Полювання з гончими

krushinski00

Снайпер
Так писати може людина яка немає свого колективу.і трудоучасть сплачує(70гривень в касу)а не відробляє в угіддях.
Я не голова пок.але мені також цікаво хто і де буде в угіддях щоб один другому не заважати.одне діло сидіти за компом і писати як все по закону.і зовсім друге це коли заправляє власний автомобіль за власний кошт і їдеш дивитись що то за авто поїхало серед ночі у поле.
 

tyrist 1945

Тигр
Везет.
У нас, на Черниговщине, последние лет 30, не избирают вообще.
У нас- тупо переизбирают на следующий термин!
П.С. Как в Политбюро ЦК КПСС (или Генсек) : выбыть из членов которого можно было всего по двум причинам, а чаще- по одной...
:D Ну це неправильно.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
:D Ну це неправильно.
Но факт!
(лет за 30-всего 2 председателя областного УООРа, например).
Вот, в связи с чем ушел с поста предпоследний:
http://val.ua/crime/events/196918.html?language=ru
Если бы не работа комиссии Всеукраинского совета УООР, наверное, до этого времени у нас бы был вообще единственный ( и внеконкурентный) председатель...лет за 30!
Вот тебе и выборы, вот тебе - и демократия!
А точнее- демагогия о выборах!
Картина на местах-подобная: бывшие менты, оставники, пенсионеры/чиновники и т.д., обросшие, за время своих каденций на постах, связями и крышами.
 

ura83

Слідопит
Так писати може людина яка немає свого колективу.і трудоучасть сплачує(70гривень в касу)а не відробляє в угіддях.
Я не голова пок.але мені також цікаво хто і де буде в угіддях щоб один другому не заважати.одне діло сидіти за компом і писати як все по закону.і зовсім друге це коли заправляє власний автомобіль за власний кошт і їдеш дивитись що то за авто поїхало серед ночі у поле.



З такими «ПОКами», дійдемо до того що з гончими будемо полювати і нагонювати на «стадіонах», або в себе на «городах»
 

krushinski00

Снайпер
З такими «ПОКами», дійдемо до того що з гончими будемо полювати і нагонювати на «стадіонах», або в себе на «городах»
Може я не правильно пишу.
Я маю на увазі то що якщо їхати в угіддя то бажано сповістити бригадира первинки.щоб другим не портити полювання.
А ще маю на увазі то що усі хочуть кудась поїхати і щось побачити а задати питання що для цього зроблено крім внесків?
 
Останнє редагування:

ura83

Слідопит
зовсім друге це коли заправляє власний автомобіль за власний кошт і їдеш дивитись що то за авто поїхало серед ночі у поле.[/QUOTE]

А, що головою ПОК примусово ставлять!! якщо взявся за справу тоді сідай заправляй їдь та дивись, але все потрібно робити з розумом.
 

ura83

Слідопит
Може я не правильно пишу.
Я маю на увазі то що якщо їхати в угіддя то бажано сповістити бригадира первинки.щоб другу не портити полювання.
А ще маю на увазі то що усі хочуть кудась поїхати і щось побачити а задати питання що для цього зроблено крім внесків?
У кожного своя правда тому потрібно шукати компроміси і йти на зустріч один одному в напрямку закону
 

krushinski00

Снайпер
А у Вас все по-другому? По "понятиям"?
В нас все по людськи.майже весь колектив відробляє трудоучасть в угіддях.і люди на полювання приїжають.ходят чи з нашим колективом чи своїм окремо.просто ми знаємо що вони пішли в одну сторону а ми в іншу.
 

krushinski00

Снайпер
А
зовсім друге це коли заправляє власний автомобіль за власний кошт і їдеш дивитись що то за авто поїхало серед ночі у поле.
А, що головою ПОК примусово ставлять!! якщо взявся за справу тоді сідай заправляй їдь та дивись, але все потрібно робити з розумом.[/QUOTE]
Ну а йому хтось транспорт видає? Чи пальне?
 

Вільний

Новачок
Я би вам радив найти хороший колектив і багато питань у вас відпаде
Хороший колектив є справа в іншому. При полюванні з гончими на лиса це місця очерет, а таких місць не так і багато. Тому й причина, що потрібно домовлятися з сусідніми ПОКами свого району для полювання на їхній так мовити території то це і обурює що немає чіткого закону про полювання з мисливськими собаками, обіцяють розробити положення майже три роки........
 
Зверху