ПРОДАМ МЦ-106 12 кал. состояние нового

Mechanik

Снайпер
как то не понял на стволах снизу №000068, а сбоку №000155...
Это как так ?
Я тільки зараз звернув увагу на номера, очима пробіг по фото, лайк поставив,і на кухню пішов,черв`яка заморить.
А що ж це за така дивна нумерація на ЦКІБ: коробка і стволи під різними номерами? ПОЯСНІТЬ НАМ?
Асорті від ЦКІБ - НЕ ПОВІРЮ.
 

Altay1972

Снайпер
Да нет, не коробка и стволы, а сами стволы ... снизу одно - сбоку другое...
 

Altay1972

Снайпер
Две разных пары с разными номерами, или продавец намутил...сам не понял чего...
 

Mechanik

Снайпер
Мабуть що, скоріш за все:
№ 000068 Номер заготовки ствольної пари, з якої були виготовлені стволи.
№ 000155 Серійний номер рушниці, після її виготовлення та випробовування, бюро ЦКІБ.

А в паспорті який вказаний номер, та чи завірено мокрою печаткою?
Що скажете Пане продавець?
 
Останнє редагування:

STVOL.HUNTING

Новачок
Мабуть що, скоріш за все:
№ 000068 Номер заготовки ствольної пари, з якої були виготовлені стволи.
№ 000155 Серійний номер рушниці, після її виготовлення та випробовування, бюро ЦКІБ.

А в паспорті який вказаний номер, та завірений мокрою печаткою?
Що скажете Пане продавець?
Вы совершенно верно говорите! Это порядковый номер на ствольном блоке, принадлежащий ЦКИБУ! Без такого номера эти стволы не покинут цех, а второй номер это номер ружья, который при продаже вписан в паспорт!
 

STVOL.HUNTING

Новачок
Мабуть що, скоріш за все:
№ 000068 Номер заготовки ствольної пари, з якої були виготовлені стволи.
№ 000155 Серійний номер рушниці, після її виготовлення та випробовування, бюро ЦКІБ.

А в паспорті який вказаний номер, та чи завірено мокрою печаткою?
Що скажете Пане продавець?
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
Народ. Це Вам не ТОЗ і не ІЖ і не В`ятські Поляни
ЦКІБ досить поважна контора, принаймі я так вважаю.
Та у такого бюро має бути своя власна нумерація зброї, із всіма ступенями захисту від її підробки.
Це нам клепали ТОЗИКИ - ІЖИКИ з одним номером на зброї.
А тут Центральне конструкторсько - дослідне бюро спортивної та мисливської зброї, де на його базі працює цілий - інститут.
Передові технології, високоякісні марки сталі на зброї і головне її живучість деяких моделей від ЦКІБ - МІЛЬЙОН ПОСТРІЛІВ.
Мисливського життя не вистачить мисливцю, щоб дійти такої цифри пострілів, на всіх взятих полюваннях.
Але не всі моделі ЦКІБ досягають таких вершин. Таких висот досягали рушниці періоду 1955 - 1965 років виготовлення.
Але мати зброю від ЦКІБ, це товар який буде ЗАВЖДИ в ПОПИТІ серед мисливців та інших людей, які віддані цій справі.
 

STVOL.HUNTING

Новачок
Народ. Це Вам не ТОЗ і не ІЖ і не В`ятські Поляни
ЦКІБ досить поважна контора, принаймі я так вважаю.
Та у такого бюро має бути своя власна нумерація зброї, із всіма ступенями захисту від її підробки.
Це нам клепали ТОЗИКИ - ІЖИКИ з одним номером на зброї.
А тут Центральне конструкторсько - дослідне бюро спортивної та мисливської зброї, де на його базі працює цілий - інститут.
Передові технології, високоякісні марки сталі на зброї і головне її живучість деяких моделей від ЦКІБ - МІЛЬЙОН ПОСТРІЛІВ.
Мисливського життя не вистачить мисливцю, щоб дійти такої цифри пострілів, на всіх взятих полюваннях.
Але не всі моделі ЦКІБ досягають таких вершин. Таких висот досягали рушниці періоду 1955 - 1965 років виготовлення.
Але мати зброю від ЦКІБ, це товар який буде ЗАВЖДИ в ПОПИТІ серед мисливців та інших людей, які віддані цій справі.
Немножко похвастаюсь:
- МЦ - 6 (стволы раструб 1946 год)
- МЦ - 10 (выпущено всего 279 ружей, полностью в оригинале)
- МЦ -106 2000 год
IMG_8225.JPG
 

Вкладення

STVOL.HUNTING

Новачок
скажіть будьласка чому на фото різні номера рушниць ?
я выше отвечал! Вы имеете ввиду номера разные на стволе? Если Вы за ствол, то это порядковый номер на ствольном блоке, принадлежащий ЦКИБУ! Без такого номера эти стволы не покинут цех, а второй номер это номер ружья, который при продаже вписан в паспорт!
 

