников .
Можно потом, после охоты стаю, табун, стадо, кладку в кучу собрать? Бандерос, Ваше мнение?
Вы хоть сами поняли что написали ?
 

Бандерос

Мисливець
хреново. тому що замість того, щоб його виконувати, дехто хоче його обговорювати, та викрутити на свою вигоду!
Дак законы и должны " обговорюватись". Да и в чем проблема - я спросил почему так ,а нельзя по другому ,а Вас понесло . И где я сказал что закон нужно не исполнять ?
 

Копатыч

Зброяр
Вот это ответ . Все понятно и ясно , а то сразу читайте закон .
Повторение, мать учения .....
Все это можно найти в Законе, но для чего его "читать", лучше послушать ОБС, а потом вновь создавать тему, в ракурсе "помогите, спасите, попал в не приятную ситуацию ......., что делать?"
Дак законы и должны " обговорюватись".
Закон, можно обговаривать, если он, на стадии "принятия" и выдвинут, на "обсуждение" ...., а когда он (Закон) принят, то там уже не чего обговаривать, его надо просто - исполнять.
 

Бандерос

Мисливець
После обсуждений ой как много внесено в разные законы разных поправок . Именно после обсуждений .
 
Зверху