Покупка тоз-34

Статус
Закрита.

Panters

Снайпер
Шановні форумчани та власники тоз-34, хочу придбати 34-й та при огляді звернув увагу на те,
що задня частина колодки трішки виступає по ширині за шийку приклада(хоча повинно бути навпаки),
це якось лікується чи потрібно міняти приклад ?
 

Panters

Снайпер
Не лікується. А міняти навіщо? Якщо лягло, то полюйте!
Я маю на увазі що будуть чіплятись краї колодки (рука, одяг). Може це й не буде на полюванні завдавати клопоту,
але зараз невідомо як буде, тому й думаю чи не прийдеться дод. кошти витрачати на новий приклад, а це вже дод. торг:)!
 
Я маю на увазі що будуть чіплятись краї колодки (рука, одяг). Може це й не буде на полюванні завдавати клопоту,
але зараз невідомо як буде, тому й думаю чи не прийдеться дод. кошти витрачати на новий приклад, а це вже дод. торг:)!
Дополнительный торг это да. А так... Думаю в этом сезоне с ним поохотитесь и вывод придет сам по себе. Будет ли проблема выступа мешать Вам или нет.
С Ув!!!
 

Panters

Снайпер
хвостовик чи що Ви маєте на увазі? просто реставроване дерево. все залежить від стану та ціни. та й не туди увагу звертаєте.
Стволи зеркало, 85 рік, У, у зброї не профі але й не дилітант, трохо орієнтуюсь на що звертати увагу, просто
з таким ,,дефектом'' ще не стикався, от і хотів почути відгуки по цьму, хто питає той не блудить:)!
 

Altay1972

Снайпер
це якось лікується чи потрібно міняти приклад ?
Я думаю его до Вас или под Вас и заменили... спросите у продавца почему так? менял приклад по какой надобности? купил б/у который лег в плече при этом немного не лег в колодку? я думаю не смертельно... как выступает на 0,5 мм или на 3 мм, а это по одесски - две большие разницы...все в мире относительно, поэтому можно идти на охоту и охотиться, а можно сидеть дома и ломать голову как, у кого, и за сколько поменять приклад...и при этом не факт что станет лучше...
но это железный повод поторговаться в свою сторону...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Стволи зеркало, 85 рік
а як з гвинтами пластини лоба колодки? пластина сама в якому стані? якщо хвостовик не критично виступає, то проблем не буде. огляньте шийку приклада на предмет повздовжньої тріщини. девево - то не найголовніше.
 

Panters

Снайпер
а як з гвинтами пластини лоба колодки? пластина сама в якому стані? якщо хвостовик не критично виступає, то проблем не буде. огляньте шийку приклада на предмет повздовжньої тріщини. девево - то не найголовніше.
Пластина чиста, гвинти без слідів кручення, тріщин дерева та шату немає, а те що можливо під продажу міняли приклад то могли б зробити як треба(власник каже що так купляв).
Я голову не ламаю, буду купляти а там полювання покаже як воно.
Дякую всім за поради !
 

Altay1972

Снайпер
а те що можливо під продажу міняли приклад то могли б зробити як треба(власник каже що так купляв).
так я так и говорил
Я думаю его до Вас или под Вас и заменили
ну до него или под него... но он же охотился, его устраивало...я думаю что если железо в норме, то остальное проявится в ходе эксплуатации...
 
Статус
Закрита.
Зверху