Полювання Рівненщина

Лис74

Мисливець
Неділя була для полювання дуже вдала.Погода гарна,сніг нічний,всі сліди як на долоні....Було більше десяти підйомів зайця в різних місцях :кущі терену,ріпакове поле...старі сади та хутора....Полювали в двох з товаришем...рушниці в 16 калібрі,ТОЗ БМ...та старенькій німець....В товариша всі патрони на латунних гільзах...та і номера шроту в межах нулів...менші не признає....В мене все як завжди.Паперові гільзи ,обтюратор,войлочний пиж та двп.,шріт 1...без стаканчика так як кучність та різкісь дуже гарні....Порох Сокол 90-х років випуску...Вага пороху 1.7 гр.,шроту-27 гр...Патрон вийшов досить вдалим...
Вражень море....Норма добута до 13.00 год....В 14 ..год .був вже в дома...
Фото добавляю.... Переглянути вкладення 330101 Переглянути вкладення 330108
Вітаю ! З полем ! Так тримати ! Ну судячи по фото і не скажеш, що то старенький німець, ;) гарне ружо...
 

kef

Зброяр
То і я ще ......:):D...Дякую друже.....Пора згадати 90_ті...;):D....Дорога не далека:D
 

kef

Зброяр
Полювали у двох ....Гарно відпочили хоть і находилися добряче по мерзлій ріллі. ..Заєць піднімався далеко....Тому вирішили пройтися по старих хуторах та городах...
Результат два трофеї гарних .зайців самців...Ознак заячих шлюбів немає...рушниці в 16 калібрі. Тоз бм та Зауер 8.
Фото з полювання 14 січня 2018 року.
 

kef

Зброяр
Кількість зайця збільшилась порівняно з минулими роками.....В лузі лишилися постійні мешканці зайці ветерани,які надіюсь з нову будуть з пухнастим поповненням своїх заячих сімей....Майже всі зайці перебралися ближче до людського житла....
 

василь довжик

Слідопит
Щось тема зовсім затихла.Цікаво як в другий районах відстрілюють лисицю?Чи вона не істивна тому і не цікава як зайчик.В нас можна на жаль сказати не цікава не егерам не мисливцям...!
 

kef

Зброяр
Лиса мало....за ці дні що сніг лежить ні в вечері ні в ранці не видно...Навіть кахкання не чути..
Років 5 тому майже біля хат ходили...А за весь час полювання я бачив лише два рази...Напевно хвороба якась зменшила популяцію. ...
 

ForestDGB

Мисливець
У нас в Суську навпаки -бум ..за сезон вже взяли зо 35 штук і ще є і є кожної суботи відстрілюємо одну дві або три . На манок у вечері кожного разу лиса бачу . Навіть зайця в цьому році порівняно з минулим трішки менше
 
Зверху