Перната 2015

typict

Мисливець
Що, земляки, хтось викладе нормальний звіт про полювання в кольорах чи ні?
Викладаю звіт про полювання саме в той день коли полювати заборонили :)

Середа 12.08.2015. Муровано-Куриловецький і Могилів-Подільський р-ни.
Побачив качок біля очерету, після першого пострілу вони піднялись, одну збив, другу промазав. Поліз у воду шукати першу качку, але вона була жива і сховалась в очереті, нажаль так і не знайшов (
В той день вдалось вполювати тільки дикого голуба (вяхирь). В загальному через жару і відсутність дощів, рівень води дуже низький, на деяких ставках води майже немає. Немає води - немає качок (
Додаю відео:

 

север

ветеран форуму
надійна команда
Викладаю звіт про полювання саме в той день коли полювати заборонили :)

Середа 12.08.2015. Муровано-Куриловецький і Могилів-Подільський р-ни.
Побачив качок біля очерету, після першого пострілу вони піднялись, одну збив, другу промазав. Поліз у воду шукати першу качку, але вона була жива і сховалась в очереті, нажаль так і не знайшов (
В той день вдалось вполювати тільки дикого голуба (вяхирь). В загальному через жару і відсутність дощів, рівень води дуже низький, на деяких ставках води майже немає. Немає води - немає качок (
Додаю відео:

Спасибо. Кстати, вяхиря, как и остальных голубиных, в отличие от водоплавающих и куриных, рекомендуется подвешивать не за голову, а за лапки. Учтите! ;)
 

bamberas

Мисливець
ага и заряжать больше 3 патронов тоже не рекомендую, а то поймают совсем не весело будет. А у Вы вкрутку вкрутили аж на 8 штук.
Отсупил от темы, уважаемые колеги и соседи подскажите пожалуйста может кто охотился в Улановском районе на рыбхозовских водоёмах как там у них купить карточку можно на месте и цена. Если кто был на охоте у них подскажите стоит поехать? Зарание благодарен.
 

typict

Мисливець
Спасибо. Кстати, вяхиря, как и остальных голубиных, в отличие от водоплавающих и куриных, рекомендуется подвешивать не за голову, а за лапки. Учтите! ;)
Дякую за пораду, не знав. А чому так ? це впливає на якість мяса чи якась інша причина ?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за пораду, не знав. А чому так ? це впливає на якість мяса чи якась інша причина ?
Нет, на качество мяса это не влияет. Причина кроется в анатомии- в отличие от других птиц, у голубиных очень слабые шейные позвонки и очень часто, при передвижении по зарослям, у подвешенных на удавку птиц попросту, извините за натурализм, отрываются головы и тушка птицы безвозвратно теряется для охотника. Поэтому их и рекомендуется подвешивать за лапки-хоть и не совсем эстетично, зато надежно. Согласитесь, что обнаружить на привале вместо целого голубя, лишь одну его теребящуюся голову и обидно, и досадно.
 

