Полуатоматы Caesar Guerini

TRUST ME

Мисливець
Доброго дня цікавлять відгуки по даному девайсу дякую.
Я думаю что среди итальянцев плохих ружей не бывает. Хотя цена и не совсем дешевая.
Рушниці Cesar Guerini є одними з красивих і дорогих, і в одночас є самими найхлипкішими і не довговічними.
Основна мета цього бренду - дати мисливцю виріб мистецтва, а надійність на останній план. Тому ціна сформована за рахунок оздоблення. Її місце - це п'ята або і десята рушниця в сейфі.
Стенд для них - вбивця. Рушниці - не для активного полювання.
Якщо є бажання втратити гроші, то можете і купити.
Рекомендую цей бренд обходити стороною.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Рушниці Cesar Guerini є одними з красивих і дорогих, і в одночас є самими найхлипкішими і не довговічними.
Основна мета цього бренду - дати мисливцю виріб мистецтва, а надійність на останній план. Тому ціна сформована за рахунок оздоблення. Її місце - це п'ята або і десята рушниця в сейфі.
Стенд для них - вбивця. Рушниці - не для активного полювання.
Якщо є бажання втратити гроші, то можете і купити.
Рекомендую цей бренд обходити стороною.
А факты? и по подробнее?
 

Вік71

Снайпер
Рушниці Cesar Guerini є одними з красивих і дорогих, і в одночас є самими найхлипкішими і не довговічними.
Основна мета цього бренду - дати мисливцю виріб мистецтва, а надійність на останній план. Тому ціна сформована за рахунок оздоблення. Її місце - це п'ята або і десята рушниця в сейфі.
Стенд для них - вбивця. Рушниці - не для активного полювання.
Якщо є бажання втратити гроші, то можете і купити.
Рекомендую цей бренд обходити стороною.
Аргументуйте будь-ласка! В чому полягае "хлипкiсть" даноi рушницi? Стволи там фабармовськi,перевiренi тиском в 1630 bar,запирання надiйне,пiдгонка стволiв з колодкою також на рiвнi. В чому секрет ненадiйностi?
 

peps

Мисливець
Рушниці Cesar Guerini є одними з красивих і дорогих, і в одночас є самими найхлипкішими і не довговічними.
Основна мета цього бренду - дати мисливцю виріб мистецтва, а надійність на останній план. Тому ціна сформована за рахунок оздоблення. Її місце - це п'ята або і десята рушниця в сейфі.
Стенд для них - вбивця. Рушниці - не для активного полювання.
Якщо є бажання втратити гроші, то можете і купити.
Рекомендую цей бренд обходити стороною.
Ну це напевне антиреклама чи як?))
 

TRUST ME

Мисливець
Ну це напевне антиреклама чи як?))
Ви дивна людина.
Ви задали питання і отримали відповідь.
Бодобається вона Вам чи не подобається, Ви повинні її прийняти її такою як вона є. Ви ж починаєте обговорювати.
З точки зору, психології і спілкування це неправильно.
Ні,це напевно чоловік просто ТРОЛЬ!
Ярлики вішайте в першу чергу на себе.
Якщо у Вас не має своєї думки, то не втручайтесь.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Ярлики вішайте в першу чергу на себе...
Я на себе нічого вішати не збираюся,бо я не поводжую себе так як робите це ви!А робите ви це як ТРОЛЬ!Так що ярлик в першу чергу потрібен вам!

...Якщо у Вас не має своєї думки, то не втручайтесь...
Якраз в мене своя думка присутня,на зразок від вас!Якщоб я не тримав у руках ришниці цього виробника,яб зовсім нічого не писав!А так я ці рушниці не тільки тримав у руках,ай щє стріляв на стеньді!Так що я не тільки маю свою думку про ці рушниці,ай щє маю досвід використання!Якщо вмієте читати,то почитайте іншу тему про ці рушниці...
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Полуатоматы-caesar-guerini.66342/#post-706902
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

TRUST ME

Мисливець
Я на себе нічого вішати не збираюся,бо я не поводжую себе так як робите це ви!А робите ви це як ТРОЛЬ!Так що ярлик в першу чергу потрібен вам!


Якраз в мене своя думка присутня,на зразок від вас!Якщоб я не тримав у руках ришниці цього виробника,яб зовсім нічого не писав!А так я ці рушниці не тільки тримав у руках,ай щє стріляв на стеньді!Так що я не тільки маю свою думку про ці рушниці,ай щє маю досвід використання!Якщо вмієте читати,то почитайте іншу тему про ці рушниці...
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Полуатоматы-caesar-guerini.66342/#post-706902
На відміну від Вас, що тільки "тримає", у мене практичний досвід роботи з Гуеріні від самої першої партії поставки в Україну до стрімкого закату цього бренду. Гіршої рушниці, в експлуатаційному плані по надійності, за великі гроші я ще не бачив. Я нагадаю ціни перших поставок Гуеріні: від 24000 до 36000 грн. по курсу 5.
 

Dimastiy

Мисливець
На відміну від Вас, що тільки "тримає", у мене практичний досвід роботи з Гуеріні від самої першої партії поставки в Україну до стрімкого закату цього бренду. Гіршої рушниці, в експлуатаційному плані по надійності, за великі гроші я ще не бачив. Я нагадаю ціни перших поставок Гуеріні: від 24000 до 36000 грн. по курсу 5.
А ну как давайте детально, що там вийшло з ладу?
 

huntumy

Зброяр
На відміну від Вас, що тільки "тримає", у мене практичний досвід роботи з Гуеріні від самої першої партії поставки в Україну до стрімкого закату цього бренду. Гіршої рушниці, в експлуатаційному плані по надійності, за великі гроші я ще не бачив. Я нагадаю ціни перших поставок Гуеріні: від 24000 до 36000 грн. по курсу 5.
Это когда беретта 686 пятнарик стоила? Так тогда о гуерини ни кто и не слышал.
 

TRUST ME

Мисливець
Это когда беретта 686 пятнарик стоила? Так тогда о гуерини ни кто и не слышал.
Першим імпортером була компанія "5-та стража". Коли Гуеріні посипалися, то продавець скинув ціну майже на 50%, що би тільки позбутися і відбити гроші. Беретта дійсно коштувала дешевше, але народ повівся на дизайн і оздоблення, за що і поплатився.
 

TRUST ME

Мисливець
То в чому саме проблеми були?
Я не майстер і мене не цікавили, конкретні поломки. Мене цікавило кількість звернень від покупців і які фінансові витратити на придбання запчастин і виконання ремонту в залежності від кількості проданих рушниць. От і все. Це бізнес. Висновки були зроблені однозначні: Гуеріні - до побачення.
Ваше питання риторичне, взагалі. Ну а які проблеми має зброя?-
Конструкція і матеріал деталей газового механізму, Подавання/Естракція, Запирання і УСМ (в меншій мірі: в основному якість обробки деталей на предмет зачищення заусениць, стружка і т.д.)).
 
Останнє редагування:

cagor

Слідопит
Друг взял в прошлом году Цезаря, сезон полет нормальный, синей изолентой пока не сматывал:D, держится, навески вроде 24 г. не проблема. По виду гарный руж. По механике бомба, а по дизайну не могу судить не люблю я п/а категоришески:cool:
 
Зверху