Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Чесно, ще не проводив. Вчора відлив першу партію і зібрав. Враховуючи що куля максимально приближена до оригіналу, думаю літати буде так само. Відстріл обовязково зроблю на різних порохах. Заряджати буду прямо на порох.
Зарядився для відстрілу. 3 варіанти: крук 2,2г, нобель 206s - 1,65г і А0 - 1,9г. Кулі прямо на порох, закриття шалашиком. Будем пробувати...
20180419_153905.jpg
 

Rainbow

Мисливець
Зарядився для відстрілу. 3 варіанти: крук 2,2г, нобель 206s - 1,65г і А0 - 1,9г. Кулі прямо на порох, закриття шалашиком. Будем пробувати...
Вітаю, Остапе. Спробуйте ще варіанти спорядження у нову товстостінну радянську гільзу: 1-й варіант- із закруткою; 2-й варіант- без закрутки.
П.С. Знаю випадки коли саме другий варіант показував кращі результати.
 

Patso

Снайпер
Вітаю, Остапе. Спробуйте ще варіанти спорядження у нову товстостінну радянську гільзу: 1-й варіант- із закруткою; 2-й варіант- без закрутки.
П.С. Знаю випадки коли саме другий варіант показував кращі результати.
Один з тих варіантів ( синя гільза) якраз товстостінна, майже як радянські.
 

Patso

Снайпер
Радий всім повідомити, що вчора 1.05.18 ми відкрили наш інтернет-магазин: http://cervus.com.ua/ Тут ви можете знайти всі товари нашого виробництва а також інших виробників. Там можна роздивитись фото товару, порівняти товари та вибрати, що вам підходить найбільше. Ціни актуальні, ті ж що і в темі.
Звичайно ж замовлення будуть прийматись і в темі. Я як раніше доступний на форумі, та в телефонному режимі - будуть питання, розповім та проконсультую як зможу.
 

Patso

Снайпер
Добрий день! Можна замовити 20 куль Полева-1? Будь ласка реквізиті для оплати.
Доброго дня. На привеликий жаль вимушений Вам тимчасово відмовити.
Справа в тому, що закінчився пластик на кулю полева 12 калібру, тому не можу їх укомплектувати. Пластик повинен бути до кінця цього місяця. Як тільки від зявиться - повідомлю.
Першу партію куль дуже швидко розібрали, не розрахував з запасами.
 
Статус
Закрита.
Зверху