Перша нарізна зброя ...

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А в дерев'яній цівці перестає коливатися?
І якщо би ствол коливався так щоб вибрати 1.5мм зазору, то куди би мала летіти куля? Це ж не вудка, чи як ви думаєте? Переглянути вкладення 401739
Добре що у мене ніс короткий, а то ствол при коливанні міг би і його зачепити.:(;):D
Зайдіть на ібіс і подивіться відеообзор як там коливається, і читайте вище що я писав
 

Mykola STARyy

Снайпер
Зайдіть на ібіс і подивіться відеообзор як там коливається, і читайте вище що я писав
:D:D:D
Олексію,чи я чогось не розумію, чи Ібіс каже що Хова бюджетна високоточна зброя?
І не тільки Ібіс, до речі
Ніхто до пластикової ложі претензій не має, крім вас звичайно. Скажіть, скільки патронів ви вистріляли з Хови?:eek::p:D
І на закуску про пів ціни
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-карабин-howa-1500-варминт-в-223-кал.64839/
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ви чи вибірково читаєте пости чи не читаєте зовсім))) перечитайте ще раз, але краще повторюсь: своїх хвилину півтори хова видає, але знаючи на перед, що в ній грає ложа, я б собі таку не взяв, і подивіться обзор з останніх серій там показано як вона грає, а на рахунок пів ціни- то не обмежуйте себе одним ресурсом утмр, дивіться трішки ширше, і для чого тоді їх продають якщо вони такі класні???
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Там он свіжа об ява про хову за 650 уе, черги не наблюдаю.....
 

TRUST ME

Мисливець
Я взагалі не розумію людей, що купують велике Г у вигляді Howa, да ще і нахвалюють.
Яку нарізну рушницю можна зробити за $150?
В США Howa в ложі Hogue і оптикою коштує $650.
Віднімаємо ширпотрібну оптику - $100
Віднімаємо кільця - $50
Віднімаємо ложе Hogue- $150
Податок на продаж 15%
Торгова націнка 25%

Відніміть і що отримаєте?

Невже хтось думає, що Ібіс завезе, щось якісне окрім Ремінгтона?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Пан математик ще не врахував дорогу з Апонії до ГамерИки, тоді виходить що японці американцям ще і доплачують.:D
Ви, Олексію, раз пишете що коливається ствол, а другий раз що ложа. Може варто визначитися?
 

orsis

Мисливець
Порадьте зброю ,колеги з досвідом говорять брати від 308 (30-06) бо мілкаш безтолковий і нічого ти ним доброго не навчишся ...
бюджет район 10-20 тис
На що полювати зібрався?
козел,невеликий кабанчик
Купуй 308 . Набої є великий вибір.в 243 настильніть пулі краща, непотрібно поправки вносити . Стріляти навчишся за рік полювання.я полюють з 3006 хочеться по менше типу 243.
 

orsis

Мисливець
Полюю ховою 5 років ніяких претензій до ложе,вистріли до 200м.нарахунок cz колега полює нічого кращого та немає.ствол ржавіє чуть вологи.по кучності так собі.тікка че вже щось.
 

Maximus1983

Мисливець
Я взагалі не розумію людей, що купують велике Г у виглядіHowa, да ще і нахвалюють. Та ніхто її не нахвалює, просто реальні власники цього самого Г ,як Ви сказали, діляться своїми думками і враженнями від користування , от і все.
Цікаво ,Ви особисто хоч якихось 10,20-ть пострілів з цього великого Г зробили ?
А остання Ваша фраза -це просто Шедеврально!!!
 

skiff

Мисливець
Полюю з Ховою 30-06 вже 4 роки, причому саме полюю, а не 3 рази в рік по мішеням в тирі. Дуже чудовий варіант -ціна/якість. Змінив тільки собі приціл, Нікостарлінгу, що йшов в комплекті мені не вистачало. поставив буріс. Пристріляв на 180 метрів, Патрони Геко, пуля тельмантел. На 300-400м. лягає ідеально. Для мене вистачає з головою.
 

skiff

Мисливець
Пан математик ще не врахував дорогу з Апонії до ГамерИки, тоді виходить що японці американцям ще і доплачують.:D
Ви, Олексію, раз пишете що коливається ствол, а другий раз що ложа. Може варто визначитися?
Просто людина мабуть ніколи не чула про "Консольно вывешенный ствол"
 

стрєлок

Новачок
ну я мав на увазі 22wmr.ціни на патрон мілкашки я знаю
щось не радує чесно кажучи популярність даного калібру (22wmr)
В мене 22wmr
Порадьте зброю ,колеги з досвідом говорять брати від 308 (30-06) бо мілкаш безтолковий і нічого ти ним доброго не навчишся ...
бюджет район 10-20 тис
 

стрєлок

Новачок
В мене22 wmr іншого не хочу
Недорогий патрон і для моїх задач з головою.це лис бобор і хижаки різні
Зрештою в кожного задачі свої і від них залежить і калібр
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В мене теж 22wmr ruger american
Що полюєте з даним калібром.які патрони
бись Ви хтіли поспілкуватись в особистих зо мнов про 22вмр, то створили би не закрите а відкрите листування:D:D:D
а так - патрони Сельєр Белот та Ремінгтон. останні кращі. полювання - в основному відстріл хижака в угіддях.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Пан математик ще не врахував дорогу з Апонії до ГамерИки, тоді виходить що японці американцям ще і доплачують.:D
Ви, Олексію, раз пишете що коливається ствол, а другий раз що ложа. Може варто визначитися?
Ствол коливається завжди, а тут ще і ложа грає яка немає ніякої жорсткості а виводи кожен зробить для себе свої та і на морозі пластик скрипить тріщить і до щоки холодний
 

Maximus1983

Мисливець
А у Вас на карабіні пластик з підігрівом, наскільки вистачає батарейок? :)
 
Зверху