Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27

север

ветеран форуму
надійна команда
нарешті є нормальна таблиця,
Никакая она не нормальная, а так себе- дя общей ориентации. Например, по ружьям ИЖ-54 есть данные только уже с отбойным курком, а до этого ( самое-самое интересное!)-глушь и болото.
 

Altay1972

Снайпер
як за допомогою цієї таблиці визначити рік випуску "ИЖ-27Е"
Ніяк...
Таблицы эти от собирателей, а не от завода...
В таблице прописано по Иж-27-1с и Иж-27Е-1с, тот который переписывал информацию в компьютерный печатный вид не разобрал почерк составителя рукописного варианта, и написал Иж-27Е-К даже не понимая что такого ружья нет...
Поможет только паспорт или коллега с подобным ружьем у которого есть паспорт с номером Я ........

...вот у меня подобное ружье начинается с С, а в паспорте написано 26.01.1982г, но здесь на форуме попадались с С и 1981 года, а также знатоками назывались другие года


Документально подтверждается что к букве "С" привязывается 1978 год, 1981 год, 1982 год, и по заключению теоретиков с рукописными таблицами - 1983 год.
Щоб Вам стало ясніше скажу,що зброя ІЖ-27Е, з серійним індексом "С",документально обліковувалась в 1980,1983,1985,1986 роках яка цілком задежада від модельної особливості,а власне,калібру (12,16),технічних допрацювань і допроектувань (Е,Е-1С),виконань(Ш,експ.),а ці особливості і відмінності і давали нові відліки серійного індексу.Доречі власне модель ІЖ-27 мала найбільше поточних вдосконалень і облікувань,що відповідно і створювало деяку путаницю і незручності для реєстраційного процесу виробництва,але масовість покривала неточність!!!В ті часи вся зброя хоч нова,хоч б/у продавалась з паспортами в яких були її точні "анкетні дані" і які були головним її документом для обіходу.
 

Вкладення

  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Рік випуску радянських рушниць по букві це така плутанина.що напевно і на самому заводі немає інформації.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Никакая она не нормальная, а так себе- дя общей ориентации. Например, по ружьям ИЖ-54 есть данные только уже с отбойным курком, а до этого ( самое-самое интересное!)-глушь и болото.
Ніяк...
Таблицы эти от собирателей, а не от завода...
В таблице прописано по Иж-27-1с и Иж-27Е-1с, тот который переписывал информацию в компьютерный печатный вид не разобрал почерк составителя рукописного варианта, и написал Иж-27Е-К даже не понимая что такого ружья нет...
Поможет только паспорт или коллега с подобным ружьем у которого есть паспорт с номером Я ........

...вот у меня подобное ружье начинается с С, а в паспорте написано 26.01.1982г, но здесь на форуме попадались с С и 1981 года, а также знатоками назывались другие года
Щоб ви знали,що це є "народний",фактовий облік, який засуне за пазуху любий технологічний.Він складений мисливцями,власниками зброї,по факту її наявності і по наявного клеймлення.А головне завжди під руками для користування.Цей облік,по неясних причинах,перестав поповнюватися новими екземплярами з новими записами,а шкода,бо на даний час це єдине що залишилось від минулого.Під час перебудови-переділу-переносу-об'єднання і т.д майже весь технологічний архів заводів загублено-знищено!!І що залишилось?А залишилось те,що залишилось.Треба берегти старі записи і по можливості поповнювати їх.Це особисто моя думка!!ІМХО.
 
  • Like
Reactions: kef

Vlad

Мисливець
доброго дня , а по моєму номеру хтось скаже рік випуску дякую!!Иж 27 № 062712404
 

север

ветеран форуму
надійна команда
і по можливості поповнювати їх.
Но только-достоверной и проверенной информацией, как-то: паспортами ружей и серией/номером тех ружей, год изготовления указан на самом ружье. Как-то, например, у ИЖ-54 первых выпусков:);)
 

krushinski00

Снайпер
Ніяк...
Таблицы эти от собирателей, а не от завода...
В таблице прописано по Иж-27-1с и Иж-27Е-1с, тот который переписывал информацию в компьютерный печатный вид не разобрал почерк составителя рукописного варианта, и написал Иж-27Е-К даже не понимая что такого ружья нет...
Поможет только паспорт или коллега с подобным ружьем у которого есть паспорт с номером Я ........

