Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Постараюсь вам допомогти. Можа трохи менше пороху насипте.
 

huntumy

Зброяр
Использовал под стальную пулю собственной конструкции контейнер рысь. Пробку ложил под контейнер 10-11мм. Довелось стрелять козлика около 60м. Куда целился туда и попал.
Контейнер толщиной 1,2 мм дает возможность спокойно стрелять с получока стальными пулями.
 

Andriy29

Новачок
Вчора підбирали кулі під ІЖ 43 товариша. Найкраще полетіла моя кругла куля. На фото 3 обведені пробоїни - стріляв я з упору на 50м. Дві не обведені- товариш на ту ж відстань з рук. Стріляли з правого ствола півчока. Набій на 1,65 г нобеля 206S пиж гуаланді в комплекті з кулею, закриття зірочкою. Переглянути вкладення 321227
Вітання товариству від новоприбулого новачка ! Декілька слів щодо коментаря від Остапа :" Вчора підбирали кулі під ІЖ 43 товариша. Найкраще полетіла моя кругла куля." Вдячний Остапові за терпіння та детальну допомогу в підборі куль, результатом задоволений на всі 100 )) Дякую
!
 

Patso

Снайпер
Пропоную вашій увазі нову позицію: пиж- контейнер кульовий. Призначений для спорядження
Підкаліберних куль. (Внутрішній діаметр контейнера 14мм) пластик більш жорсткий ніж на ПК Рись. Призначений для стрільби підкаліберними кулями як з гладких стволів з дульними звуженнями до 1мм включно, так і з нарізних стволів 12 калібру та парадоксів. При спорядженні набою потрібно контейнер встановлювати на обтюратор та пиж. При потребі пелюстки контейнера можна вкоротити і підігнати під висоту кулі. Ціна 1,50 грн/шт.
20171122_183741.jpg
 

Patso

Снайпер
Асортимент розширюється.
Незабаром в продажі буде нова позиція - Стальна підкаліберна куля Блондо. Вага 26г, діаметр кулі 14мм. В комплекті з кульовим контейнером.
20171210_210505.jpg

На фото куля, контейнер, та контейнер після пострілу.
Є вже результати випробувань:
https://drive.google.com/file/d/1jfG0LKk4H_H_VTJCut-njT0ReopszHjg/view?usp=drivesdk
https://drive.google.com/file/d/1rtmQ3lbIwGe7zZwCRvt7vh-Yf7asNi2Q/view?usp=drivesdk
Розглядайте, коментуйте...
 

Юрий_84

Мисливець
Цікаво як закривали гільзу адже якщо пі закатку то пуля може випасти.
Яка буде ціна приблизно?
 

Patso

Снайпер
Цікаво як закривали гільзу адже якщо пі закатку то пуля може випасти.
Яка буде ціна приблизно?
Закривати закруткою. Контейнер при досиланні в гільзу стискає кулю полюстками і вона стдить там плотно. Бо внутрішній діаметр контейнера 14мм, а кулі 14,2мм
 

Юрий_84

Мисливець
При діаметрі 14.2 теоритично має проходиди будь які звуження, що дуже актуально для тозів. Цікаво булоб побачити відстріл з чока 1мм і більше.
 

Patso

Снайпер
При діаметрі 14.2 теоритично має проходиди будь які звуження, що дуже актуально для тозів. Цікаво булоб побачити відстріл з чока 1мм і більше.
Відстріляю і з чока, але перше підберу хороше спорядження. Бо куьь в менн лишився з десяток для тестів.
 

Юрий_84

Мисливець
По можливості зміряйте швидкість (хроном) при її вазі та діаметрі має бути гарний результат.
 

Patso

Снайпер
По можливості зміряйте швидкість (хроном) при її вазі та діаметрі має бути гарний результат.
Обовязково. Лиш хрон в мене барахлить. Був розбитий екран, екран замінив. Тепер чомусь не міряє, видає кожен раз помилку
 

Patso

Снайпер
А, 16 або 20 є в таких калібрах?
Саме таких куль немає, хоча ця куля по діаметру гарно стає в контейнер 20 калібру, правда в мене нема такого глибокого контейнера на 20-ку. Зате скоро будуть трохи інші стальні кулі на 12, 16 і 20 калібр - "Удар". На фото куля 20 калібру. Вага з пластиком 22,5г. В 12 калібрі форма трохи інша і вага 30г.
20171128_193917.jpg
 

Kapitan

Снайпер
Взяв для проби пару сотень. Мені сподобалось. Для індивідуального спорядження саме те що треба. Хто ще не пробував, візьміть не пожалкуєте.
 

viktor.ivs

Новачок
Доброго дня! Хотів би замовити "Пиж-Контейнер "Рись" без амортизатора - 100 шт., та пиж- контейнер кульовий - 20 шт.,(12 калібр). Реквізити для оплати? Дякую...
 

Volfgan

Новачок
Зі святами всіх. В мене запитання: чи не планується виготовлення контейнерів 20 калібру? Думаю вони б не залежувались....
 
Статус
Закрита.
Зверху