Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Добрий день! Можна замовити 20 куль Полева-1? Будь ласка реквізиті для оплати.
Зате зявились кулі полева 16 калібру. Вага в зборі 28,5г. Ціна 10грн/шт. Куля не експансивна, має плоский носик. Ось такі:
20180502_105403.jpg
потім додам краще, оброблене фото. Сюди і в перше повідомлення теми.
 

krushinski00

Снайпер

Вкладення

Patso

Снайпер
Я отаннім часом користуюся Полева-6У,теж хорошо летять через очерет,кущі.Маю і Полева-6,експансивну,але нею не користуюся, мене цілком влаштовує 6У.Тестував Вашу кулю Удар, по мішені летить хорошо, але по звіру ще не пробував, думаю, через кущі ,очерет буде саме те,чо треба.
Я думаю що полева 1 з гострим носиком більше піде для точної стрільби на більшу відстань а для кущів ліпше удар. Тому не бачу потреби ще в плоскій свинцнвій. Але вирішувати покупцям - попит породжує пропозицію а нн навпаки))).
 

стасооныч

Мисливець
Зате зявились кулі полева 16 калібру. Вага в зборі 28,5г. Ціна 10грн/шт. Куля не експансивна, має плоский носик. Ось такі: Переглянути вкладення 373123 потім додам краще, оброблене фото. Сюди і в перше повідомлення теми.
вітаю
хто небуть палив??
як куча??
 

web2r

Мисливець
Доброго дня, прийміть резерв на 20 шт куль полєва в 12-му калібрі.
 

Patso

Снайпер
Доброго дня, прийміть резерв на 20 шт куль полєва в 12-му калібрі.
Добрий день. Резер приймаю. Куль в наявності немає - проблема з пластиком. Свинець відлитий, прийде пластик будуть кулі. Вдячний за розуміння. З повагою!
 

Patso

Снайпер
Постріляв сьогодні на славу - 60 відстріляних набоїв. Синє плече. І цікаві результати. Зараз буду по порядку викладати.
 

Patso

Снайпер
Дуже порадували кулі удар і удар - магнум. Удар в перевіреному спорядженні - 1,9г пороху А0, обтюратор корковий пиж 5мм куля, закрутка. Стріляв з маверіка з стволом 82см зі звуженням чок. На фото 2 пробоїни, бо третій набій по незрозумілих причинах дав осічку.
20180512_173220.jpg
 

Patso

Снайпер
Далі Удар-магнум 38г. Випробував 2 спорядження набою:
1) Гільза 76мм, А0 - 1,9г, обтюратор, 10мм корковий пиж, куля, закрутка.
2) Гільза 76мм, А0 - 2,0г, обтюратор, 10мм корковий пиж, куля, закрутка.
Враження від пострілу - ПОТУЖНО!!!
Віддача сильна, але терпина, на рівні дробових 42г набоїв.
Звук як з гаубиці, Куля при попаданні в деревяний щит дає сильний хлопок, як від пострілу.
Як не дивно, кучність краща на 2,0 пороху.
Куля трохи низить, адже коліматор пристріляний під 31г круглі кулі.
В загальному куля сподобалась - заряджай на 2,0 нобеля А0 і вперед на носорога )))
20180512_173756.jpg
20180512_181357.jpg
 

Patso

Снайпер
Гарно пішли також удари в 20 калібрі. Стріляв на 40м, бо моя горизонталка дуже хрестить кулями, 3 кулі вписав в 10см, хоча і по лівому краю мішені.
Набій:
Порох А0 - 1,4г, обтюратор, корок 5мм, куля закрутка.
Нажаль на фото не зафіксував.
 

стасооныч

Мисливець

стасооныч

Мисливець
Статус
Закрита.
Зверху