Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Васильович до когось з хлопців звонив...
а, он як. то ви всі з вуйберами - то там інфа швидко розбігається. то добре, що місяць. а то я думав скоро всім форумом під хату Адміна пвдуть пікетувати, дуже вже наш народ любить пікетувати і майданувати, аби нічого не робити...
 

Vov-1

Зброяр
а, он як. то ви всі з вуйберами - то там інфа швидко розбігається. то добре, що місяць. а то я думав скоро всім форумом під хату Адміна пвдуть пікетувати, дуже вже наш народ любить пікетувати і майданувати, аби нічого не робити...
Так як ,,твій словянський тезко" підняв авторитет 54 ки...Йому завод вже його мав би вислати,якби вони ще випускались;):D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Йому завод вже його мав би вислати,якби вони ще випускалис
то ходять чутки, що можна на ЦКІБі і зараз замовити, або в Китаї через Алі-експрес.
як то ще Китайози цю нішу не зайняли!!! БМ-ки, Іж-54 - з рисового заліза клепали би і не журились!
 

Mykola STARyy

Снайпер
то ходять чутки, що можна на ЦКІБі і зараз замовити, або в Китаї через Алі-експрес.
як то ще Китайози цю нішу не зайняли!!! БМ-ки, Іж-54 - з рисового заліза клепали би і не журились!
Та ніша вже зайнята. Не проти ночі будь згаданий, Йозеф Петрович , пропонує любе-голубе :D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
а, он як. то ви всі з вуйберами - то там інфа швидко розбігається. то добре, що місяць. а то я думав скоро всім форумом під хату Адміна пвдуть пікетувати, дуже вже наш народ любить пікетувати і майданувати, аби нічого не робити...
Дело не в том что мы все в вайбере,а в том что кто берет трубку,у того и информация...;);):D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Як тоненько під...в)))
нічо страшного, я ж віддам!:p

всім привіт!
для Новачків Правила курилки:
1. всякий хлоп, що заходить в курилку, мусить зняти шапку, перехреститись до Образа та привітатись чемно з присутніми, у порядку від старшого до молодшого;
2. для розуміння теми розмови, перед входом прочитати останні 10 сторінок;
3. поводитись тихо та чемно, вживати нецензурні слова можна тільки після отримання статусу "Ветеран Форуму";
4. виходячи з курилки, хлоп має чемно попрощатись з присутніми, якщо покидає останнім - приміщення провітрити, окурки змести на жаровню;

а щоб знати як тут у нас весело - потрібно перечитати 2500 сторінок закритої курилки, та 3197 сторінок Перекурчика! Амінь!:D:D:D
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
нічо страшного, я ж віддам!:p

всім привіт!
для Новачків Правила курилки:
1. всякий хлоп, що заходить в курилку, мусить зняти шапку, перехреститись до Образа та привітатись чемно з присутніми, у порядку від старшого до молодшого;
2. для розуміння теми розмови, перед входом прочитати останні 10 сторінок;
3. поводитись тихо та чемно, вживати нецензурні слова можна тільки після отримання статусу "Ветеран Форуму";
4. виходячи з курилки, хлоп має чемно попрощатись з присутніми, якщо покидає останнім - приміщення провітрити, окурки змести на жаровню;

а щоб знати як тут у нас весело - потрібно перечитати 2500 сторінок закритої курилки, та 3197 сторінок Перекурчика! Амінь!:D:D:D
Шо курнув?)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
курнеш тут. 2 довбойоби на роботі, один переливав з чашок недопиту вчора каву а взяв 3 чашки в руки, а інший - зайшов різко відкривши двері - вся кава і ті дрочини на підлозі!!!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
курнеш тут. 2 довбойоби на роботі, один переливав з чашок недопиту вчора каву а взяв 3 чашки в руки, а інший - зайшов різко відкривши двері - вся кава і ті дрочини на підлозі!!!
Тяжко тобі, терпи)))
 

Vov-1

Зброяр
Доброго ранку Шановні:)
 
Статус
Закрита.
Зверху