Подскажите как решить проблему!?!?!?

Egor K

Новачок
Подскажите пожалуйста, может кто-то сталкивался с подобной проблемой: подал документы на получение "дозвола" на мелкашку в конце лета и до сих пор "ни ответа ни привета".


Захожу к инспектору два раза в неделю, он каждый раз отвечает "ждите"... Может он просто филонит или есть какие-то проблемы, мне не понятно...Каким легальным способом можно ускорить процесс?



Насколько правда незнаю,но говорят что "дозволи" вообще пока не выдают?????!!!!!



В четверг снова заходил, ....... ну Вы пинимаете министерство пока не выдает "дозволи" нужно подождать............. сколько еще ждать не понятно!!! :( и причины как таковой нет.........
 

SaniyOK

Мисливець
Была подобная проблема ждал разрешение на приобретение 4-го гладкоствольного ствола, ждал 4 месяца, тут на форуме где-то была тема и даже образец жалобы в прокуратуру, единственное что может ускорить это угроза разрешителю написать жалобу в прокуратуру. Но сами понимаете может быть два варианта: разрешитель или будет бояться и все сделает как надо, или невзлюбит и вы к нему будете ходить чаше других. P.S. Если хотите могу скинуть текст жалобы.
 

Egor K

Новачок
Вот-вот что говнеца подлить разрешитель может эт я знаю, хотелось бы малой кровью обойтись!
 

fox

Мисливець
Два пути: писать в прокуратуру(если заява зарегистрирована) или тыкать взятку(не приветствую)...
Вам решать...
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
"Мєлкашка" як ви висловились належить до нарізної зброї, а дозвіл на придбання і носіння нарізної зброї видає Обласне управління УМВС. Почерговість видачі дозволу приблизно виглядає так:
- пишеться заява на їмя нач. Обл.УМВС і йдеться особисто до нього на прийом (приймає два рази на місяць, у нас в 2 і 4 четверг), нач. підписує і секретар забирає заяву, а ви ідете в обл.дозвільну, вони вам кажуть щоб ви ішли в районну дозвільну і зробили копію медичної і довідки про відсутність судимості ( якщо вона просрочена то швидко робите свіжу), копії залишаєте в районі а оригінали везете до облласті. В обласній дозвільній вас пришвидшують до збору документів так як вони до місяця часу після підписання генералом заяви мають подати ваші документи в Київ або дати писмове пояснення про відмову в видачі дозволу. Приблизно так.
Не розумію чому ви звернулись до інспектора, нарізна не його компетенція, він перевіряє її належне зберігання вами а не видає дозвіл.
 

Egor K

Новачок
Gutsul;159845 сказав(ла):
"Мєлкашка" як ви висловились належить до нарізної зброї, а дозвіл на придбання і носіння нарізної зброї видає Обласне управління УМВС. Почерговість видачі дозволу приблизно виглядає так:
- пишеться заява на їмя нач. Обл.УМВС і йдеться особисто до нього на прийом (приймає два рази на місяць, у нас в 2 і 4 четверг), нач. підписує і секретар забирає заяву, а ви ідете в обл.дозвільну, вони вам кажуть щоб ви ішли в районну дозвільну і зробили копію медичної і довідки про відсутність судимості ( якщо вона просрочена то швидко робите свіжу), копії залишаєте в районі а оригінали везете до облласті. В обласній дозвільній вас пришвидшують до збору документів так як вони до місяця часу після підписання генералом заяви мають подати ваші документи в Київ або дати писмове пояснення про відмову в видачі дозволу. Приблизно так.
Не розумію чому ви звернулись до інспектора, нарізна не його компетенція, він перевіряє її належне зберігання вами а не видає дозвіл.
Я все так и делал,собрал все документы справки и на прием,все взяли сказали ждать и к кому подходить,вот я его и мучаю...... может нет результата из-за событий в стране???!!! Незнаю.....
 

Egor K

Новачок
fox;159837 сказав(ла):
Два пути: писать в прокуратуру(если заява зарегистрирована) или тыкать взятку(не приветствую)...
Вам решать...
Денег не дам! Это не жадность нех корупцию ростить!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Відносно взяток ви праві, а от чому з дозволом тягнуть незрозуміло.
Я на вашому місці написав би заяву щоб дозвільна в письмовій формі дала пояснення з вказаними термінами чому вони затягують видачу дозволу, і обовяязково простежте щоб заяву зареєстрували. Якщо всі доки в порядку вони не мають права вам відмовити.
Успіхів.
До речі, останній раз, дозвіл на нарізну мені обійшовся в 240грн по квитаціях і без взяток.
 

Филин13

Мисливець
Gutsul;159919 сказав(ла):
Відносно взяток ви праві, а от чому з дозволом тягнуть незрозуміло.
Я на вашому місці написав би заяву щоб дозвільна в письмовій формі дала пояснення з вказаними термінами чому вони затягують видачу дозволу, і обовяязково простежте щоб заяву зареєстрували. Якщо всі доки в порядку вони не мають права вам відмовити.
Успіхів.
До речі, останній раз, дозвіл на нарізну мені обійшовся в 240грн по квитаціях і без взяток.
Ви щаслива людина шановний.З.Повагою.
 
Зверху