Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Vov-1

Зброяр
100шт рись еліт 12 калібру?.Якщо є в наявності,реквізити на оплату ,в особисті...
 

mykro

Мисливець
Відстрілявся, пересипав пороху, думав куля легенька, пороху побільше треба :) Розкидало конкретно, але кабанчика взяв би, мішеньки висіли на цегляній стіні, то як їх зняв стіну шкода стало, цегли вилупало капець як багато. Що цікаво, зміг вишпортати лиш одну кулю, все решта дуже надійно забилось. Куля після пострілу живенька, хоч ще раз заряджай. Непогано полетіла картеч, складена хрестиком, 8 шт. 7 з 8 в мішені.
upload_2017-10-2_22-45-3.png


upload_2017-10-2_22-45-40.png


upload_2017-10-2_22-46-9.png


Для порівняння, як полетіли уже пристріляні, там з навісками довго грався, болт, лайман і шш.

upload_2017-10-2_22-44-27.png



Думаю підберу навіску і ця гарно полетить. Автору наснаги в експериментах і велике дякую!
 

Patso

Снайпер
Дякую за відстріл!
Якого пороху і скільк сипали?
Який контейнер використовували? Як бачу не той що був в комплекті з кулею.
 

mykro

Мисливець
Ні, з вашим побоявся. Звичайний одеський, цікаво що куля летить з ним до самої цілі, бачили як контейнери об стінку поплющило?:) Порох д20, 1.53 і тахо 1,9. На д20 закрутка на тахо зірка. Явно перестарався, бо на ліман д20 сиплю 1.4, то якраз добре виходить. О, ще десь є мішенька з картеччю і контейнери після вистрілів, знайду тай скину.
 

Patso

Снайпер
Сам споряджаю картеч 8,5мм в свій контейнер Рись-еліт - летить дуже кучно.
Те що одеський долітає до цілі з кулею, то мабуть ви пелюстки не розірвали?

Щодо пробивної дії моєї стальної кулі:
Стріляв недавно по ящику паперу (папір крейдовний глянцевий - рекламні листівки)
Відстріляв для порівняння свою кулю та свинцеву кулю тахо 34г.
Проникнення з 35м однакове 12-14см в папір.
Враховуючи що вага моєї кулі 28г а тахо 34, то можна сказати що моя пробиває краще.
Стальна куля після пострілу як нова - можна споряджати ще раз.
З тахівської свинцевої - дрібні шматки свинцю в папері - розірвало на куски.
Для стрільби в кущах перкрасний варіант.
 

Patso

Снайпер
Всім посилки відправив, номери декларацій в особистих повідомленнях.
 

Patso

Снайпер
Пробував 6,2 і 8,5,щоправда фото зараз не маю. Відстріляю повторно обовязково і викладу.
 

Vov-1

Зброяр
Контейнери отримав.Продавця рекомендую ,як порядну людину.Все оперативно,дякую.
 

Юрий_84

Мисливець
Отримав замовлення. Якість сподобалась, продаця рекомендую.
Після випробувань повідомлю результат та враження.
 
Статус
Закрита.
Зверху