Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Вчора під час загінного полювання було добуто 2 кабана кулями удар. Першого стріляв трвариш з Іж 43. Підсвинок 45-50кг. Дистанція 30-35м попадання по хребту. Впав на місці, дію кулі видно нафото. Вхід зліва, вихід справа. Отвір рівний, пошкодження мяса мінімальні.
IMG-92e693fe723fa88ca681b766dd792cf4-V.jpg
другого стріляв я. Дстинція 35-40м, кабан такої ж ваги, з того ж виводку. Попадання зліва по центру грудної клітки, куля лишилась в туші на виході. Пройшов метрів 150, лишаючи широкий кровяний слід. ( на фото то що з шнурком)))
20181202_114437.jpg
 
Мне одному во всем этом видится нечто неправильное?
Что так просто нельзя. Зачем?
И "художественные" фото, подобного пошиба, вызывают определенные реакции.
Не понимаю - зачем стрелять таких поросят?
 

vlad88

Мисливець
Это охота . Для охотхозяйства добыча сеголетков менее ущербна. Ведь стрельба прошлогодних самок несет больше убытка, так как весной они дадут приплод. Лично На копыта не охочусь, но если б брал бы когото со стада, то взял бы сеголетка...
 

Patso

Снайпер
Это охота . Для охотхозяйства добыча сеголетков менее ущербна. Ведь стрельба прошлогодних самок несет больше убытка, так как весной они дадут приплод. Лично На копыта не охочусь, но если б брал бы когото со стада, то взял бы сеголетка...
На мене вийшло стадо. Свиноматка, 6 таких підсвинків, за ними ще плівся сікач, але я пізно його побачив. Звичайно свтноматку пропустив, то кого ж мав стріляти?
 
Это охота . Для охотхозяйства добыча сеголетков менее ущербна. Ведь стрельба прошлогодних самок несет больше убытка, так как весной они дадут приплод. Лично На копыта не охочусь, но если б брал бы когото со стада, то взял бы сеголетка...
Да я знаю...
Один двухлеток - и все довольны. Два 35 килограммовых поросенка - и в следующем сезоне ехать никуда не надо...
И остальные аргументы хорошо известны.
Кроме одного - такая охота не допустима по соображениям здравого смысла. А так - конечно, все законно.
 
На мене вийшло стадо. Свиноматка, 6 таких підсвинків, за ними ще плівся сікач, але я пізно його побачив. Звичайно свтноматку пропустив, то кого ж мав стріляти?
НЕ СТРІЛЯТИ! Оце і все!!!
 

Адвокат1987

Мисливець
НЕ СТРІЛЯТИ! Оце і все!!!
Я Вам скажу так, самe смачнe мясо кабана самe того, який щe нe лазив на свиню, а якщо свинка то та, що щe нeприводила поросят. Якщо добути хряка на кілограмів 150 і вищe, як його нeготуй він смeрдить, навіть в тушонці його тільки холодним істи трeба, а то як нагрієш іі то знову будe присутній запах. і цe при тому що зразу по свіжому виріжeтe хазяйство, а якщо щe захолeнe, а потім розбирати будeтe будe щe гіршe. З свинeю трошки кращe ситуація, алe іі шкода бити, кращe однорічку брати.
 

huntumy

Зброяр
На інструктажі було чітко сказано - полюємо на молодняк кабана.
Так всегда было. Стоит один раз поехать на такую охоту и все станет ясно.
Стрелять только молодняк так визде говорят.. Вопрос даже не в гастрономической ценности.
Если вышло стадо то и стрелять больше некого. В некоторых хозяйствах даже секача в стаде не разрешают бить.
 

Patso

Снайпер
Так всегда было. Стоит один раз поехать на такую охоту и все станет ясно.
Стрелять только молодняк так визде говорят.. Вопрос даже не в гастрономической ценности.
Если вышло стадо то и стрелять больше некого. В некоторых хозяйствах даже секача в стаде не разрешают бить.
сікача можна було бити, правда побачив я його пізно, він плівся за стадом метрів за 20 ззаду, я його побачив вже після пострілу - він зупинився 30м передімною і дуже здивовано дивився))), а в мене чомусь погасла точка в коліматорі((, а так я б міг його ще більше здивувати.
 

Arsenfresh

Мисливець
Скажіть будь-ласка як Ваш контейнер Рись проходить строгі чоки ТОЗ 34 ?
 

Patso

Снайпер
Скажіть будь-ласка як Ваш контейнер Рись проходить строгі чоки ТОЗ 34 ?
Без проблем проходить. Пластик контейнера мякий гарно тянеться. В мене самого ТОЗ 34, щоправда чок 1.0мм, а не 1,25, як це буває на ТОЗах.
В мого батька ІЖ 58, там канал ствола 18,2мм - чок 1,мм навиході 17,2мм - стріляє Риссю саме з чока вже другий сезон - все супер. контейнер не рветься, стволи теж цілі.
 

Arsenfresh

Мисливець
В мене ТОЗ 34 штучний верхній 17.2мм нижній 17.5мм тобто усилиний чок і чок! Не розумію для чого такі строгі чоки робили?
 

Arsenfresh

Мисливець
Скажіть ще будь-ласка а з моїх чоків Вашими кулями підкаліберними можна стріляти, з чока стріляю, цікавить усилиний чок???
 

Patso

Снайпер
Діаметр стальної головки кулі Удар 15,8мм, кулі Блондо 14,2мм.
Для вернього ствола, я б порадив Вам Блондо - там між пелюствками контейнера є досить великі зазори, що дає можливість пластику розширятись при проходженні чока.
 

Patso

Снайпер
Я сам нею стріляю з чока 1мм, з нижнього стріляю ударом.
 
Статус
Закрита.
Зверху