Trigal

Снайпер
Автор, а чего такой стеснительный?
Кино о своем МЦ 106-12 снял и никому не показываешь ;)
Там на 3 минуте 47 секунде номер видно: 000155 ))
Может не знал, что это кино существует? Мне это даже не ножко странным показалось - столько фото в теме, а ссылки на ютуб нет)))
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Автор, а чего такой стеснительный?
Кино о своем МЦ 106-12 снял и никому не показываешь ;)
Там на 3 минуте 47 секунде номер видно ))
Молодець Хлопчинка. Артемом, кажись його звати?;)
В темі, свої іграшки нам показав (не всі правда :)) відео закинув на ютуб, щось розказує, але музика якась тяжкувата, для МЦ 106
Одним словом, людина росте, про щось мріє, та й прагне до кращого. Так тримати.

P.S. Що приємно, так це те, що не побачив я якоїсь зухвалості з його боку, золотої корони на голові, та самовпевненого мажора.
Це моя особиста думка.
 

STVOL.HUNTING

Новачок
Автор, а чего такой стеснительный?
Кино о своем МЦ 106-12 снял и никому не показываешь ;)
Там на 3 минуте 47 секунде номер видно: 000155 ))
Может не знал, что это кино существует? Мне это даже не ножко странным показалось - столько фото в теме, а ссылки на ютуб нет)))
Я бы с радостью показал, это мой канал! Но если я дам ссылку и скажу переходите смотрите на моем канале видео - меня администратор заблокирует как рекламу. А скрывать мне нету что... Там есть и остальные обзоры оружия МЦ! С ув.
 

STVOL.HUNTING

Новачок
Молодець Хлопчинка. Артемом, кажись його звати?;)
В темі, свої іграшки нам показав (не всі правда :)) відео закинув на ютуб, щось розказує, але музика якась тяжкувата, для МЦ 106
Одним словом, людина росте, про щось мріє, та й прагне до кращого. Так тримати.

P.S. Що приємно, так це те, що не побачив я якоїсь зухвалості з його боку, золотої корони на голові, та самовпевненого мажора.
Це моя особиста думка.
Благодарю за комментарий. Это мой канал охоты) Ссылку я не давал на него, что бы администратор не заблокировал как реклама. Там есть остальные обзоры оружия. С музыкой согласен, это мои первые видео (учился ещё делать), по этому так получилось.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Якщо маєте натхнення,то можете в нас виставляти відео про зброю.Заборони не буде,а буде подяка!!
 

Арон

Новачок
ЦКІБ досить поважна контора, принаймі я так вважаю.
А горел бы этот ЦКИБ.Википедия:Современное состояние
Основное направление работы — изучение перспективных направлений развития стрелково-пушечного вооружения — автоматических пушек, пулемётов, автоматов, снайперских винтовок, пистолетов, гранатомётов, станков, установок и боеприпасов к ним.
 
  • Like
Reactions: DVV

Trigal

Снайпер
Ну это
А горел бы этот ЦКИБ.Википедия:Современное состояние
Основное направление работы — изучение перспективных направлений развития стрелково-пушечного вооружения — автоматических пушек, пулемётов, автоматов, снайперских винтовок, пистолетов, гранатомётов, станков, установок и боеприпасов к ним.
Ну это и не удивительно в нынешней ситуации.
Мотоциклы "ИЖ" - тоже были побочной продукцией ижевского танкового завода :)
Так и ружья на ЦКИБе...
 

Mechanik

Снайпер
А горел бы этот ЦКИБ.Википедия:Современное состояние
Основное направление работы — изучение перспективных направлений развития стрелково-пушечного вооружения — автоматических пушек, пулемётов, автоматов, снайперских винтовок, пистолетов, гранатомётов, станков, установок и боеприпасов к ним.
Про що йде мова в темі, шановний Арон на мисливському форумі?
Про мисливську рушницю, чи про снайперську гвинтівку, від ЦКІБ ?
Чи може мисливська гладкоствольна зброя від ЦКІБ є ЗАБОРОНЕНОЮ на території України?
Причина в іншому...
На планеті Земля, проживають ті люди, які ці війни влаштовують.
На планеті Земля є цінні ресурси, через які і розпалюються війни.
На планеті Земля, війна і все що з нею повязано стало найогиднішим - прибутковою справою.
Жага багатств, і неймовірна жадібність стала синдромом для багатьох сильних світу цього, до порушення миру.
Планета Земля, за своєю красою, природою та її призначенням, зовсім не створена її творцями, для таких дій.
 

Микола ARMS

Мисливець
Такі рушниці можуть конкурувати з виробниками, наприкладі Бенелли чи Блазер?
 
  • Like
Reactions: DVV
Зверху