Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дімончик, ти цю тему створив, щоб похвалитись, що в тебе є?:D:D:D
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Все-что-мы-используем-на-охоте.72694/page-5#post-800293
а чого чобітьми не хвалишся??? по ходу, якщо ти то всьо будеш брати на полювання, то треба Т-5 продавати і купувати ЗІЛ-131 бортового, бо в інше не влізе!!! а ше ж човен!!!:D:D:D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Дімончик, ти цю тему створив, щоб похвалитись, що в тебе є?:D:D:D
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Все-что-мы-используем-на-охоте.72694/page-5#post-800293
а чого чобітьми не хвалишся??? по ходу, якщо ти то всьо будеш брати на полювання, то треба Т-5 продавати і купувати ЗІЛ-131 бортового, бо в інше не влізе!!! а ше ж човен!!!:D:D:D
Чобаты уже в теме Степана про обуфь...:p
Т5го уже нет...:p
Тему создал потому что интересно кто и чем пользуется около охоты...:p
:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Тему создал потому что интересно кто и чем пользуется около охоты...:p
а я думаю, що ти то все скоро продавати почнеш - он як Ігор, купував навіть те. що зстріхи діставали, а тепер розпродує:D:D:D:D
Бізіс, йпта!!! а я це все пишу, бо жабисько невиносіме душить!!!:D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
а я думаю, що ти то все скоро продавати почнеш - он як Ігор, купував навіть те. що зстріхи діставали, а тепер розпродує:D:D:D:D
Бізіс, йпта!!! а я це все пишу, бо жабисько невиносіме душить!!!:D
Тут ты прав,столько всего есть что касается охоты,два шкафа всякого разного...:oops::oops::oops:
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
От ты ,а чего не описываешь???Рассказывай давай.:rolleyes:
там просто капець - береш тещу, відправляєш в Італію, вона все звідти присилає, а тут вариш вермушель і мастиш всім тим шо я казав!!!:D:D:D етікетка від джека деніелса - моя!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
я ше 2 рази сьогодні малій суміш готував - рецепт викладати?:D
 
Статус
Закрита.
Зверху