Плюси і мінуси ІЖ27 радянського виробництва.

Kymushe

Мисливець
Дело не минусах этого ружья.
Хорошее РАБОЧЕЕ ружье , которое не жалко таскать по болоту ,полю,посадках....
Дело в ценах,которые вылазят и растут ,как грибы на эти РЯДОВЫЕ ружья..
Именно по этому развелся флуд в теме о продаже ИЖ 27 16 кал
Когда человека сбивают с толка и советуют добавлять к цене 200-300 баксов...тем самым превращая его в какую то "легенду"...
Цена ему 500-550$ И ЭТО МАКСИМУМ. ИМХО....
Почитавши висловлювання в темі я зараз розумом повністю з Вами згідний.
Однак чомусь для серця саме радянський ІЖ27 дуже дорогий. Можливо через те, що раніше не було вибору, не бачили десятиліттями кращого і не мали можливості зрівняти з іноземними рушницями. (Я маю на увазі основну масу мисливців країни). І я виріс в такій бригаді мисливців де іноземки рушниці в жодного не було.
Я маю Франчі Афініті в 20 калібрі. До чого задоволений рушничкою словами не передати. Мрію купити ще Bettinzoli теж в 20 калібрі. (Були б вони в 16 калібрі - взяв би в 16 кал.).
Але ІЖика27го продати пересилити ще себе не можу (за 500 дол.шкода продавати ).:( Стереотип закладений в радянський час ще тримає. :).
 

lektor

Мисливець
Почитавши висловлювання в темі я зараз розумом повністю з Вами згідний.
Однак чомусь для серця саме радянський ІЖ27 дуже дорогий. Можливо через те, що раніше не було вибору, не бачили десятиліттями кращого і не мали можливості зрівняти з іноземними рушницями. (Я маю на увазі основну масу мисливців країни). І я виріс в такій бригаді мисливців де іноземки рушниці в жодного не було.
Я маю Франчі Афініті в 20 калібрі. До чого задоволений рушничкою словами не передати. Мрію купити ще Bettinzoli теж в 20 калібрі. (Були б вони в 16 калібрі - взяв би в 16 кал.).
Але ІЖика27го продати пересилити ще себе не можу (за 500 дол.шкода продавати ).:( Стереотип закладений в радянський час ще тримає. :).
Мене теж тримало довго, але свого ідеального ІЖа я так і незнайшов, хоча перебрав багато. Так що і Вас відпустить, нетреба жити радянським минулим, хорошого там було не так вже і багато.
 

Буга

Снайпер
Почитавши висловлювання в темі я зараз розумом повністю з Вами згідний.
Однак чомусь для серця саме радянський ІЖ27 дуже дорогий. Можливо через те, що раніше не було вибору, не бачили десятиліттями кращого і не мали можливості зрівняти з іноземними рушницями. (Я маю на увазі основну масу мисливців країни). І я виріс в такій бригаді мисливців де іноземки рушниці в жодного не було.
Я маю Франчі Афініті в 20 калібрі. До чого задоволений рушничкою словами не передати. Мрію купити ще Bettinzoli теж в 20 калібрі. (Були б вони в 16 калібрі - взяв би в 16 кал.).
Але ІЖика27го продати пересилити ще себе не можу (за 500 дол.шкода продавати ).:( Стереотип закладений в радянський час ще тримає. :).
Нічого дивного в цьому не має . Як на мене ИЖ - 12 а в подальшому ИЖ - 27 був дуже вдалий і красивий рядовий бокліфнт часів ссср . У мене їх 4 штуки лежить в сейфі .
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
тут треба прослідкувати еволюцію від першоджерела і вивчати її як приклад придурковатості деяких інженерів:
1. "Тато" для ІЖ-27 то є ІЖ-12 (зверніть увагу на фото - форма дерева, насічка, кути на дерев"яних частинах)

ось уже ІЖ-27 ранніх випусків, уде незрозуміло чим викликані поява гострих кутів, та рубаних форм, на фото не передати, але і товщина дерев"яних частин значно зросла, але міцності не додалось

1988 рік ознаменувався зміною врізання хвостовика колодки та новими баченнями естетики (поступове знекнення наростів на щоках приклада і прямі кути у ців"ї) у формі дерева а головне перехід на неповну планку спайки стволів, хоча і не полегшило це рушницю ніграма. десь в той же період бічні планки стали не впуклими, а з рівною поверхнею.

