Питання по прикладу

HaNtEr95

Мисливець
Значить ось така справа, якщо потерти ложу тряпкою (досить сильно) то на ній залишається слід ( певно від морилки), думаю від вологи покриття може зходити, потрібно покрити зверху для захсту від вологи та дрібнх механічних пошкоджень, але так щоб не змінювався колір деревини ( або дуже мало змінився) та надати певного блиску. Я так розумію якщо покрити воском з припіканням то це досить сильно затемнить деревину? Краще лляним маслом? чи данішом? і як довго лляне масло сохне та яке краще придбати?
 

охотник70

Мисливець
Значить ось така справа, якщо потерти ложу тряпкою (досить сильно) то на ній залишається слід ( певно від морилки), думаю від вологи покриття може зходити, потрібно покрити зверху для захсту від вологи та дрібнх механічних пошкоджень, але так щоб не змінювався колір деревини ( або дуже мало змінився) та надати певного блиску. Я так розумію якщо покрити воском з припіканням то це досить сильно затемнить деревину? Краще лляним маслом? чи данішом? і як довго лляне масло сохне та яке краще придбати?
Тем про пропитку є багато.Можете подивитись як Фандорін в темі ,,Свой среди чужих...'' наводив марафет своїй мцешці.Мені подобається даніш,(він є прозорий або з різними відтінками) сохне бистро ,дає рівномірне покриття.Ним часто користуються ножевщики при фінішному покритті деревини .Льняне масло тоже непогане,сохне правда довше,глибоко проникає в пори деревини.Коли висихає або як кажуть полімеризується ,з приклада вода стікає як з гусака вода.Вирішувати Вам.
 

ТАР

Снайпер

Василь Р.

Новачок
Вопрос в том можно ли даниш сразу на морилку?
Перед данішем пройдіть декілька разів лляним маслом воно проявить структуру деревини 3-4 рази, далі дайте з тиждень просохнуть потім робіть фініш даніш оіл.
 

TRUST ME

Мисливець
Доброго дня усім форумчанам, таке питання: маю рушницю мц-21-12 усе в ній влаштовує, лише приклад як мені здаеться трохи за короткий ( при вкладці бачу частину прицільної планки), так от питання як правильно це виправити, думав змінити пітч підставкою клину під резиновий амортизатор, чи може хто з форумчан порадить кращий спосіб?
МЦшка має один спусковий гачок, тому довжина приклада тут ні до чого.
Змініть вкладку: подайте голову вперед і опустіть до бажаного положення.
 

HaNtEr95

Мисливець
Перед данішем пройдіть декілька разів лляним маслом воно проявить структуру деревини 3-4 рази, далі дайте з тиждень просохнуть потім робіть фініш даніш оіл.
Дякую за пораду, але я вже обробив данішем - результат сподобався
 

HaNtEr95

Мисливець
МЦшка має один спусковий гачок, тому довжина приклада тут ні до чого.
Змініть вкладку: подайте голову вперед і опустіть до бажаного положення.
ну не знаю, я не великий фахівець у цьому.. але при заміні приклада на інший ( довший і у ньому здається погиб трохи інший) вкладка стала практично ідеальною
 

TRUST ME

Мисливець
ну не знаю, я не великий фахівець у цьому.. але при заміні приклада на інший ( довший і у ньому здається погиб трохи інший) вкладка стала практично ідеальною
Так. Є природнє - комфортне положення, а є таке до якого потрібно звикнути.
В даному випадку, вибір за мисливцем: міняти (модифікувати) приклад, що веде до зайвих фінансових витрат чи пристосуватись до існуючого. Кожному своє.
 

ТАР

Снайпер
Так. Є природнє - комфортне положення, а є таке до якого потрібно звикнути.
В даному випадку, вибір за мисливцем: міняти (модифікувати) приклад, що веде до зайвих фінансових витрат чи пристосуватись до існуючого. Кожному своє.
На полюванні бувають випадки які не завжди дають змогу вкласти голову в те місце гребня де Вам комфортно зробити пріцільний постріл "на вскидку".
 

HaNtEr95

Мисливець
Так. Є природнє - комфортне положення, а є таке до якого потрібно звикнути.
В даному випадку, вибір за мисливцем: міняти (модифікувати) приклад, що веде до зайвих фінансових витрат чи пристосуватись до існуючого. Кожному своє.
на рахунок зайвих фінансових витрат, то у мене їх не було ( якщо не рахувати дініш оіл за 102 грн/100мл, та 50 грн майстру який трішки обточив шийку приклада та покрив морилкою до одного кольору цівку та приклад) - запасний заводський приклад попередній власник віддав з рушницею ще при купівлі її батьком.
 

TRUST ME

Мисливець
на рахунок зайвих фінансових витрат, то у мене їх не було ( якщо не рахувати дініш оіл за 102 грн/100мл, та 50 грн майстру який трішки обточив шийку приклада та покрив морилкою до одного кольору цівку та приклад) - запасний заводський приклад попередній власник віддав з рушницею ще при купівлі її батьком.
Не у всіх, так гарно може скластися.
 
Зверху