ПРИВЕЗУ З США МАЙЖЕ ЛЮБИЙ ТОВАР ПІД ЗАМОВЛЕННЯ, АВТОТРАНСПОРТ.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Доповнюю слідуючу інфу,ціни на відправлення,консолідація(вміщення авто в 40'футовому контейнері)
Доставка 1 легкового авто(компакт розмір-Хонда Цівік,Аккорд,Тойота Кемрі,Корола,Хьюндай Соната,Туксон)порт Одеса-1250$-1300$Американських з Торонто
Торонто-Гданськ чи Гдиня(Польща) 950-1000$(всі ціни на консолідацію авто в контейнері в Американській валюті)
Торонто-Бремерхаффен(Германія)-850-900$
При замовленні цілого контейнера,економія приблизно 200$
Мотоцикл приблизно половину ціни легкового авто
Позашляховики,пікапи,буси(середня довжина) 100$ екстра,довга база Мерс Спрінтер-1800$ Одеса,1400$ Польща і 1300$ Германія
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Привіт,з аукціонів 99,9% пошкоджені
0,1%-це авто які попали під град,вони йдуть з аукціону з ,,чистим(clean title) техпаспортом і на них можна зразу їхати без жодних проблем
Відповідно пошкоджені авто з аукціону дуже сильно падають в ціні і це якраз той випадок,коли більшість покупців купують їх на відправку(експорт)
Таке авто дешевше відремонтувати в Україні і пошкоджене авто,відповідно,буде дешевше розмитнити
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ось ссилка на калькулятор розмитнення автотранспорту в Україні
http://rastamozhki.net/калькулятор-растаможки/
Ви тут зможете приблизно розрахувати вартість пільгового розмитнення(1авто на одну людину в рік,без права перепродажу-відсудження)і розмитнення ,,в лоб,, з правом безперерешкоднього продажу авто після розмитнення і постановки на Укр облік в МРЕО
Але потенційні покупці повинні не забувати,що в нашій державі завжди є ,,нюанси,, тому кожен окремий авто чи мото транспорт повинен бути узгоджений з Митним органом через митного брокера в своїй області
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Продовження калькулятора доставки
Як я написав в попередньому смс,про ціни за послуги перевезення-консолідація авто в контейнері до різних міст Укр і Європи
Тепер по ціні портових зборів Одеси,Польщі і Німеччини
Одеса -розформування авто з контейнера в порту з брокерськими послугами приблизно 700$(нюанси)
Польща-порти Гданськ чи Гдиня приблизно 400€
Германія -порт Бремерхаффен 330-350€ максимум
Приклад-Тойота Камрі з аукціону в Торонто до Одеси вийде 120$(евакуатор з аукціону на фірму погрузки авто)+1250$(Місце в контейнері)+700$(приблизно)розгрузка в порту Одеси+60$(пересилка документів з Торонто до Вашого дому кур'єром в Укр,після того як авто відпливе і пройде канадську митницю)=2130$Американських і моя маржа по домовленості(за Авто типу Кемрі 700$американських)
Приклад з вчорашнього аукціону приведеного на фото в першому пості
Ауді Q3 2017 продана за 14000$канадських(10770$американських)в Укр в порту Одеси коштуватиме Вам 10770+2130=12900$ американських і моя маржа за таке авто 1000$,маєте за 13900$ авто модель 2017 року+розмитнення і ремонт там приблизно на 3500-4000$
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Приклад
У вересні відправив додому 3 нові 2016 рік Хьюндай СантаФе-2,4 бензин.Купчі на них з Канади були 19800$(На той час по курсу це було 15800$Америки)
Клієнт в Дніпропетровську заплатив за пільгове розмитнення в районі 6700$+2130$доставка+моя маржа і на обліку авто вийшло в районі 27500$
Тоді коли такий новий в Україні з подібною комплектацією від 33000$
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
В мене до Вас питання що можите предложити з роботи. Ціна питання все в лічку.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Відповім в темі на приватні повідомлення від форумчан
Я не займаюся допомогою у візових чи іміграційних питаннях на виїзд до Канади,на жаль...
Відверто скажу,що Канада досить закрита країна і навіть турвізу отримати не так легко для ,,простих смертних,,якщо тільки ви не переконаєте імміграційного офіцера у візовому центрі,що не маєте наміру залишитися там після закінчення візи на нелегальному становищі...найбільше переконання для отримання турвізи є такі фактори-наявність віз багатьох країн у вашому паспорті і підтвердження того,що ви заможна,багата людина...
Легше отримати візу для молоді,котрі хочуть поїхати на навчання і просто для вивчення англійської мови...
Тому я пропоную свої послуги тільки в тому випадку,якщо ви вже маєте туристичну чи іммігрантську візу до Канади-зустріч в аеропорту,пошук житла і роботи
 

dressage

Новачок
скільки будуть коштувати б\в куртки level 7 GEN III ECWCS Medium Regular, Small Regular, Medium Long, Small Long, XSmall Regular розмірів?
або level 7 PCU Small, Medium розмірів
відповіть приватним повідомленням, якщо можна
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
беУшкою не займаюся-хіба що ви самі купуєте і відправляєте на мою Америк.адресу з інтернету товар по домовленості,а я лише роблю доставку в Укр
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ви займаєтеся термобілизною з США,так?
Тож погугліть інтернет і все там знайдете
З Пов
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
а по суті відповісти можете? чи у Вас тільки перевезення?
Щоб ,,по суті,,відповісти,мені треба гуглити нет і шукати ссилки на потрібні вам речі
Це ви можете зробити і без мене,я не маю часу на це(клієнти дають мені ссилки на потрібний їм товар,я даю клієнту ціну в кінцевому пункті призначення-Україна)
тіки перевезення-це те,що клієнту потрібно
доставити потрібну річ,чи декілька,з США чи Канади до Україну
З Повагою
 

VIKTOR - GEN 2

Новачок
Всех с Новым годом и Рождеством Христовым !!!
 
Зверху