Питання по профілях

SAB

Мисливець
Шановні форумчани! Якщо хтось має профіль лиски , качки та голуба в електроному вигляді. Скиньте будьласка в лічку! Дякую!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Лучше здесь - может еще кому пригодится

Вяхирь.jpg


яхирь.jpg
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: SAB

MAPODEP

Мисливець
Дякую. Залишилось знайти на лиску та качку.
так, а як профіля на воді плануєте кріпити? і яка їх реальна довговічність буде після вмокання у воду? Якщо надруковано на струйному принтері то фарба у воді розтвориться ж...
 

MAPODEP

Мисливець
хіба важко програмою paint навчиться користуваться? довжина тіла повинна роздруковуватися - 35см
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
так друкувати потрібно не на фотопапері
Я это понимаю. Но и на обычной бумаге, после цветной печати, есть глянец, который, по теории, должен бликовать на солнце.
Может есть примеры из практики охоты с их использованием?
 

MAPODEP

Мисливець
Я это понимаю. Но и на обычной бумаге, после цветной печати, есть глянец, который, по теории, должен бликовать на солнце.
Может есть примеры из практики охоты с их использованием?
в мене немає такого досвіду, мене більше хвилює - як зробити, щоб вони в воді не намокали! Можливо заламінувати матовою плівкою за допомогою утюга, тільки от не бачив в продажі матову плівку..
 

MAPODEP

Мисливець
Я это понимаю. Но и на обычной бумаге, после цветной печати, есть глянец, который, по теории, должен бликовать на солнце.
Может есть примеры из практики охоты с их использованием?
та і взагалі можна ж ті картинки зробити, щоб і олівцями можна було розфарбовувати
 

Вкладення

$$Васян$$

Мисливець
Поділіться досвідом як пройшла охота з профілями. Як реагує дічь на профіля????
Дуже цікаво
 

$$Васян$$

Мисливець
Я вирішив наробити з десяток профілів голуба .
Роздрукував на прінтері профіля вирізав і в планах наклеїти на картон. Як зроблю то сфоткаю і виложу що получилось.
Спочатку хотів купити щоб не морочити голову як зайшов в гугл то був в шоке такі ціни просто ужас. Вирішив сам зробити надіюсь що дадут результат.
 
  • Like
Reactions: SAB

Моше Фрогъ

Мисливець
Я вирішив наробити з десяток профілів голуба .
Роздрукував на прінтері профіля вирізав і в планах наклеїти на картон. Як зроблю то сфоткаю і виложу що получилось.
Спочатку хотів купити щоб не морочити голову як зайшов в гугл то був в шоке такі ціни просто ужас. Вирішив сам зробити надіюсь що дадут результат.
І шо з профілями?
 
Зверху