Пижі для тонкостінних гільз.

huntumy

Зброяр
На 16 калібрі зіткнувся з такою проблемою - одеський пиж

хляпає в новій гільзі "Мельничук" на 0,5мм. Там не то Крук, там Нобель просипається.
У Вутки є хороший тестовий набір всяких розмаїтих пижів, П/К. Але тільки 12к. Для 16го нема.
Купувати по сотні Гуаланді, Бі/Пі, Чедіт через нет якось не хочеться, а в магазині тільки Одеса.
Може хто порадить, які пижі пасують до тонкостінних гільз, або де реально можна купити товстостінні 16к, для прикладу Бі/Пі.
Лучше всего подходит обтюратор, двп или пробка. Получается не плохо. С тонкими гильзами именно так и делаю
 

Mykola STARyy

Снайпер
Забув додати, Мельничуківські гільзи моїм начинням закриваються набагато акуратніше ніж, для прикладу, Тахо і впевнено витримують 4 перезаряди, а Тахо після першого стрілу 15% відбраковую.
 

Vov-1

Зброяр
Забув додати, Мельничуківські гільзи моїм начинням закриваються набагато акуратніше ніж, для прикладу, Тахо і впевнено витримують 4 перезаряди, а Тахо після першого стрілу 15% відбраковую.
Васильович,Ви ,майбуть,перші .Хто відізвався про ці гільзи добре...Не зрозумілі вони...Під зірку ,не можна закрити...Під закрутку,після 2гого пострілу,розслоюються...Пишу з власного досвіду,але для 12го калібру:)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Васильович,Ви ,майбуть,перші .Хто відізвався про ці гільзи добре...Не зрозумілі вони...Під зірку ,не можна закрити...Під закрутку,після 2гого пострілу,розслоюються...Пишу з власного досвіду,але для 12го калібру:)
У мене все нормально, я також пробував тільки на 12. І писав про це ще в темі де БИГЛЕМАН'а звинувачували в продажу неякісних гільз.
Матриці від Слесарь'.
Мельничук замовляє польські Фам Піонкі.
Я не один.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Польские-патроны-fam-pionki.40349/page-2
 

kef

Зброяр
У мене різні гільзи .таке собі асорті у 16к. ..У які легко входить обтюратор чи напів контейнер то ставлю просту картонну тонку прокладку.Це для пластмасових...а у паперові чи латунні обтюратор йде в натяг із скрипом ...:D...Навіть і одеські...які взяв на пробу. ..
І все працює...а саме краще наші рівненські ...;)
 

Vov-1

Зброяр
У мене все нормально, я також пробував тільки на 12. І писав про це ще в темі де БИГЛЕМАН'а звинувачували в продажу неякісних гільз.
Матриці від Слесарь'.
Мельничук замовляє польські Фам Піонкі.
Я не один.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Польские-патроны-fam-pionki.40349/page-2
Можливо...Ті гільзи на яких пишеться ,,Мельничук" ,типу ,,лавсанові" ,як їх позиціонує сам продавець ,мені не сподобались...Піонка,непогана бюджетна гільза...Та що з зірочками й цифрою 12.А от гільза ,де написано,,Fam Pionki" мені дуже подобається...І на ,,слесарьовському" УПСі закривається ,,бомба":oops::)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Знайшов такі

Заходять "з цмоком". І висота якраз пасує під закрутку на 65 гільзу. Взяв півсотні на пробу, подивлюся як буде сіяти.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дядя Коля, а рівненські пластики?
Знайшов такі

Заходять "з цмоком". І висота якраз пасує під закрутку на 65 гільзу. Взяв півсотні на пробу, подивлюся як буде сіяти.
Дядя Коля, оце і є рівненські пластики:)
А там де я давав фото є ще й отакі :)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я брав як "козаки".
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
ХЗ, може і "козаки", але роблять їх у Рівному. А по тій адресі можна глянути і контейнера, і напівконтейнера, і обтюратори, і навіть дисперсанти такого ж типу.
 
Зверху