Патроны ТАХО

Pitstop

Мисливець
Я стараюсь стрелять своими на скорости 400-405 м/с. Разные навески - одна скорость!
 

CheshireCat

Мисливець
Патрони ТАХО - ГІВНО!

Не мала баба клопоту — купила порося.

Сцука-сцука-сцука!!!11...
Стріляв же нормальнимим патронами - RIO, SAGA і т.і.
Нєт, млять, купив собі на голову цей йопаний Олімп Класік 9/24!

Чищу після вчорашнього двостволку - а що це в мене такі сліди від дробу, що не відчищаються?
Три рази чистив спіраллю, зазвичай після першого все ок.
Подумав, може спіраль вже стара, не дістає, взяв нову спіраль.
Ні, млять - подряпаний ствол.

Тварі, йопані тварі, млять!!!
Що ж ви робите, млять?! Що ви пхаєте в свої патрони?
Була нова рушниця, пилинки з неї здував, чистив кожного разу після стрільби, хром - дзеркало.
Спаскудили мені ствол, мляді.

Заявляю:
Патрони ТАХО - можуть бути небезпечні для покриття стволів.
Патрони ТАХО - можуть пошкодити хромове покриття.
 

ATIS

Снайпер
Патрони ТАХО - ГІВНО!

Не мала баба клопоту — купила порося.

Сцука-сцука-сцука!!!11...
Стріляв же нормальнимим патронами - RIO, SAGA і т.і.
Нєт, млять, купив собі на голову цей йопаний Олімп Класік 9/24!

Чищу після вчорашнього двостволку - а що це в мене такі сліди від дробу, що не відчищаються?
Три рази чистив спіраллю, зазвичай після першого все ок.
Подумав, може спіраль вже стара, не дістає, взяв нову спіраль.
Ні, млять - подряпаний ствол.

Тварі, йопані тварі, млять!!!
Що ж ви робите, млять?! Що ви пхаєте в свої патрони?
Була нова рушниця, пилинки з неї здував, чистив кожного разу після стрільби, хром - дзеркало.
Спаскудили мені ствол, мляді.

Заявляю:
Патрони ТАХО - можуть бути небезпечні для покриття стволів.
Патрони ТАХО - можуть пошкодити хромове покриття.
Шок, Олімпа відстріляв багато, претензій не було. Тепер буду знати.:(
 

Pitstop

Мисливець
Косяков тоже не замечал. Дайте фото стволов. Может что то попало до выстрела?
 

CheshireCat

Мисливець
На жаль, це складно сфотографувати, треба макрорежим чи щось таке. Телефоном не вийшло. Можливо, пізніше.
Тому докази - лише мої слова. Так, і я розумію, як це виглядає для стороннього читача.
І я розумію, що ця моя публічна заява знижує ліквідність моєї рушниці на вторинному ринку, якщо я надумаю її продавати.
Але від своїх слів не відмовлюсь, це принципово.

Якщо комусь подобаються ці патрони і вони їх влаштовують - будь ласка, стріляйте й далі в своє задоволення.
Можливо, це лише мені так "пощастило", не знаю...
Для мене виробника ТАХО тепер не існує. Все. Вистачило одного разу.

Я дуже злий.
 

Phantom_A

Мисливець
Хром испортить... почти не реально. Очень похоже на следы от пыж-контейнера - было такое.
Спасался очень просто - латунная жесткая щетка (у меня была Beretta), шомпол в шуруповерт. В ствол растворителя и непрерывно вращающимся шомполом делаем возвратно-поступательные движения. Делать до полного удовлетворения.

P.S. Чтобы поцарапать хромированный ствол в момент выстрела, вместо дроби должно быть что-то тверже хрома...
 

ldkukr

Снайпер
Не кипишуйте;).
Очень возможно это следы плавления пластика пыжа.(пупырышки и разводы) Попробуйте сольвент для удаления пластика, обычный батистов его не берёт.
PS фантом_a ответил, пока писал, тока щетка мне не помогла. А помогло вот Shooters Choice MC#7 Bore Cleaner - правда очень вонючий.
 
Останнє редагування:

CheshireCat

Мисливець
Якщо це дійсно так, і я відчищу це гівно, я вибачусь і визнаю, що був неправий, а попередні повідомлення попрошу видалити.

Проте я регулярно стріляю вже більше року. Настріл 2000. Такого ніколи не було, всі сліди я відчищав максимум з другого разу йоршиком з маслом.
Латунний спіральний йорш ці сліди ніяк не бере, а віддирав я добряче. Перепробував три види масла.

Дякую за підтримку. Спробую ще щось зробити...
 

