ПРИВЕЗУ З США МАЙЖЕ ЛЮБИЙ ТОВАР ПІД ЗАМОВЛЕННЯ, АВТОТРАНСПОРТ.

Влад vv

Новачок
Доброго дня цікавить квадроцикл БРП із АМЕРИКИ можете щось підсказати.
 

valero78

Новачок
Якраз сьогодні пригнав для камрада з форуму в Київ,Хонду CRV з Канади
Процедура досить проста
Написав Вам в ЛС свій телефон
З Повагою!

Всім привіт.
Я власник тої Хонди, про яку йдеться в цьому повідомленні.
В першу чергу хочу подякувати Кості за відповідальне відношення до того, що він робить, бо процес не дешевий і розтягнувся у часі (від придбання до розмитнення), тому дуже важливо щоб на якомусь етапі той, хто купляє для тебе авто не пропав і залишив тебе один на один з проблемою, тим більше коли наперед даєш $8000.
Хотів би відповісти на питання ШАМАН1111 та іншим, кого цікавить не лише питання, а і реальне придбання авто, зокрема ньюанси
Тому хотів би в цифрах
$6600 ціна моєї Хонди CR-V (2016р., автомат, 2,4, передній привід) у продавця
$1400 оформлення документів, погрузка в порту і доставка до Гдині
$1200 розгрузка в порту, доставка до Перемишля та послуги польського брокера
$700 проходження кордону та доставка авто до Києва
$3300 розмитнення (акциз+10%мито+ПДВ). По розмитненню можна було зекономити на миті і ПДВ десь $900, якби я оформив сертифікат походження авто (між Україною і Канадою є угода про безмитне ввезення авто, зроблені в Канаді)
$300 послуги митного брокера при розмитненні
$100 експертна оцінка авто та довідка Євро5. Сертифікат Євро5 поки що не брав, бо він видається після ремонту авто, але ціна 5000грн., проблем з сертифікацією нема. Експерти підтвердили ціну авто в Канаді
ОТЖЕ $13400 ціна авто після розмитнення
+послуги Кості (кожен доплусовує свої)
Почав ремонт
$1000 рихтовка
$800 покраска+матеріали
$1300 заплачтини (бочина з крилом, двоє дверей, подушка та різні малі деталі, які повідлітали при ДТП)
Постановку на облік ще не рахував, але думаю з сертифікатом Євро5, Пенсійним фондом та послугами МРЕО це буде не більше $500

Що з цього можна було б зекономити
$900 на миті та ПДВ за умови наявності документів про походження авто
$1000 на доставці, якщо б доставляти в Одесу

Ціна такого авто в Україні від $20000
$3000 не така аж велика економія, але точно знаєте що було з авто до Вам, на відміну від тих, хто купляє на ринку "не биті-не крашені.

Тому ще раз хочу щиро подякувати Кості за надані послуги та рекомендувати тим, хто обмірковує питання купівлі авто в Канаді.

Якщо є питання, готовий відповісти тут чи в ЛС
 

Вкладення

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Всім привіт.
Я власник тої Хонди, про яку йдеться в цьому повідомленні.
В першу чергу хочу подякувати Кості за відповідальне відношення до того, що він робить, бо процес не дешевий і розтягнувся у часі (від придбання до розмитнення), тому дуже важливо щоб на якомусь етапі той, хто купляє для тебе авто не пропав і залишив тебе один на один з проблемою, тим більше коли наперед даєш $8000.
Хотів би відповісти на питання ШАМАН1111 та іншим, кого цікавить не лише питання, а і реальне придбання авто, зокрема ньюанси
Тому хотів би в цифрах
$6600 ціна моєї Хонди CR-V (2016р., автомат, 2,4, передній привід) у продавця
$1400 оформлення документів, погрузка в порту і доставка до Гдині
$1200 розгрузка в порту, доставка до Перемишля та послуги польського брокера
$700 проходження кордону та доставка авто до Києва
$3300 розмитнення (акциз+10%мито+ПДВ). По розмитненню можна було зекономити на миті і ПДВ десь $900, якби я оформив сертифікат походження авто (між Україною і Канадою є угода про безмитне ввезення авто, зроблені в Канаді)
$300 послуги митного брокера при розмитненні
$100 експертна оцінка авто та довідка Євро5. Сертифікат Євро5 поки що не брав, бо він видається після ремонту авто, але ціна 5000грн., проблем з сертифікацією нема. Експерти підтвердили ціну авто в Канаді
ОТЖЕ $13400 ціна авто після розмитнення
+послуги Кості (кожен доплусовує свої)
Почав ремонт
$1000 рихтовка
$800 покраска+матеріали
$1300 заплачтини (бочина з крилом, двоє дверей, подушка та різні малі деталі, які повідлітали при ДТП)
Постановку на облік ще не рахував, але думаю з сертифікатом Євро5, Пенсійним фондом та послугами МРЕО це буде не більше $500

Що з цього можна було б зекономити
$900 на миті та ПДВ за умови наявності документів про походження авто
$1000 на доставці, якщо б доставляти в Одесу

Ціна такого авто в Україні від $20000
$3000 не така аж велика економія, але точно знаєте що було з авто до Вам, на відміну від тих, хто купляє на ринку "не биті-не крашені.

Тому ще раз хочу щиро подякувати Кості за надані послуги та рекомендувати тим, хто обмірковує питання купівлі авто в Канаді.

Якщо є питання, готовий відповісти тут чи в ЛС
Дякую Володимире,звертайтеся!
 

AVO

Новачок
Добрий вечір! Цікавить наступне запитання. Чи можливо привезти приціл з сайту OpticsPlanet?
Дякую!
 

Bessarab

Новачок
Добрый день!
Интересует
MOJO Flock a Flickers 6 pack
Open attached picture
 

Вкладення

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Добрый день!
Интересует
MOJO Flock a Flickers 6 pack
Open attached picture
Вітаю
Я вже писав раніше у повідомленнях,що мінімальний заказ від 200$ з одного інтернет-ресурсу Америки,бо менше мені просто економічно невигідно
Дякую за розуміння!
З Повагою!
 

uTEL

Мисливець
Дуже дякую Костянтину.
Замовлення привезено вчасно та в повному обсязі. Всі питання, які виникали "в процесі" були оперативно вирішені.

Рекомендую!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю форумчан
Дякую за позитивні відгуки,дуже приємно,що Вам став у пригоді!
Звертайтеся
З Повагою!
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю! Потрібна така деталь із диспенсера Хорнаді.Чи можливо таку знайти?
 

Вкладення

китай

Слідопит
Доброго вечора , також цікавлять Comp-n-Chokes незнаю яка ціна їх там , як що візьметесь повідомте , можливо буду брати пару штук і перекриємо 200 зелених чекаю на відповідь , дякую.
 
Зверху