а з 2008 року ців"я набуло округлої форми, приклад став трошки стоншеним, і майже виключно виготовлявся з горіха, так як поставки в Україну вже вважались експортом (на моєму 2008 р.в. всі написи англійською) ну і канал ствола звичайно 18,4 мм

канал ствола 18,5 мм був на ранніх ІЖ-54, того ми зараз говорим про кращий бій останніх за більшість радянських рушницю валового виготовлення, але в цілях економії Іжевчани перейшли на 18,2 мм.
тому якщо прослідковувати 50 років історії від ІЖ-12 до ІЖ-27 (МР-27М) то з якої форми почали ставити ложі на перші ІЖевські вертикалки, до такої і прийшли... як власник скажу - сучасний ІЖ-27 у користуванні мені подобається, наявність вставки в опору заднього підствольного гака, хоча і не робить рушницю класу Магнум, але посилює загалом конструкцію рушниці, також тішить те, що цей гак став суцільний. якщо користуватись звичайними патронами та забезпечити рушниці мінімальний догляд - служитиме довго, головне під час вибору в магазині не взяти заводський брак, а вибрати хоча б з 5 одиниць.
все ІМХО
Владею МР27м 2009г/в ну приклад там ниразу не утонченный, громоздкой очень, когда берешь иж58 то как игрушка в руках, подгонка хромает очень а на щот выбора то таки да выбрать можно но нужно с 10 перелопатить. Метал - ну шоб без мата, то сколько его не лилей после дождя на второй день налет коричневого цвета, цевье не плотно подогнано сильные потертости на стволе, патронник принемает абсолютно все гильзы - не капризный, на щет боя ну как сказать ничего особого, ему очень нехватает 18,2мм красивых дальних выстрелов не особо много, равномерность осыпи тоже не особо, дробь нужно подбирать, бой пулей отменный - даже очень, не могу сказать почему так но хоть что то радует! Если охотить долго то дерево менять однозначно, и по чистке с ним мороки.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну приклад там ниразу не утонченный
порівняно з буковим у кінці 80-х - то витончена француженка!
после дождя на второй день налет коричневого цвета
у мене такого нема!!! дощем стікало по рушниці, і нічого.
цевье не плотно подогнано сильные потертости на стволе
невеличка потертість у кінці ців"я на стволі, шату ців"я нема.
а чекай! то не рівняй! мені дерево на останніх ІЖах до вподоби більше ніж на ранніх!
нужно подбирать, бой пулей отменный - даже очень
Дріб - № 9, 7, 5, 3. я ним тільки птицю полюю в основному водоплавну. куля тільки з нижнього ствола - Полева-6 летить як з нарізного.
и по чистке с ним мороки
так по чистці - 2 ствола протер, і зовні масляною ганчірочкою.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Але ІЖика27го продати пересилити ще себе не можу (за 500 дол.шкода продавати ).:( Стереотип закладений в радянський час ще тримає. :).
Хотите Вы этого или нет все равно при продажи Вашего ИЖика цена сойдет на те же 500-550 $ в процессе торгов.....ИМХО
С ув.
 

Kymushe

Мисливець
Хотите Вы этого или нет все равно при продажи Вашего ИЖика цена сойдет на те же 500-550 $ в процессе торгов.....ИМХО
С ув.
Аби ще в мисливських магазинах до цін відносились адекватно і їх так часто не піднімали, а то не встигаю назбирати відповідну суму на іномарку. :)
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Аби ще в мисливських магазинах до цін відносились адекватно і їх так часто не піднімали, а то не встигаю назбирати відповідну суму на іномарку. :)
ну тут мне аппелировать не чем :D:D:D
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Аби ще в мисливських магазинах до цін відносились адекватно і їх так часто не піднімали, а то не встигаю назбирати відповідну суму на іномарку. :)
И еще раз повторюсь........доллар ,как был долларом так и остался,а гривна стала навозом,фантиком,бумажкой....ну как удобно так и называйте
 

Буга

Снайпер
та у Вас там не сейф - а історія гладкоствольної зброї СРСР. :rolleyes::rolleyes:
Це біг на довгу дистанцію . Мало їх залишилось хороших . А ще так для інформаціі Лариса Цуранова ( Гурвич ) в 1965 стала чемпіонкою Європи на круглому стенді з ИЖ- 12 а в подальшому ще здобула багато перемог з ИЖ- 25 ( громаді відомо , що це за рушничка ) .
 

V i k t o r

Мисливець
Как по мне так самый большой минус иж 27 это его вес, тот же тоз 34 на порядок легче, а на ходовой охоте когда приходится ходить практически целый день это много значит.
 

Буга

Снайпер
Как по мне так самый большой минус иж 27 это его вес, тот же тоз 34 на порядок легче, а на ходовой охоте когда приходится ходить практически целый день это много значит.
А що буде коли Вам буде 50 ?
 
Зверху