Подскажите по навеска пороха

huntumy

Зброяр
???
Козаковские и на полону не сожмешь.
Диана тяжело пальцами сдавить до определенного усилия. Потом он сжисается легче.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Vov-1

Зброяр
???
Козаковские и на полону не сожмешь.
Диана тяжело пальцами сдавить до определенного усилия. Потом он сжисается легче.
Діану ,на поросі,дожати не реально.Навойником,не відриваючи ліктя...Ну ,типу,по книжці:)Головна перевага,на мою думку,що він розсипається, на пил,після пострілу:):):).ДВП теж розлітається,але ,,лахміття" вилітає з стволу крупніше.А так затиснути ,як у вас на фото,то треба дуже постаратись;):):):)
 

huntumy

Зброяр
То не у меня. Фотка с инета.
Пыж диана плотный до определенного усилия!!! Дальше как пробка. Так понимаю первоначальное усилие нужно для создания необходимого давления для нормального горения пороха.
Козаковский пыж плотный хер станком задавишь.
Навойником не снаряжаю, есть 3 станка.
Не нравится диана снаряжайте на двп. Все двп и войлок продал.
 

Vov-1

Зброяр
То не у меня. Фотка с инета.
Пыж диана плотный до определенного усилия!!! Дальше как пробка. Так понимаю первоначальное усилие нужно для создания необходимого давления для нормального горения пороха.
Козаковский пыж плотный хер станком задавишь.
Навойником не снаряжаю, есть 3 станка.
Не нравится диана снаряжайте на двп. Все двп и войлок продал.
Діана подобається.Але й двп з войлоком залишив;):)
 

SerZag

Новачок
В основном завальцовка. Пыжи пк чедит или пробку. Для 16к пыж-контейнер хорошего качества еще не встречал. Как всегда то обтюратор как украли, то стаканчик под 20гр дроби.
Если бы была 16к диана использовал бы их. Диана больше понравилась чем пробка.
А Ви не відмічали різницю в різкості між патроном зібраним на пк і патроном зібраним на пробці?.. Глобально, питання заключається в тому, чи потрібно шукати якийсь пк, амортизатор якого ідеально підійшов би до мого патрона, чи зупинитись на пробці (наразі, якраз з пробкових прокладок набираю необхідний по висоті пиж) і не "паритись"?.. Звісно, це все розглядається в призмі досягнення, в першу чергу, максимальної різкості, при цьому при задовільній кучності - оскільки рушницю використовую виключно для полювання.
 

huntumy

Зброяр
А Ви не відмічали різницю в різкості між патроном зібраним на пк і патроном зібраним на пробці?.. Глобально, питання заключається в тому, чи потрібно шукати якийсь пк, амортизатор якого ідеально підійшов би до мого патрона, чи зупинитись на пробці (наразі, якраз з пробкових прокладок набираю необхідний по висоті пиж) і не "паритись"?.. Звісно, це все розглядається в призмі досягнення, в першу чергу, максимальної різкості, при цьому при задовільній кучності - оскільки рушницю використовую виключно для полювання.
Конечно можно не парится и будет положительный результат. Пусть не такой идеальный, пусть дробь будет крупнее, но не заморачиватся.
Разницы в резкости между пробкой,пк,дианой не заметил.
Скорость все равно приблизительно одинаковая.

 

huntumy

Зброяр
Это ружье с которым охотится отец. Было время тоже немного охотился.
Тем не менее патроны отец не снаряжает уже давно.
По номерам дроби больше отдаю предпочтение по обьекту охоты. Утка 7-5. На пушного 3-1. Иногда просит зарядить #0. Всегда 30гр. В основном завальцовка. Редко звезда. На завальцовке кучность лучше чем на звезде. При том, что завальцовка с таким же поджимом пыжа как и на звезде. Один и тот же пыж проседает на одинаковую величину.
 

Vov-1

Зброяр
Питання трошки не по темі, теж маю иж57, як що маєте стаж, підскажіть які номера дробу любить це ружье (говорять що всеядне), полюю тільки перший сезон, дякую.
Заженіть,з дульного зрізу,пижа в ствол...На глибину в сантиметр+-...Потім викладайте дріб,в один слой,на пиж...Який номер дробу стане,.,,без шатанія" в стволі,той буде найкращим для вашої рушнички...Він буде не один.В неті..Є таблиці...Цей спосіб буде дієвий...Підбирете собі і на перо,і на пух...:)
 

Вова!!!

Снайпер
Далеко не факт всё нужно пробовать на конкретном стволе . Почти с двух десятков ружей ни одно не било равномерно четвёркой в б/к патроне , а с иж-26е превосходно , я такой равномерности ни в одном не встречал , при этом она вообще не укладывается .
 

Vov-1

Зброяр
Далеко не факт всё нужно пробовать на конкретном стволе . Почти с двух десятков ружей ни одно не било равномерно четвёркой в б/к патроне , а с иж-26е превосходно , я такой равномерности ни в одном не встречал , при этом она вообще не укладывается .
То все теорія...Не постріляєш,не зрозумієш...Для розуміння,потрібно десь,по 50 пострілів зкожного ствола,на різних пижах...То все імхо...Думаю що на кучність пострілу,в першу чергу,впливають пижі...Імхо...;)
 

SerZag

Новачок
.... В основном завальцовка. Редко звезда. На завальцовке кучность лучше чем на звезде. При том, что завальцовка с таким же поджимом пыжа как и на звезде. Один и тот же пыж проседает на одинаковую величину.
Цікаво, чому так? Здається, має бути навпаки?.. У мене також Іж 57, і мене не влаштовує кучність і різкість дробу №1, звідси і всі питання. По птиці - №7 і №5, тестував, все було в нормі, а по №1 і №0 хочеться кращого. Закриваю зіркою, вона не ідеальна (використовую штатний УПС без супер матриць), висота буртіка до 1мм, можливо це вкупі з тим, що для більшого дробу ставлю менший по висоті пиж (пробка), і дає інший постріл і інший результат? Немає якогось балансу між амортизацією і опором відкриття моєї зірки? Як варіант, - зірка відкривається передчасно і немає правильної динаміки наростання тиску?..
 

huntumy

Зброяр
У меня на всех ружьях так было и сейчас так же.
Сейчас же когда завальцовываешь на станке, завальцовка ни чем не хуже звезды. Так же сжимает пыж. По крайней мере в 16к точно. Вот гаеповской задавить хорошо в 12к не получается. Завальцевать получается а поддавить нет. В 16к матрица собственного производства шурует все, и звезду и обычную вальцовку.
 
Зверху