Перша рушниця!!!

Андрій4692

Новачок
Всім доброго дня . Прохання до всіх допомогти підібрати першу гладкоствольну рушницю (модель, калибр ну й так далі).
 

cagor

Слідопит
У мене не великий досвід, но якщо не дорогу візміть іж 43 ( калібр 12 - 16 особливого значення не має), я з такою полюю й досі, задоволений, ну якщо гроші є то вибір дуже великий, тільки не півавтомат, для новачка краще класика. Далі самі зрозумієте що вам потрібно.Моя думка.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
http://gollicin.livejournal.com/5223.html
http://dad-master.ru/604-vybiraem-ohotniche-ruzhe-pravilno.html
и десятки других подобных ссылок на статьи, обсуждения и тому подобное.
Статьи не перечитывал. От себя совет - если есть такая возможность, то лучше поприставать-походить с коллективом на охоту, хотя бы без ружья. Там попробовать поносить-помацать-повскидывать ружья других охотников, если есть такая возможность - стрельнуть, т.е. понять что вообще хочется.
 

Андрій4692

Новачок
http://gollicin.livejournal.com/5223.html
http://dad-master.ru/604-vybiraem-ohotniche-ruzhe-pravilno.html
и десятки других подобных ссылок на статьи, обсуждения и тому подобное.
Статьи не перечитывал. От себя совет - если есть такая возможность, то лучше поприставать-походить с коллективом на охоту, хотя бы без ружья. Там попробовать поносить-помацать-повскидывать ружья других охотников, если есть такая возможность - стрельнуть, т.е. понять что вообще хочется.
Та в тому той діло, що змоги потримати і постріляти не має. Стріляв тільки один раз і то не памятаю моделі. І ще на, що звертати увагу припокупці не нової рушниці ( б/у).
 

cagor

Слідопит
Як вибирати правельно на, що звертати увагу?
да в першу чергу на внутрішній стан стволів, чи немає люфтів, зовнішній вигляд теж багато що скаже про стан, як про рушницю турбувались, краще за допомогою друга який розбирається.
 

cagor

Слідопит
Ах.. На мою думку красивіших рушниць, не існує, но для новачка існуюють деякі мінуси в цій конструкції, відсутність запобіжника, у мого товариша є зауер, курковий, дак він взводить курки безпосередньо перед пострілом, а тут потрібен неабиякий навик, для новачка це зайва метушня. Хоча якщо проветете багато часу практикуючись, вдома без патронів " вкидывать - не знаю як правильно". Виконувати дії почерзі, а потім тир перед полюванням, то чому ні. Хоча ці вправи слід виконува з любою рушницею.
 

cagor

Слідопит
невпевнений, що саме така рушниця у товариша, якщо це мені адресовано. А те що взводить перед пострілом це точно каже звичка.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Hanter28

Мисливець
При виборі (огляді) рушниці візьміть з собою досвідченого мисливця, який зможе оцінити стан зброї. Попробуйте повскидувати поцілитися, якщо підходить - беріть, все решту: калібр (12 чи 16-й), марка великого значення не мають.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Попробуйте повскидувати поцілитися, якщо підходить - беріть
Я забирал своего ИЖ-54 у дедка ростом под 1,6 м. Приклад был обрезан под него... О какой вскидке может идти речь вообще?
Дерево - вторичное, его можно всегда подогнать/сделать под себя. Главное, ИМХО, - состояние стволов, отсутствие прогаров бойков, шата ( хотя и шат элементарно лечится тоже). Если стволы - в норме, то все ( или почти все) можно сделать/исправить. Если стволы с раковинами, коррозией, вмятинами, дутые и т.д. ( при всех остальных положительных характеристиках), то лучше такое ружье вообще не брать, каким бы прикладистым оно не было.
 

cagor

Слідопит
ну так є моделі на котрих він є!
да я и не спорю, просто после прочитанного самому стало интересно, вот и взглянул на ружье, за одно и модель определили, в документах зарегистрирован как " иномарка" А товарищ тоже не знал модели.
 

витьок

Мисливець
Вставлю і я свої 5 копійок.купляв собі рушницю три роки тому.Дозвіл робив півтора місяці і коли отримав заповітну бумажку радості не було меж. Зразу почав шукати підходящу для мого бюджету (300у.е) рушницю.Через деякий час знайшов тоз25 1968 року випуску.Рушниця в не поганому стані.шату не має.вороніння облізло але при огляді стволів були приємно вражені вони були як дзеркало .За все продавець попросив 200 зелених.Рушниця приклаиста.так мені тоді здалося .тому відстрілювати не стали.Роспочався сезон полювання.Після декількох полювань вирішив зняти освинцовку пружинним йоршиком і тут був шок.свинець випадав кусками в стволах виявились раковинки .Хоча вони не критичні і на якість пострілу не впливають але це прихований продавцем іНЕ ПОБАЧЕНИЙ МНОЮ дефект.Рушниця кучно стріляє тому привикнути до неї не можу до ціх пір.
 
Зверху