ПЕРЕСТРЕЛ, Яковлеву

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, надеюсь, до кого-то дошло...
Занимался я собаками и охотничьими, и служебными.
Общий курс обязателен для всех собак, которыми пользовались!
Но если кто-то хочет, чтобы его собака побольше притащила дичи, то, ясный перец, он ее не сможет отозвать или подозвать... Да и запретить...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дядя Вася;72148 сказав(ла):
Наверное должны были=). Хотя из вашего поста у меня возник вопрос. Только без обид, ладно? У меня совсем нет опыта охоты с гончими, но я читал что собака гонит одного зайца и не должна отвлекаться на другого. Правильно? Тогда как же вы можете добыть зайца, а собака продолжает гон? Ведь шумовых зайцев вроде как не культурно стрелять. Повторяю, вопрос без под...ки, чисто на интересе.
Кроме зайца в угодьях есть еще и лисица, и енот, норма отстрела которых не лимитирована и было бы глупо прекращать охоту, если с утра был добыт один заяц на коллектив.Отличить шумового зайца от гонного иной раз бывает невозможно, особенно при охоте в лесу.Культурно или бескультурно стрелять шумового зайца-весьма спорный вопрос:даже Н.Зворыкин-классик советской охоты, настоятельно рекомендовал стрелять зайца даже на лежке, не поднимая его.Так, что же он был бескультурным охотником? Что тогда говорить о шумовом зайце?Да и вообще вопрос стоял не о перестреле, а о позывистости гончей. Сомневаюсь, что она после "шептания на ушко", станет более отзывчивой-это не овчарка.
 

МРВ

Мисливець
Почитав стало цікаво по перестрілу , значить якщо вже вибрав ліміт дальше підранків лишати кому? лисам,собакам, яких і так розвелось дальше нікуди,а як бути з гуманістю , переступити скажем важко пораненого звіра і покинути помирати не зовсім пристойно.І якось мені важко віриться , що хтось покине поранену косулю і піде дальше полювати. В нас була схожа ситуація коли під час полювання натрапили на підранка кабана він прийшов до нас з Житомирщини доволі серйозний сікач , вийшов на нього мисливець минути ніяк,всіх попередив добрали , після чого позвонили лісникові , він в лісхозаг і годин з 5 замість полювання прочикали поки позїзжались після чого , ще 2 ві години ходили по слідах виясняли з відки прийшов кабан і чи це не ми його з лісу нашого без ліцензії вигнали і вполювали.НЕ буду скривати трішки свіжини нам попало но натріпались так , передати важко.А щодо мисливської собаки про , що Ви говорите шановні я не бачив , ще 100 відсоткової слухняності в мисливської собаки це байки для молодих, і на носі в неї щотчика немає а якщо собаку задьоргати і зацькувати командами то це буде шавка з доками а не мисливський пес.
 

СССС

Мисливець
МРВ;73399 сказав(ла):
Почитав стало цікаво по перестрілу , значить якщо вже вибрав ліміт дальше підранків лишати кому? лисам,собакам, яких і так розвелось дальше нікуди,а як бути з гуманістю , переступити скажем важко пораненого звіра і покинути помирати не зовсім пристойно.І якось мені важко віриться , що хтось покине поранену косулю і піде дальше полювати. В нас була схожа ситуація коли під час полювання натрапили на підранка кабана він прийшов до нас з Житомирщини доволі серйозний сікач , вийшов на нього мисливець минути ніяк,всіх попередив добрали , після чого позвонили лісникові , він в лісхозаг і годин з 5 замість полювання прочикали поки позїзжались після чого , ще 2 ві години ходили по слідах виясняли з відки прийшов кабан і чи це не ми його з лісу нашого без ліцензії вигнали і вполювали.НЕ буду скривати трішки свіжини нам попало но натріпались так , передати важко.А щодо мисливської собаки про , що Ви говорите шановні я не бачив , ще 100 відсоткової слухняності в мисливської собаки це байки для молодих, і на носі в неї щотчика немає а якщо собаку задьоргати і зацькувати командами то це буде шавка з доками а не мисливський пес.
це що ти все написав, це все риторика та емоції, законодавець мислить по іншому, ну асаме це якось так - в тебе є собака, і карточка на відстріл в якій зазначена кількість, ніхто не буде розбиратися яким чином потрапили до тебе трофеї, буде більше ніж зазначено в карточці, якщо що то будеш мати проблеми, щодо товаришів мисливців які настрілюють набагато більше ніж норма, чи норму, а несуть на двох пів чирка, згідно законодавства їхні дії не зачіпають твоїх інтересів, тобто тобі чи комусь кивати в їхню сторону не потрібно, та і не етично це, кожен має нести відповідальність за свої дії, далі на рахунок вигодовування лисів, згідно правил та мисливської етики, мисливець не має стріляти в дичину, якщо вона падає в за відомо недоступне місце,тобто виходячи з логіки мисливської етики, підранків не повинно бути, або буде настільки мало що лиса не прогодуєш, з таких міркувань виходив законодавець коли писав нам закони, тобто твоя собака не може принести тобі чужу качку бо її не повинно там бути.
щодо мисливців які зробили перестіл або виконали норму та несуть пів чирка на брата, так тут все просто вони порушили мисливську етику, якщо перевищили норму то ще порушили правила норм відстрілу, тільки їх не накажуть бо довести їхню провину не легко, а накажуть тебе бо довести твою провину не складно.
тепер тут зрозумів!?
про не послух пса, не потрібно так вже в крайності, він не повинен без твоєї команди щось робити, на крайній випадок в тебе є поводок.
 

СССС

Мисливець
МРВ;73399 сказав(ла):
А щодо мисливської собаки про , що Ви говорите шановні я не бачив , ще 100 відсоткової слухняності в мисливської собаки це байки для молодих, і на носі в неї щотчика немає а якщо собаку задьоргати і зацькувати командами то це буде шавка з доками а не мисливський пес.
а про це шановний МРВ, тут не розказуй, це будеш казати експертам на польових випробуваннях, а вони довго слухати тебе не будуть, а бали за не послух знімуть)
 

Дядя Вася

Слідопит
Вот интересно, почему все сразу пытаются оправдаться? Ну неужели трудно понять, если у тебя 7 уток - это перестрел и ни кого не волнует где и как ты это взял.
Не знаю, может "байки о слухняной собаке" - это для лохов, сейчас говорить не буду, старый кобель ушел в места вечной охоты, а с молодняком еще работать и работать, но если мне не надо было чтоб моя собака охотилась - она шла рядом без поводка.
 

СССС

Мисливець
Дядя Вася;74373 сказав(ла):
Вот интересно, почему все сразу пытаются оправдаться?
Дядя Вася, та тут нічого дивного, тут тонкий юридичний момент є, я сам на нього попався поки не в ник в суть питання, а виправдуються, ну це не зовсім виправдання, бо люди переконані в своїй правоті, це скоріше пошук логічного обґрунтування своїх дій, ну все ж таки спокусливо я норму не перестріляв, пес натягав підранків чи битих познаходив, ну я не винуватий що в мене песик так добре працює, ну а підранками чи битими не годувати лисів, виявляється не прав, та відповідальність будеш нести імено ти сам, не за себе, а за того нерядивого мисливця, що дозволяв собі безглузду стрілянину
 

Дядя Вася

Слідопит
Да оно то все понятно, но ведь согласитесь - глупо спрашивать то, на что ответ очевиден. Ты никогда не сможешь доказать, что ты не перестрелял норму, а просто нашел. Значит вердикт один - ВИНОВЕН.
 
Статус
Закрита.
Зверху