Пижі для тонкостінних гільз.

Mykola STARyy

Снайпер
На 16 калібрі зіткнувся з такою проблемою - одеський пиж

хляпає в новій гільзі "Мельничук" на 0,5мм. Там не то Крук, там Нобель просипається.
У Вутки є хороший тестовий набір всяких розмаїтих пижів, П/К. Але тільки 12к. Для 16го нема.
Купувати по сотні Гуаланді, Бі/Пі, Чедіт через нет якось не хочеться, а в магазині тільки Одеса.
Може хто порадить, які пижі пасують до тонкостінних гільз, або де реально можна купити товстостінні 16к, для прикладу Бі/Пі.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дядя Коля, а рівненські пластики?
 

Mykola STARyy

Снайпер
В магазині тільки "шашки" і "стаканчики", і то певно 12К. А купиш сотню + пересил, потім думай кому їх віддарувати, і так шафа забита всяким мотлохом...
Якби знаття що в кума пиття...
 

TRUST ME

Мисливець
На 16 калібрі зіткнувся з такою проблемою - одеський пиж

хляпає в новій гільзі "Мельничук" на 0,5мм. Там не то Крук, там Нобель просипається.
У Вутки є хороший тестовий набір всяких розмаїтих пижів, П/К. Але тільки 12к. Для 16го нема.
Купувати по сотні Гуаланді, Бі/Пі, Чедіт через нет якось не хочеться, а в магазині тільки Одеса.
Може хто порадить, які пижі пасують до тонкостінних гільз, або де реально можна купити товстостінні 16к, для прикладу Бі/Пі.
Шукайте контейнера випуску до 2011 року.
З цього фото видно, що це вторичний звичайний поліетилен. Вторичний п/е, на відміну від первичного, має інші характеристики термоусадки.
Форма лиття під первичний, а матеріал вторичний. На виході і отримуємо інші розміри.
 

Vov-1

Зброяр
На 16 калібрі зіткнувся з такою проблемою - одеський пиж

хляпає в новій гільзі "Мельничук" на 0,5мм. Там не то Крук, там Нобель просипається.
У Вутки є хороший тестовий набір всяких розмаїтих пижів, П/К. Але тільки 12к. Для 16го нема.
Купувати по сотні Гуаланді, Бі/Пі, Чедіт через нет якось не хочеться, а в магазині тільки Одеса.
Може хто порадить, які пижі пасують до тонкостінних гільз, або де реально можна купити товстостінні 16к, для прикладу Бі/Пі.
Переходьте в ,,старовери"....;)На пороховій і войлоку,працюють і нобелі і круки...Окопчик викопав,каску вдягнув:D:D:DКидайте:p:D:D:D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Можна, але нестабільно.
Рівенський порохові обтюратори таки повинні заходити щільно. Таки треба купити та попробувати щоб точно знати :)


Вони йдуть в двух розмірах, під пластик та латунь.
 

Mykola STARyy

Снайпер

Vov-1

Зброяр
Я з них тільки недавно вийшов.;):p
Що не влаштовувало?На ,,мисливські" відстані,працює...Ну не стріляю я качку ,,на 120 метрів"...:)
Рівенський порохові обтюратори таки повинні заходити щільно. Таки треба купити та попробувати щоб точно знати :)


Вони йдуть в двух розмірах, під пластик та латунь.
Зверніть увагу...Бомба:)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Рівенський порохові обтюратори таки повинні заходити щільно. Таки треба купити та попробувати щоб точно знати :)


Вони йдуть в двух розмірах, під пластик та латунь.
Воно то так, а що на нього зверху класти? Пробку 20К? Чи лишати порожнину?
В 12 я клав пробку 16.
Більше схиляюся до півконтнйнера. Все-таки стабільна амортизація і висота, менше бавленки.
Що не влаштовувало?На ,,мисливські" відстані,працює...Ну не стріляю я качку ,,на 120 метрів"...:)

Зверніть увагу...Бомба:)
Я в курсі.:)
 

Vov-1

Зброяр
Воно то так, а що на нього зверху класти? Пробку 20К? Чи лишати порожнину?
В 12 я клав пробку 16.
Більше схиляюся до півконтнйнера. Все-таки стабільна амортизація і висота, менше бавленки.
Я в курсі.:)
,,Юбкою" до низу...Нічого класти не треба,пластик м' який,його розпирає...Можливо трохи не по,,феншую" ,але в такому положенні він працює...Краще ,,хвальонного" гауланді. Імхо, хлопці:oops::):):D
 

Vov-1

Зброяр
,,Юбкою" до низу...Нічого класти не треба,пластик м' який,його розпирає...Можливо трохи не по,,феншую" ,але в такому положенні він працює...Краще ,,хвальонного" гауланді. Імхо, хлопці:oops::):):D
Мав на увазі,розвернути на 180° ,ніж в Гени на фото:oops:
 

БМ-16

Мисливець
Рівенський порохові обтюратори таки повинні заходити щільно. Таки треба купити та попробувати щоб точно знати :)


Вони йдуть в двух розмірах, під пластик та латунь.
Гена, підскажи де такі млжна придбати бажано під пластик, а то в Вінницю їх не завозять 16-го калібру.
 

Корнилов

Снайпер
,,Юбкою" до низу...Нічого класти не треба,пластик м' який,його розпирає...Можливо трохи не по,,феншую" ,але в такому положенні він працює...Краще ,,хвальонного" гауланді. Імхо, хлопці:oops::):):D
Лучше не лучше,а в разы дешевле)))
 

Mykola STARyy

Снайпер
Останнє редагування:
Зверху