Подскажите по пыжам

КДН

Слідопит
А что вызвало иронический смех? Осалка ДВП (древесно-волокнистых пыжей)? Так есть в продаже как осаленные, та и не осаленные. Последние - намного чаще предлагаются в продаже. Способ осалки сергей1975 описал. А нужно это вам или не нужно (осаливать пыжи) - сам каждый решает за себя. Лично я никогда в жизни подробным не занимался и ДВП пыж использую только как дополнительный или на обтюратор сверху.
Ну Гена,Ви все правильно написали,що ДВП використовується як додатковий пиж.
Осалюють войлочні пижі! А хто придумав осалювати ДВП ....і саме головне,для чого і навіщо.....хіба не смішно?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
ИМХО - осаливание пыжей было актуально при использовании дымных порохов, жиро-парафиновая осалка обеспечивает дополнительную обтюрация, смазка и очистка канала ствола, актуально для не хромированных стволов, отсутствие альтернативы в те времена.

http://www.ohotniki.ru/weapon/smoothbore/article/2013/12/01/640270-osalivanie-pyizhey.html
 

kef

Зброяр
Якщо на коньках проїхатися по чистому льоду "хромовані стволи",і зробити теж саме ,тільки по льоду засипаниго піском "не хромовані стволи",-де буде краща обтюрація ,і віповідно різкість пострілу.,на дзеркальній поверхні ,чи на іншій.?
 

Rainbow

Мисливець
Якщо на коньках проїхатися по чистому льоду "хромовані стволи",і зробити теж саме ,тільки по льоду засипаниго піском "не хромовані стволи",-де буде краща обтюрація ,і віповідно різкість пострілу.,на дзеркальній поверхні ,чи на іншій.?
Шановний (справді шанований мною) пан kef, а ну ж бо, дайте самі правильну відповідь на своє запитання. Тільки попереджаю відразу, я не даремно поставив таке запитання, бо знаю на нього правильну відповідь (до речі підтверджену у своїх розробках конструкторами провідних стрілецьких фірм по виготовленню гладкоствольної мисливської зброї).
 

kef

Зброяр
Якщо скажете мені-то і я буду знати.....А то так лише моє припущення..... ,бо користуюся старими "німцями" і результати стрільби в них, порівняно з "хромованими"трубками чомусь кращі.....
 
Зверху