typict

Мисливець
Согласитесь, что обнаружить на привале вместо целого голубя, лишь одну его теребящуюся голову и обидно, и досадно.
Дякую що підказали, я деколи за одним голубом по 20-30 км проходжу, загубити його буде дійсно дуже не приємно :)
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Новий звіт. Полювання 12-13.09.2015. Місце - те ж саме. В суботу був сам, бо приїхали з жінкою та малим до батьків. З ранку лету не було, на моєму улюбленому місці було 3 мисливця, не місцевих, які пробувши годину (до 7:00) поїхали. Небо, затягнуте хмарами, місцями дощ, вітер східний, південно-східний. Зранку навіть ніхто не стріляв. Вся качка в очереті або на середині ставків. Вирішив обійти 4 ставка по периметру, вполював 3 лиски з підриву з очерету. Фото немає, бо сам, а телефон простенький. Ввечері приїхав товариш з Вінниці (кинув все, сів в буса і гайда). Пішли на вечірній - летіло у двох випадках, причому 1 раз прямо над головою, ніхто не попередив (бо трошки народу було), а я дивився в іншу сторону, короче прогавив, бо поки вскинув - пізно, постріл - промазав, ну нічого. Сусіди зробили декілька пострілів, однак невдало. На вечір також ніхто нічого не добув. Почався дощ, причому такий ритмічний, який посилився до пізнього вечора. Думали нікуди не йти, але Бог милував:), зранку - лише затянуте небо, і легка мряка, вітру не було, це радувало. Однак, дуже сильна роса, а в мене не було чобіт, як наслідок під кінець полювання - всі кросівки мокрі, в болоті, ноги також (рятувався натиранням і внутрішньо). Короче, лету знов не було, вирішили обійти водойму, там є одне місце, де лиска любе пастись. Знайомий мисливець з сином залишився на греблі між ставками. Підкрадались ледь не повзком, всі штани мокрі, очерет там низький, а дичина лякана, ледь шум, чи помітила, тікає ще за 100 м. Підійшли на відстань пострілу і вискакуємо вдвох, в їх там близько 8 (+-), вони моментом в розсипну, у товариша після першого пострілу клине напівавтомат (щось він там нахімічив з вкладенням патрона), то довелось доводити справу до кінця самому. Результат - 5 лисок на воді, 3 - втікли в очерет, до якого 3-4 м. Знайомі мисливці теж з цього кубла 1 лиску взяли стоячи на греблі (так тікали, що деякі на крило стали). Ще трохи походили, толку немає. Йду по лодку діставати здобич. Прогрібши, виловив цих 5 лисок та й думаю, зроблю "коло пошани" біля цього очерету, де вони сиділи. Пропливаючи біля нього надибав ще 1 лиску вже на половину в очереті, підранок, який не встиг втікти, дійшов на місці. Пливу далі, тут кіпіш в очереті, товариш з берега кричить "ПИЛЬНУЙ", вилітає лиска метрів 15-20 і летить зліва в напрямку від мене, кидаю весло, хапаю рушницю - є, підібрав. Доплив до греблі, підібрав ще одну лиску, збиту мисливцем з сином. На березі відділи ще одну збиту нами лиску мисливцям, щоб в нас було по 3 на 2-х. Батько з сином пішли додому, я згадав, що потрібно сфотографуватися. І так момент відображений на світлині. Час - 9:00. Хтось йде додому, але не ми, вирішили пройтись каскадом ставків, товариш вдягає заброди, бо думали ще захопити комиш. Далі полювання перетворилось в монотонний обхід ставка за ставком. Результат - гола гладь, ні качки, ні лисок, ні навіть курочок. Аж дивно, такі простори, а качки немає. Кажуть, вона зараз пір,я міняє і сиди в очереті. Жаль немає собаки:(. Вже повертались назад, аж тут на відстані 70-80 метрів на воді побачили червоноголового нирка. Чекали в очереті, може підпливе - дзуськи. Вирішили комбінацію провести, товариш лишається, а я обходжу перпендикулярно і наганяю його пострілом. Але поки я обходив, по дорозі, де стояв товариш, почав їхати бус, качка почала тікати до середини ставка, чую постріл (з чока 3-кою на пиж-контейнері, ствол 76 см) і попав, правда підранок, тікає помалу до очерету, товариш ну за ним оббігати став і дістав його в метрах 20 від комишу (ледь встиг, язик на плечі вивалив так біг в забродах). Все, повертаємось до машини. Але вирішили ще якусь годинку поплавати на лодці, в очерет сховатися. Так і зробили, як результат - ще дві лиски. Я на веслах, тому навіть не стріляв. Полювання закінчили о 12-й годині. Загальний результат - 8 лисок і 1 червоноголовий нирок. Плюс 1 лиску віддали (якби знали, що вполюємо ще - віддали би більше). Здається ніби і є результат, але все одно не те, немає лету, це, до речі, вже 3 тижні підряд така тенденція, а ще проблема - немає крижня. Ось таке от полювання. Всім удачі і ні пуху, ні пера!
 

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Толя прочитал твой отчет и как с тобой поохотился.Жаль что по объективным причинам не смог составить вам с Русланом компанию,но думаю что у нас еще не одна совместная охота впереди.Рад что охота прошла удачно.Руслану привет.С УВ.Дмитрий.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Дима, сезон как раз в разгаре. Еще будет время собраться. Ну а место ты знаешь:). Говорят, эта неделя будет очень теплая, так что можно будет на выходных прогуляться с удовольствием!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
С нетерпением жду выходных.
 

Kapitan

Снайпер
Здається ніби і є результат, але все одно не те, немає лету, це, до речі, вже 3 тижні підряд така тенденція, а ще проблема - немає крижня.
Ось якраз через це я вже років із п'ять охоту на качку закинув, перейшов на голуба. Але вже другий рік підряд дивлюсь, що із голубом теж щось не те. Немає тієї охоти на вяхіря, що була хоча б роки три назад.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
За весь час полювання бачили аж 3 голуби та й ті пролітали високовато.
 
Зверху