Покарання за невиконання передвиборних обіцянок

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем budnikyura, 20 бер 2018.

reloader
  1. budnikyura

budnikyura Новачок

Політики повинні нести відповідальність за невиконання своїх передвиборчих обіцянок. Прошу проголосувати за петицію і по можливості поширити її. https://petition.president.gov.ua/petition/43444

oooomasterandrey та василь довжик подобається це.
  2. Safari
  3. budnikyura

budnikyura Новачок

Не тот форум я нашел)) Ну, уже удалять не буду тему, может кто-то поможет, подпишет...

4. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Кхм...
    Як діти малі.
    Ви ще досі вірите в петиції? Діда Мороза не існує! :)

Петиції до влади мародерів, щоб грабували людей якось культурніше? :D

Щоб політики несли відповідальність, у політиків має бути честь і совість.
    Я ще жодного разу не чув, щоб бодай якась падлюка пішла у відставку після скандалу.

Не витрачайте свій час на марні справи.

Zaratustra, Пью та север подобається це.
  5. БЮВ

БЮВ Мисливець

И шо им будет? "Сiм год дiсбату"?

север подобається це.
  6. budnikyura

budnikyura Новачок

Як мінімум дискваліфікація. Заборона балотуватися наступного разу

7. север

север ветеран форуму надійна команда

А может-сразу, автоматически, позбавлення недорканности?:rolleyes:

8. budnikyura

budnikyura Новачок

Недоторканість - це вже радикальна крайня міра, а я пропоную вчинити лояльно. Тобто, не вийшло - відійди. Як показує життя, радикальні закони у нас приймаються дуже слабо. Наприклад закон про дозвіл на зброю, чи та ж депутатська недоторканість.

9. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Про яку недоторканість йде мова?
    Не всі політики - депутати з недоторканістю.
    Не всі депутати - політики.

Відповідальність тісно пов'язана з поняттям репутації.
    Ні першого, ні другого наше суспільство від них не вимагає.
    Поки це так, нічого змінюватись не буде.

Zaratustra подобається це.
  10. Homa

Homa Слідопит

Не реально ....

11. budnikyura

budnikyura Новачок

Ви можете вимагати скільки завгодно відповідальності, репутації... але коли при владі одні і ті самі люди, і при цьому нічого не змінюється, то може ми не тих вибираємо? Як можна ще заборонити бандиту йти у владу? Законом! Людям ви ж свідомість не зміните! Вони голосують тільки за те що їм по телевізору продиктували. Їм лапши на вуха навісили, що ми нічого не можемо зробити, бо в нас війна... Ну, так закінчить цю війну. Розумієте, оправдання завжди знайдеться. І такі люди не мають права йти далі в політику. Спочатку потрібно виконати обіцянки, а потім буде можливість подавати свою кандидатуру на наступний термін. Я зараз говорю про всіх політиків, не тільки депутатів у верх. Раді і Президента.

12. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Кожен народ заслуговує на свого правителя.
    Влада - це віддзеркалення народу.
    Люди у владі не беруться нізвідки, їх не спускають нам інопланетяни.
    Якщо суспільство допускає/дозволяє існування такої влади - тут нічого не зміниш.
    Доки якісно не зміниться суспільство.

13. budnikyura

budnikyura Новачок

А ви проголосуйте, а потім побачимо, реально це чи нереально.

14. Homa

Homa Слідопит

За навноності достатньої кількості підписів компетентні органи дійсно зобов'язані її розглянути, але не задовольняти її вимоги. Чи Ви дійсно вірите в те, що "народні" обранці ухвалять закон за яким їх же самих будуть притягувати до відповідальності за невиконання передвиборчих обіцянок ?!

15. budnikyura

budnikyura Новачок

Тобто замкнуте коло? Суспільство ніколи не зміниться, поки при владі наші політики. Телевізор ще не відмінили. Розумієте. Чим наше суспільство відрізняється від бразильців. Я вам скажу, що в нас люди навіть розумніші. Але там відбулися зміни, а в нас ні. То може не в суспільстві діло? А в таких невіруючих в майбутнє людей? Все починається з нас самих.

