Патрон для стрільби по тарілкам 12 калибр

Каменяр

Слідопит
Почему спросил за рецепт гуаланди, попалась пачка самокруток 28 Грам, отстрелял я их, понравился патрон. Оставил парочку вскрыть, было 688 1,35/28 в обоих. Порох по виду Нобель , а какой именно парень не знает (закупает у самокрутчика готовый патрон).
 

sadenly

Новачок
Порадьте ПК 24гр для тарілочок. Наші бовтаються в пластикових гільзах, що в нових, що в однострілах, як г.... в ополонці...
Дякую.
 

Tosik

Мисливець
Вони всі бовтаються. Імпортні ще більше ніж наші. На якому поросі плануєте заряджати? Я заряджаю на 206 СВ - нічого не просипається на Гуаланді пижах.
 

sadenly

Новачок
Просипатися - не просипається(206sv), але плотність посадки в гільзу не викликає довіри...
 

igor21

Слідопит
Просыпается аж бегом.
206с пк гуаланди н17
Что-то дюже порох просыпался в амортизатор.
Поначалу специально снаряжал C7 и C7L с ПК Gualandi BRG17, 19, 22 и дисперсантом BRD12/32 в прозрачную БУ гильзу, чтобы видно было. Ну две-три порошинки вылазят за край юбки ПК, до той тонкой кромки для стравливания воздуха. А С7-е мельче по фракции 206-х.
Это на станке ПК так "влетел" или патрон по сопкам напрыгался?
 

huntumy

Зброяр
Это на станке ПК так "влетел" или патрон по сопкам напрыгался?
Досылал навойником.
У меня два станка ни на одном нет такой функции как досылание пыжа.
Практически все пороха проскакивают через обтюратор пк. Особенно двухосновные. На этот момент давно перестал обращать внимание
 

Каменяр

Слідопит
Тих дві три порошини великої ролі на швидкість та осип не зіграють.
Краще вчіться влучно стріляти, є рецепт перевірений от його і використовуйте.
Знаю по собі, перший рік релоаду це головна біль. То напевно не той порох, то мабуть забагато, то за мало, то дріб не така. І т.д.
Великий плюс дало коли почав розбирати заводські патрони, там реально бачиш що в одній пачці може бути патрон як із 23,7 гр дробу так із 24,5 і стріляють вони не гірше. По пороху така ж сама ситуація, коли заводська міра 1,25 то в патроні 1,22-1,23 грам проскакують.
 

huntumy

Зброяр
Имеется порох 206св. Покупал как колбасу на развес. Первый год немного пострелял 688 1,25/24 пк Одесса, звезда +подвальцовка. Армсан щелкал в своём превычном режиме как и все 24гр патроны.
На следующий год снарядил на пострелуху аналогично. 100% неперезаряды.
 

Каменяр

Слідопит

Каменяр

Слідопит
Купую порох не баночками по 200 грам. І користуюсь ним рік а то і більше.
Патрони на 24 грама, рушниця берета А400, ніяких не перезарядів немає. Робіть висновки. Порох зберігаю або в заводской тарі або пет банки на 6 літрів (нові).
 

huntumy

Зброяр
А чому саме вам всі мають вірити і вас слухати? Корона не жме голову?
Я кого то заставляю верить и меня слушать? Не смешите....
Это не первая такая реакция в мою сторону.
Нужно думать что писать. Ещё кому из нас жмёт голову...
Такие дурные ружья не чистят
 

Каменяр

Слідопит
Я кого то заставляю верить и меня слушать? Не смешите....
Если я пишу что оно так, значит так и есть.
Ви самі собі відповіли, ваші слова?
От краще ви б задумались над своїми словами, всіх дурнями тут обзиваєте. Спочатку познайомтесь з людиною потім робіть висновки.
По своїй довідці з дурки не судіть всіх.
 

ivan47

Мисливець
По своїй довідці з дурки не судіть всіх.
Ну це вже перебор. Не годиться так. Залюбки читаю тему Образи та сварки тут лишні. Давайте говорити один одному щось похвальне навіть і в спірних питаннях і тоді і тема буде цікавішшою та більш повчадьною.
 
Зверху