Полювання з підходу та вишок

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Доречі, давно хотів тебе спитати:cool:.
Скільки я їжджу по Європі то саме найбільше козулі бачу іменно в Польщі, не в Німеччині чи Угорщині, але в Польщі таки страх як багато:eek: . Наприклад, минулого вівторка (в Польщі) на протязі одного кілометра в 500 метрах від дороги я бачив три табуни кіз, два з яких налічували прибл. по 20 особин і один прибл. 10 особин. Як ти думаєш, це дійсно так є що в Польщі в порівнянні з іншими Європейськими країнами більше козулі, якщо так, то чому:confused: ? Чи може це мені так здається ?:eek:
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Все залежить від способу ведення мисливського господарства. В Німеччині також багато копитних. Вони стріляють козуль набагато більше Польщі.
У нас ПМК неохочо відстрілюють козулі. Вони не роблять великих збитків в посівах. Весною зазвичай занижують реальну кількість кіз під час інвентаризації і наслідком чого виходить малий план відстрілу. ПМК неподільно господарює на своїй території, тому занижений план відстрілу автоматично веде до збільшення кількості козулі. Є то є. Всім подобається бачити кізочки на полях...
Це так, як кури на обісці. Хочеш бачити - бережеш. Не хочеш - вирізуєш і нема. Так само легко ПМК контролює кількість звіра. Очевидно, за умови, що воно господар на своїй території.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
З полем, звичайно...
Але як Ви бачите, що кізочка не вагітна ?
І Вас з лісом...
Спочатку водимо до гінеколога. :)

У нас є "термін полювання на самиць козулі" від 1.10 по 15.01 На козла від 11.05 по 30.09
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Забудьте уже про 80-ті. Треба рухатись в перед... Фото зробив сьогодні, приблизно о 11 годині.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю..може трохи не по темі,але сьогодні в Перемишлі чув,що десь на околиці вбили вовка це ,,всплило,,і мисливцям загрожує до 5ти років за ґратами
На скільки я знаю,вовк заборонений до відстрілу на теренах Речі Посполитоі..щось чули про таке?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Вовки це шкідники в угіддях. Вирізують копитних. На одного менше і добре...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Я згідний повністю...знаю одного мисливця з Перемишля,поляка,так він каже,що в околицях міста,в лісах вовка,в зв'язку з забороною відстрілу,розвелося немало....мисливці бідкаються,що вовки все частіше попадаються на очі при проведенні полювань і число їх росте...
Також появилася рись...
При цьому я замітив,що скільки не іду черз Польщу,чисельність дичини не зменшується...що однозначно говорить про те,що якщо в державі порядок,то хижаки і травоїдні можуть непогано уживатися разом
 
  • Like
Reactions: crp

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Саме так. Всі кричать: "в нас немає на що полювати!"; "в нас кабан проходящий!" ... А спитаєш: "скільки ви причепів буряків вивезли цієї зими на підкормочні пункти?" У відповідь - тиша... Де візьметься кабан в таких угіддях? Невідомо.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Саме так. Всі кричать: "в нас немає на що полювати!"; "в нас кабан проходящий!" ... А спитаєш: "скільки ви причепів буряків вивезли цієї зими на підкормочні пункти?" У відповідь - тиша... Де візьметься кабан в таких угіддях? Невідомо.
Та про это вообще можно говорить и говорить.
У нас ребята подкармливали кабанов кукурузой....и что .....приезжают,смотрят кукурузы нет,следы кабаньи есть...значит кушает.И так раз два три ,все вроде классно,а потом приезжают и наблюдают картинку...мужик с мешком собирает ту кукурузу...ну не КАЗЕЛ!!!
А про буряки картошку и т.д. вообще молчу
Что говорить если даже солонцы воруют ...нехватчики
А таблички....поставили мы таблички с надписями про коллектив и всеми данными ,дабы ограничить границы своих угодий....так и те попи......дили,даже вместе с столбиками
Так что не только культуру охотника нужно воспитывать,но и всех людей в целом...
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Зробити громадське затримання і здати в поліцію. Це звичайна крадіж чужого майна.
Да дело не в этом...а в том ,что это ж надо быть таким нехватом что бы такое утворить...и таких идиотов по всей Украине миллионы
 
Зверху