16. budnikyura

budnikyura Новачок

Я розумію, що не всі петиції приймаються. Але моя головна мета не петиція, а донести до людей ідею.

17. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Так.

Ніколи не кажіть ніколи, ви ж не знаєте напевно. :)
    Ніхто не знає, що буде завтра.

Так, телебачення це і бізнес, і інструмент впливу.
    Але з іншого боку, по телевізору показують те, що запитує суспільство, те, що подобається глядачу.
    Якщо по ТБ почнуть крутити научно-популярні фільми та різні інші освітні програми, що зроблять більшість домогосподарок?
    Правильно, перемикнуть на якийсь серіал на іншому каналі.

Думаю, що у вас тут логічна помилка.
    Зміни відбуваються саме тому, що суспільство їх вимагає.
    У нас суспільство змін не вимагає, інакше ці зміни вже б відбулись.

Пропоную не розвивати цю тему, так і до расизму недалеко.
    Кількість дурнів/маніяків/геїв тощо - приблизно однакова всюди.
    Так, різна кількість нобелевських лауреатів, але це залежить від рівня розвитку країни, її пріоритетів, наукової і освітньої інфраструктури і т.і.

Саме в суспільстві.
    Якщо суспільство вимагає - у влади немає іншого вибору, як реагувати на запити.
    Чехія - вбивство журналіста - люди на вулицях - відставки.
    У нас же поняття "дати на лапу", "порішати", "підмазати", "подякувати" - на побутовому рівні не вважається якимось злочином, погодьтеся.
    А це теж впливає.
    Люди йдуть у владу, навіть на якусь дрібну місцеву посаду, в основній масі для того, щоб збагатитися, а наше суспільство вважає це нормальним.
    Сусід дядя Вася, якби потрапив у владу або став чиновником, що, відмовився б від значного хабаря? Не думаю.
    У перших серіях "Слуга народу" це гарно показано, хоч я і не дивився це далі.

Навіть якщо у владу потрапить свята людина, вона нічого не змінить. Самотужки це неможливо.
    Потрібні і однодумці, і виконавці політичної волі.
    Треба організація, партія. Потрібна реальна підтримка тисяч людей. Потрібні реальні, а не медійні лідери.
    Остання серйозна партія, яка мені згадуються, була КПРС.
    Після цього у нас не було партій, були політичні проекти, які без конкретних програм, без реальної підтримки людей - нічого не варті.
    Влада - це люди. Вони вийшли із суспільства.
    Суспільство має шанс на зміни, тільки якщо воно вимагає змін, якщо воно політично активне суспільство, якщо воно освічене суспільство.

Так, це пов'язано з відсутністю змін.
    Але однієї віри в майбутнє замало.
    Для змін треба рішучі дії, на які суспільство зараз не готове.
    Треба люди, яких я не бачу на вулицях, щоб вони масово щось вимагали.
    Зате я бачу недопалки на землі. Я бачу наскрізь корумповане суспільство, для якого корупція - це норма.

Саме так. Розруха - в головах.
    Але, вибачте, будь-який збір підписів нагадує мені боротьбу Дон Кіхота з вітряками. Це смішно.
    Це петиції до влади мародерів, щоб грабували людей культурніше, не більше.
    У вас є дані, які важливі петиції були розглянуті і задоволені?
    Бо я не цікавився.

До речі, мені порадили почитати «Як багаті країни забагатіли... і чому бідні країни лишаються бідними» Еріка Райнерта.
    Почитав рецензії, раджу звернути увагу, можливо вам буде цікаво. Вже шукаю, де взяти.

tyrist 1945 подобається це.
  18. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

От колись...в давні часи вручали петицію дуже правильно. До міста приходило військо і вручали петицію:). Ну а там як карта ляже:)

19. север

север ветеран форуму надійна команда

20. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

21. БЮВ

БЮВ Мисливець

Кажется вы не тот форум нашли еще в 2013 году....

Поділитися цією сторінкою

Графф