Phantom_A

Мисливець
Без паники, поганый контейнер у тахо, это норма. Например, с Одесскими ПК такого ни разу не было.
 

ldkukr

Снайпер
Такого ніколи не було, всі сліди я відчищав максимум з другого разу йоршиком з маслом.
Когда интересовался, откуда возможно появления пластика, то один республиканец, объяснял, что очень часто перед тренировками плохо очищают ствол от масла и сольвента и после первых (интенсивных)выстрелов, ствол нагреваеться и пластик быстрее растворяеться и оседает на стволе. Он утверждал, что это действует с любыми контейнерами. Короче химия. Ни каких других больше объяснений не встречал.
Механическое воздействие не всегда поможет. Сильно драть не стоит, и не какой дрели ИМХО.
 

Phantom_A

Мисливець
Чем уже шуруповерт не угодил? Он может навредить? Или пусть человек вручную трахается?
Если на конце шомпола латуный ерш, то пусть хоть сотрет его, стволу это до лампочки.
 

ldkukr

Снайпер
Чем уже шуруповерт не угодил?
Не Вы не Я не видели какую форму имеют следы на хроме, возможно это просто разводы и механическое воздействие ну не как не поможет.
«Сложно лечить по телефону». Чеширскому коту хватит ума сделать правильно, а найдётся «стрелок из Ютуба» который возьмёт на вооружение и будет всем рассказывать про ПРАВИЛЬНЫЙ СПОСОБ очистки ствола.
Латунный ёршик хрому ничего не сделает, но может и не помочь.
Только из этих соображений:D .
В ютубе встречал видео Британской фирмы которая оказывает услуги по хранению, чистки и реставрации оружия, очень красивое отношение к оружию, с трудом представляю в их руках шуруповёрт:).
 

Pitstop

Мисливець
Яка у Вас рушниця?
 

василь довжик

Слідопит
Я стараюсь стрелять своими на скорости 400-405 м/с. Разные навески - одна скорость!
А як це ви з різною навіскою отримуєте одну і туж швидкість?Чи може я щось не так розумію як для початківця?
 

huntumy

Зброяр
Царапину от следа пластика нужно еще постараться не отличить. К сожалению!!!
 

Pitstop

Мисливець
А як це ви з різною навіскою отримуєте одну і туж швидкість?Чи може я щось не так розумію як для початківця?
Для достижения своих целей я имею хронограф, станок Хорнади 360 и хорошего токаря! Любимую жену и двух подруг. Подружки у меня классные! Беретта 682 Е Спортинг и Беретта А400 Эксплор. У обоих одинаковая сверловка 18.6. Один патрон но оба ствола. Полуавтомат ворует околои 5-10 м/с при скоростях 405-415 м/с. Патроны снаряжаю 24 и 28 грамм. Добился по навескам одинаковых скоростей. НЕ заморачиваюсь. Знатоки меня поймут
 

василь довжик

Слідопит
Для достижения своих целей я имею хронограф, станок Хорнади 360 и хорошего токаря! Любимую жену и двух подруг. Подружки у меня классные! Беретта 682 Е Спортинг и Беретта А400 Эксплор. У обоих одинаковая сверловка 18.6. Один патрон но оба ствола. Полуавтомат ворует околои 5-10 м/с при скоростях 405-415 м/с. Патроны снаряжаю 24 и 28 грамм. Добился по навескам одинаковых скоростей. НЕ заморачиваюсь. Знатоки меня поймут
Я вас зрозумів.Подумав як це різні навіски можуть давати одну і туж швидкість.А ви про своїх подруг мали на увазі.Полуавтомат у вас газо чи енерційна?Втрата швидкості напевно і різкість хоч і не багато але втрачається?Може вас є рецепт патрона,порох тахо на 32 гр шроту для полуавтомата?
 

Pitstop

Мисливець
Завтра, а то много вопросов.
 

CheshireCat

Мисливець
Ахтижйопанийтинакуй...

Таки да, я був неправий! ВИБАЧАЮСЬ!!!

Відчистив Балістолом і старим спіральним йоршиком. Просто із силою притискаючи шомполом йорш до поверхні драїв 10 хвилин. ПЦ.
Вибачте, що навів паніку. Це справді було дуже схоже на подряпини-сліди від дробини.
Царапину от следа пластика нужно еще постараться не отличить. К сожалению!!!
Саме так, я був впевнений на 100%, що це подряпини і покриття всьо.

Тепер моя цяцька знову як нова.
Яка у Вас рушниця?
В мене проста турка ATA ARMS SP.

Пропоную/прошу видалити мої повідомлення, наведена інформація не відповідає дійсності.

Дякую всім за підтримку і допомогу.
Це ж треба було так обісратись.
 
Зверху