Перекурчик

Статус
Закрита.

Mykola STARyy

Снайпер
У нас рівень води піднявся.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Читаю звіти з полювання 2018, люди пишуть: "В нас так!", другий - "А внас сяк!" Думаєш, де ж це "в нас"? Заходиш в профіль, ага! в сраці на гілляці! В кращому випадку "мисливець 42". Давайте, хлопці, поважати один одного. Заповніть профіль щоби було видно де це "у вас".
 

Vov-1

Зброяр
Привіт хлопці:)Відкрився...Качки й не ,,нюхав" Настріляв гідроворон...По чесному,вльот...За вчорашню вечорку ,поззорно змазав по стайці з 5 качок...І все:eek:.Більш качки й не бачив...І води море, а качка не летитьo_O:):)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня всем!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
У нас ливень такой прошел в обед,как стена...:eek::eek::eek:
 

kef

Зброяр
Хоть одне фото чирка показав би...:(:D...не має дощу ..спека є...просто вигоряє вся зелень...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Хоть одне фото чирка показав би...:(:D...не має дощу ..спека є...просто вигоряє вся зелень...
Блин Степа те фото которые у меня есть, то я не очень хочу выставлять на форуме,по причине одних уток до половины общипали ,а другую половину уже и разделали.Фото получились не совсем для презентации.:oops::oops::)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
А те которые более менее и без застолья то в отчетах.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечера Парни!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
І я нарешті пополював трошки. Поїхав на лиску. Виплив на воду, став в очерет. Перше що приємно вразило, мисливці перегукувалися: "пів години!", "15 хвилин!","5 Хвилин!"
Стріляти почали після вигуку "1 хвилина!"
Перший десяток патронів Ізабель (француженка) ніяк не хотіла випускати куди треба. Потім ми знайшли спільну мову - 5 патронів 3 лиски.
Дзвонить колега, жаліється, 4 взяв, два підранки втікли. І смикнуло ж мене похвалитися: "А в мене все шматою падає!" Налітає лисуха, Лусь! Падає в 5 м від човна на чисту воду. І що ви думаєте? В півметрі від собачої морди пірнула і пропала! Шельма в розпачі, стрибала в воду разів 4. Витягну в човен, бррррр!!! Я мокрий з ніг до голови!:(
Мораль: Хвалитися ніззя!!!:D:D:D
Але головне не це. Після грози, як блискавка вдарила в березу на базі, казав охоронець що як тільки грім загуркоче, собаки в будку і сидять як миші. Я переживав щоб не почала боятися пострілу. Де там! Як стрельнеш, глову в небо і дивиться чи не падає.
В 6 вечера хмари розійшлися, вітер стих, жара, почимчикував я додому.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
І я нарешті пополював трошки. Поїхав на лиску. Виплив на воду, став в очерет. Перше що приємно вразило, мисливці перегукувалися: "пів години!", "15 хвилин!","5 Хвилин!"
Стріляти почали після вигуку "1 хвилина!"
Перший десяток патронів Ізабель (француженка) ніяк не хотіла випускати куди треба. Потім ми знайшли спільну мову - 5 патронів 3 лиски.
Дзвонить колега, жаліється, 4 взяв, два підранки втікли. І смикнуло ж мене похвалитися: "А в мене все шматою падає!" Налітає лисуха, Лусь! Падає в 5 м від човна на чисту воду. І що ви думаєте? В півметрі від собачої морди пірнула і пропала! Шельма в розпачі, стрибала в воду разів 4. Витягну в човен, бррррр!!! Я мокрий з ніг до голови!:(
Мораль: Хвалитися ніззя!!!:D:D:D
Але головне не це. Після грози, як блискавка вдарила в березу на базі, казав охоронець що як тільки грім загуркоче, собаки в будку і сидять як миші. Я переживав щоб не почала боятися пострілу. Де там! Як стрельнеш, глову в небо і дивиться чи не падає.
В 6 вечера хмари розійшлися, вітер стих, жара, почимчикував я додому.
С полем Вас Николай!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху