Полювання на Рівненщині

Статус
Закрита.

мр 153 12 76..

Снайпер
тем более стрелок с бугра бил.....чуть промахнись,дрогни рука и поднимись выше ружье......хороший навесик мог прилететь
 

ATIS

Снайпер
Це так здається на камеру, я стояв неподалік, стрільба була і долину а а стрільці стояли на верху яру. Але з мр 153 12 76.. погоджуюсь, постріл не без грішка;)
 

мр 153 12 76..

Снайпер
ТО я так...акцентировал внимание..... а вы уже там сами как-нибудь разберетесь;)
 

pashamykytyn

Мисливець
Так, не дай бог!!! Тут ніхто не застрахований, куди полетить після рикошету шріт, тоді в загоні взагі треба стріляти тільки в угон, так?
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Так, не дай бог!!! Тут ніхто не застрахований, куди полетить після рикошету шріт, тоді в загоні взагі треба стріляти тільки в угон, так?
Или в угон.....но у каждого должен быть свой сектор обстрела......чем и опасны номера и охота такого плана
 

Sahno_Bogdan

Слідопит

мр 153 12 76..

Снайпер
ти хоч раз знімав на таку камеру ? це понарамне відеоооооо ! воно все зтягує в одну кучу !!!!! і здається що все в одній площині !
Для начала ...здравствуйте....
я и снимать не собираюсь....выстрел был на ЛИНИИ.....не надо тут рассказывать камера не камера....до номера остались метры....а он шмалит....
РИКОШЕТУ по хер какая камера
и "тыкать " мне не надо...я с вами не знаком
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Для начала ...здравствуйте....
я и снимать не собираюсь....выстрел был на ЛИНИИ.....не надо тут рассказывать камера не камера....до номера остались метры....а он шмалит....
РИКОШЕТУ по хер какая камера
и "тыкать " мне не надо...я с вами не знаком
перш ніж писати якусь єресть відкрий інтернет і поцікався як виглядає понорамне відео !
 
Останнє редагування:

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
перш ніж писати якусь єресть відкрий інтернет і поцікався як виглядає понорамне відео !
Не мешало бы Вам знать , что с людьми на Вы обращаются , или Богдан с под братков типа на б..я буду ?
 
  • Like
Reactions: kef

мр 153 12 76..

Снайпер
перш ніж писати якусь єресть відкрий інтернет і поцікався як виглядає понорамне відео !
Ну и вам желаю открыть интернет....и просмотреть несчастные случаи на охоте,а также причины их возникновения
С такими как вы даже общаться не хочется....
Будьте спокойны...если бы на номере стоял я ....леща выхватили бы
 
Чем интернет лучше наверно правила техники безопасности напомнить . И за направление ружья в сторону человека раньше могли запросто анулировать разрешение на оружие .
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
да як ви не можете зрозуміти людина находилась геть в стороні ! це просто камера показуеє в одній площині !!!!! ви шо нерозумієте що що це фейк камериииии ! зробіть понаравне фото на 300 градусів а вам буде казатись що це все воно в одній площині !
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Чем интернет лучше наверно правила техники безопасности напомнить . И за направление ружья в сторону человека раньше могли запросто анулировать разрешение на оружие .
ніхто ні накого зброю не направляв !!!!!!!!!!
 

kef

Зброяр
Но но...направляв. ..на відео все видно...:D...Гарне полювання...всі живі і здорові...приємний відпочинок..що ще потрібно....
Але зброя є зброя...хоть і мисливська. ..гладкоствольна...по фото видно що окрім шротових набоїв є і кулі та картечь.
Якщо є помилка її потрібно визнати...якщо ні. ..спростувати...
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
так все зрозуміло це просто камера так передала
і постріл був з гори в землю десь градусів 50 -45 просто на цій камері невидно цього !
 
Статус
Закрита.
Зверху