...вот у меня подобное ружье начинается с С, а в паспорте написано 26.01.1982г, но здесь на форуме попадались с С и 1981 года, а также знатоками назывались другие года
Так у вас на фото видно що кінець та початок року.і видно виправленя 1на2
Так що скоріш 1981
 

kef

Зброяр
Но только-достоверной и проверенной информацией, как-то: паспортами ружей и серией/номером тех ружей, год изготовления указан на самом ружье. Как-то, например, у ИЖ-54 первых выпусков:);)
Но только-достоверной и проверенной информацией, как-то: паспортами ружей и серией/номером тех ружей, год изготовления указан на самом ружье. Как-то, например, у ИЖ-54 первых выпусков:);)
Чого тільки 54 так саме і 57.58.59.12 іжи..
 

Altay1972

Снайпер
Да никто ничего не исправлял, просто я думаю пошла серия С в 1981 году, а продолжилась в 1982-м
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Но только-достоверной и проверенной информацией, как-то: паспортами ружей и серией/номером тех ружей, год изготовления указан на самом ружье. Как-то, например, у ИЖ-54 первых выпусков:);)
Так колись починала Ганза,але затихла і не закінчила.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Да никто ничего не исправлял, просто я думаю пошла серия С в 1981 году, а продолжилась в 1982-м
Серія була річна і не переносилась!!Це скоріше всього плановий відділ проспав "перебір" готової продукції,а він також колись карався,бо збільшувався плановий "потолок"на наступниц рік.От і випущену,проклеймлену,реєстровану зброю залишили на складах і пустили в "розніцу з нового календаря.Виправлення явно колінні,перед відправкамиюЗ юридичної сторони-незаконні,але зброя в наявності,документи також,підправили,порушили і на продаж.
 

Serg_otto

Мисливець
Доброго дня, шановні форумчани. Підскажіть будь-ласка, рік випуску іж-27Е 12 калібр, номер Я 00529, знак якості СРСР. І ще яку інформацію можна дізнатись про цю рушницю.

Дякую

20180218_094138.jpg 20180218_094040.jpg 20180218_094028.jpg 20180218_094014.jpg 20180218_094006.jpg 20180218_094021.jpg
 

kef

Зброяр
Штучного виконання...рік випуску до 1987...форма 'хвостовика' колодки ще старого зразку...От і все що можна сказать з ваших фото про колодку 27 Іжа.
Рік випуску може сказати той хто має паспорт такої ж самої рушниці...

А ще краще пошукати самому інформацію про 27 іжи....чи ліньки читати...шукати...
 

Serg_otto

Мисливець
Дякую за інформацію kef, шукати, читати - не ліньки. Вже шукав в мережі, в тому числі і на москальських сайтах (сподівався, що мож в них більше інформації), також перечитав всі 33 сторінки цієї теми, не знайшов. Тому і запитав саме тут. Тема ж саме по 27-их?

З повагою.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
На підствольному повинен бути знак якості якщо немає то це теж може слугувати приблизним визначенням року випуску...
Фото стволів з клеймами треба ..можливо хтось і підскаже ...
В мене штучний був іж .Так там буква номеру була Ю. приблизно 70 ті...роки...Гравіровка хімічна заєць і гончак .срібна всічка. ..
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за інформацію kef, шукати, читати - не ліньки. Вже шукав в мережі, в тому числі і на москальських сайтах (сподівався, що мож в них більше інформації), також перечитав всі 33 сторінки цієї теми, не знайшов. Тому і запитав саме тут. Тема ж саме по 27-их?

З повагою.
Да ну?!
А я потратил 5 минут и уже, пусть предварительно и не точно, но хоть что то уже нашел.
https://forum.guns.ru/forummessage/147/405853.html

Не читали Вы ничего, вот и все.
 

Serg_otto

Мисливець
Да ну?!
А я потратил 5 минут и уже, пусть предварительно и не точно, но хоть что то уже нашел.
https://forum.guns.ru/forummessage/147/405853.html

Не читали Вы ничего, вот и все.
Ну и просветите меня, какой год? Тема-то называется "Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27" я сюда и написал, с тем, чтобы узнать год выпуска и мож какую ещё инфу. Если Вы располагаете нужными данными, то поделитесь и будет Вам низкий поклон и не только от меня.
А если Вы так... по...еть, то проходите мимо.
 
Зверху