Перша нарізна зброя ...

Mykola STARyy

Снайпер
А ви на зайця ходите з 223 чи з дробовим?
Отож бо!
/QUOTE]
Ощож бо?:D
На зайця йду з дробовиком. Як попаде лис, значить йому не повезло. А на лиса сідаю з нарізним. Як попадеться заєць, значить не повезло йому.:)
А так щоби "через палець на дві купки", то мені навіть в голову не приходило.:p:p
 

TRUST ME

Мисливець
Однозначно .308.
.223REM - альтернативний розвиток .30 для автоматичної зброї з метою зменшення ваги військового боєприпасу і не більше.
Мала вага куль, висока швидкість і т.д. програють .308 в усьому.
.22lr - набагато краща альтернатива .223REM.
 

TRUST ME

Мисливець
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Ви недооцінюєте воздушку. До 50 м, якщо попопадання по місцю, то і косуля лягає.
Я вже не пишу про калібр .50 для воздушки.
Для ознайомлення:
Ви ще недооцінюєте трубку-плювачку.
До 15м лягає навіть офісний клерк.:D:D:D
Для ознайомлення:
 

StuDenT1

Мисливець
А ви на зайця ходите з 223 чи з дробовим?
Отож бо!
Я беру .308 для лиса,що задалеко для 12кал.А зайця і з мелкашки би не стріляв,бо не попаду-він з-під ніг встає.
Аналогічно і з качкою-далі 20 метрів і не стріляв(мова за рушницю),бо вся іде на воду,коли темніє імисливців забагато,а в очереті її і не знайдеш(це щодо "любителів" довгих стволів "супер гусь",що в такого гуся бой лучше.
Если мне не изменяет память, то пушного стрелять можно с калибра не более 5,6
 

Mykola STARyy

Снайпер
Лиса можна з будь якого.
 

стрєлок

Новачок
тогда может лучше мелкан прикупить так как зеленка уже сделана ,так хоть пользу для отдыха принесет
Купуй мелкан
Чим менший калібр тим більше стріляєш
І полювати ним можна пушнину до лиса включно
І вибір набоїв дай боже,і різних по швидкості і експансивності
Ну і родина популяти може
А зрештою вибір калібру залежить від задач які перед ним ставиш
 

Сергийко

Слідопит
В цьому є якась "правда"
З мєлканом можна навчитися тій клятій науці балістиці,принаймні її зрозуміти,а недороговизна дозволяє нашмалятися з нього вдосталь.
Та й полювати на пушних непогано,а відстань навчить проводити розрахунки.,і трохи менше остраху,коли можна стріляти в свиню на 100 метрів,а за три километри впаде людина!
Ну,а думати,що щотижня будуть виходи з нарізним на копито,то це хіба або буржуй з баблом,або брак без бабла.
А судячи з питання,яку взяти калібру,то можливо дійсно 22лр,воно то і козу положить,але не можна.
 

Свій

Новачок
Я зробив свій виьір на севедж аксіс 223 рем з стволом 20" без різьби. Чи є власники даного девайсу?Чи хтось може бачив у знайомих, тримав в руках. Буду вдячний за відповіді.
 
Зверху