Полювання на Рівненщині

Статус
Закрита.

Копатыч

Зброяр


Добыли и ........



сразу "съели" ....... :eek::eek::eek::D:D:D:D:D;););););)

Прикольно, все веселые, улыбаются, позитива .... море, красивые места, лес ....., а у нас, как у Робинзона " .... опять, море ......." :(:(:(:(
 

ATIS

Снайпер
Копатич, підтримую Сахно, чекаємо в гості. Звіра добудемо чи ні, но насміємось досхочу.;)
 

Копатыч

Зброяр
Копатич, підтримую Сахно, чекаємо в гості. Звіра добудемо чи ні, но насміємось досхочу.;)
приїжайте до нас зимой , а ми до вас літом ! зустрінем , організуєм все на найвищому рівні !
Большое спасибо, за приглашение.
К "копыту", отношения, не имею, козу - стрелять не буду, мне ее жалко. Косой, и у нас есть, да и лиса - в наличии.
Люди приезжают на курорт, за 2000 км, ......... я к нему, отношусь посредственно ........
 

ATIS

Снайпер
Копатич, такими курортами як в Україні не болію, коза також не фонтан. А от з гарними людьми поспілкуватись тільки залюбки.
 

homa0777

Мисливець
Привіт, всім дякую, особливо Атісу, такого позитиву, море жартів та підколок... а анекдотів, я давно нечув. Сміявся від душі і до плачу, аж незручно було.
І хоч наші карпатці нічого непоказали, та всерівно звіра в МСК ,,СОКІЛ'' як у зоопарку. Дякуєм усім.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

ForestDGB

Мисливець
а лисятину ви хіба не їсте?!:eek: ми тушонку робимо!
Лисятина не для всіх ! а тільки для обраних і вважається дуже надпотужним афродізіаком , куди там бобровій струї братися!!! Робінзон Крузо вихідний....)))
 
Статус
Закрита.
Зверху