Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27

Mykola STARyy

Снайпер

vovan740

Новачок
Добрый день,подскажите пожалуста. ИЖ -27 номер А00755, год выпуска,штучное или нет? Спасибо.
 

Shpv

Новачок
Підскажіть рік випуску іж-27 с15488, експортний варіант, штучне чи рядове? Дякую
 

Shpv

Новачок
Вибачте, тільки зареєструвався на форумі та тільки сьогодні придбав рушницю, тему пролистав, хочу почути думку спеціалістів
 

SL_UA

Мисливець
Одну сторінку назад.
І там є інфо по зброї із буквою "С".

А от варіанти виготовлення тільки наглядно видно. І по другому ніяк.
 

Aston

Новачок
Доброго времени суток! Подскажите пожалуйста, год иж-27, 16 к, а также его исполнение. Дело в том, что я покупал ружьё в 2003 году у знакомого, он по состоянию здоровья перестал охотится, так вот, он утверждал, что ружьё изготавливалось на заказ для какой то шишки, но тот потом отказался. Мой знакомый охотник купил его в 80-х годах. Можно ли определить, действительно сделано на заказ или нет? N С 07273.
Заранее благодарен!!!
 

Вкладення

Hunter1991

Новачок
Доброго дня. Є власником рушниці IJ 27 made in USSR. Зброя в хорошому стані: дерево в чудовому стані, вороніння хороше, в середині стволів все добре. № розпочинається на літеру " Р" , я ось продивився історію даної теми...вказано, що 1974 році випускалася така зброя. Товариш був давав інформацію 1983 рік. Можете допомогти визначити рік випуску?
 

Serg_otto

Мисливець
Доброго дня. Підскажіть рік випуску іж-27Е номер Я 00529, знак якості СРСР, штучне чи рядове? Дякую
 

Vlad

Мисливець
Мужики допоможіть з роком виготовлення Иж 27 № 062712404 ! дякую!
 

kef

Зброяр
Доброго дня. Підскажіть рік випуску іж-27Е номер Я 00529, знак якості СРСР, штучне чи рядове? Дякую
Всяке може бути...якщо маде ін срср то експорт. ..якщо є срібна нитка на фоні колодки хімічного травленого гравіювання то штучного виготовлення...хотя може бути штучне і без срібної всічки...Таке траплялось. ..
Нулі перед номером свідчать про експорт або штучність виготовленої рушниці...Хотя з тим маркуванням добряче наплутано...
Лише паспорт рушниці може підтвердити рік випуску та виконання .....Бо букви можуть по роках повторюватися....
Отакий вінігрет з тими іжами.
 

Serg_otto

Мисливець
Дякую, нарешті є нормальна таблиця, але в мене щось "лижі не їдуть"... як за допомогою цієї таблиці визначити рік випуску "ИЖ-27Е" номер Я 00529, знак якості СРСР, срібна нитка на колодці навколо гравіювання, розетка на прикладі.
Дякую
 
Зверху