Питання про збільшення дичини

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем vitaly blow1988, 14 лют 2018.

1. vitaly blow1988

vitaly blow1988 Новачок

Яких кролів можна поселити в угіддях і як їм допомогти вижити

2. Safari
  3. vitaly blow1988

vitaly blow1988 Новачок

А саме де можна придбати декілька сімей

4. PirotehniK

PirotehniK Снайпер

Очень просто.
    Называется зверушка -- заяц- русак.
    Делать солонцы, охранять от всяких гондонов с фарой во лбу и не только и хищников.

слон, KFoR, серега иванович та ще 1-му подобається це.
  5. vitaly blow1988

vitaly blow1988 Новачок

Це зрозуміло, я ставлю питання про штучне підселення кроликів в угіддях

6. krushinski00

krushinski00 Снайпер

Випусти на весні з десяток домашніх в якись ярок і наблюдай кожен день як себе почувают.спочатку підкормлюй.а нове покоління якщо таке буде вже самостійно буде шукать корми

7. vitaly blow1988

vitaly blow1988 Новачок

Дякую

8. TRUST ME

TRUST ME Мисливець

Маєте екологічні паспорти на кролів?
    Узгодили це питання за Державним розпорядником лісових ресурсів?

9. Ви хоч самі розумієте, що написали???:eek:

10. TRUST ME

TRUST ME Мисливець

Я то розумію, що пишу. А Ви??????
    А Ви розумієте, що діями такого Ентузіаста є наслідки:
    - змінення фауни даного регіону;
    - змінення ланки харчового ланцюжка даного ареалу;
    - нанесення шкоди фермерським господарствам, що висівають культуру, що може бути для них кормом;
    - сприяння зародження нового розповсюджувача хвороб;
    - змінення кормової бази ареалу.

Ентузіаст прорахував:
    - наявність самої кормової бази в цьому арелі;
    - збільiення кількості хижаків;
    - збитки огородників від нашестя цих кролів;

Питань мільон.

Перж за все, треба бути СВІДОМОЮ ЛЮДИНОЮ.

Хочеш розповсюджувати - не має проблем. Я не проти.
    Але треба розділяти відповідальність впливу на навколишнє середовище, в умовах вільного ареалу і в умовах обмеженого простору.

Для Вашого простого розуміння - якщо Ентузіаст випустить кролів, а ці кролі почнуть розселятися на полях фермерів і селян, їсти їх урожай, то повірте мені, цей Ентузіаст буде шукати п'ятий кут.

11. Шановний! Буду не скормний....:) Біолог-мисливствознавець, з двома вищими освітами, директор мисливськовпорядчого підприємства...Далі продовжувати??? :cool::cool::cool:
    Екологічних паспортів на диких тварин НЕ ІСНУЄ!!!
    Державного розпорядника лісових ресурсів НЕ ІСНУЄ!!!
    А тепер по порядку!
    Для того щоб випутити диких кролів в мисливські угіддя необхідно наступне.
    Користувач (мисливське господарство) отримує необхідні погодження (управління лісового та мисливського господарства, департамент екології, ветслужба) і отримує в Мінприроди дозвіл на переселення. Аналогічні документи у себе в області отримує продавець. Переселення відбувається на підставі наукового обгрунтування можливості цього заходу...Якщо треба я дам посилання на нормативно-правову базу....
    Є реальний приклад (я готував обгрунтування) переселення дикого кролика. На сьогодні популяція складає біля 200 голів
    P.S. Без обід...;)якщо не знаєш точно, краще не писати....Особисто я не лізу в теми авто, зброї, тощо де не особливо обізнаний...З повагою.

Metis подобається це.
  12. TRUST ME

TRUST ME Мисливець

Різниця від мисленням Вашим і моїм є ПРІРВА.
    Мене дивує, що Ви, позиціонуючи себе людиною, котра відноситься до найвищої категорії згідно ДК: не побачили те, що я описав майже ту саму думку, з якою Ви апонували мені, але без деталізації.
    Аналіз - це не ваше. Практика - можливо.
    Екологічний паспорт на диких тварин - мається на увазі Ветеринарне свідоцтво.
    Державний розпорядник лісових ресурсів - Державне Агенство Лісових Ресурсів, як Державний розпорядник лісових ресурсів, що надає ресурси у користування в т.ч. і під мисливські угіддя.

А далі, скиньте скан копії своїх Дипломів мені в личку.

13. Мислення і знання, то різні речі! Я себе не відношу до найвищої категорі, і не ділю людей на категорії....За ветсвідоцтво, або форма 2 то так. А Держлісагенство НЕ НАДАЄ мисливські угідддя, надають облради...З мого випуску за фахом працює аж троє...а конкурс був 7 людей на місце (1992 рік Запорізький державний університет) А з якого Вам скидати копію диплому??? o_O Я під ніками не ховаюсь....

БЮВ подобається це.
  14. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Когда выпускают фазана в новые угодья - никто не кричит о том, что "можно", "не можно", "хорошо", "плохо". Аналогичная ситуация и с другими видами фауны - олени, лани, тот же байбак, что там еще? А встал вопрос по кроликам - все, все пропало, выжрут все, ищите "пятый кут". Не нужно искать "пятый кут". Пробовали и у нас выпускать кроликов еще при Советском Союзе. Эксперимент не получился. ХЗ что пошло не так, я тогда еще был слишком мал.

15. PetrenkoAO

PetrenkoAO ветеран форуму надійна команда

Скосила болячка! Швиденько!
    Батько розповідав!

krushinski00 подобається це.
  16. PetrenkoAO

PetrenkoAO ветеран форуму надійна команда

Я бачив полювання на дикого кролика!
    У порівнянні з полюванням на зайця, то чисте добування м'яса!

Навіть не цікаво!

17. В Європі інша мисливська культура та традиції. Тому деякі види полювання та полювання на деякі види (дрозди, чаплі....) нам не зрозумілі...

1gena73 подобається це.
  18. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Я много смотрел видео про охоту на дикого кролика (или зайца) в Канаде. Мне такая охота нравится. Это не европейские кролики.

vitaly blow1988 подобається це.
  19. Серг-Кл

Серг-Кл Мисливець

Возможно все правы и вместе с тем нет) Если в угодиях уже есть заяц и его популяцию регулируют не хищники, а браки, то какой негативный эффект может быть от подселения? Это же не Австралия!)) Согласен по ветеринарии 100%, фемера и огороды вытесняют естественный ареал обитания, в данном случае ушастого, так что это не в счет))

Поділитися цією сторінкою

Графф