Полювання на Рівненщині

Статус
Закрита.

ForestDGB

Мисливець
час добування цього трофею 20.40 вечора !!!!!! якщо кому цікаво в попередньому посту звучало трофей який був взятий у вечері!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
час добування цього трофею 20.40 вечора !!!!!! якщо кому цікаво в попередньому посту звучало трофей який був взятий у вечері!!
Считаем: фото выложено в среду, то есть 5 сентября, значит, фото 4 сентября сделано. Закат в этот день по источнику
http://voshod-solnca.ru/Киев.html
19:39, а если брать другие источники - 19:37.
По БЗ охота запрещена: "у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу)" (п. 3 ч. 1 ст. 20 БЗ).
Сопоставляем, и получаем нарушение законодательства.
Не знаю, чего так возмущаться, что не все радуются вашему успеху, но причины для огорчения тоже могут быть...
 

ForestDGB

Мисливець
Як мені ці всі Шерлок Холмси надоїли ....
Я не викладаю фото трофеїв без згоди власника самого трофею!!! коли згоду отримав тоді і виклав!!! Тут жодне викладене мною фото не було викладене одразу після полювання!!!
Росслідуйте далі :
 

ATIS

Снайпер
"у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу)" (п. 3 ч. 1 ст. 20 БЗ)
Да так в нас всі мисливці порушники, ранковий літ і вечірка проходить до і після заходу і сходу сонця.....
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да так в нас всі мисливці порушники, ранковий літ і вечірка проходить до і після заходу і сходу сонця.....
Чому ж всі?.. Не всі!
Як мені ці всі Шерлок Холмси надоїли ....
Мабуть, як і мені браконьєри!..
Я не перший рік живу та полюю, знаю, як у ЧОПах проводиться полювання.
Але, хлопці, Закон є Закон! І якщо нагадую, яке у нас законодавство, то не думаю, що це погано. У нас значна кількість мисливців закони взагалі не бачили та не читали.
 

ura83

Слідопит
У нас значна кількість мисливців закони взагалі не бачили та не читали.
Цілком вірно!!!

П.С.
Значна кількість, чули ("Краєм вуха":D) - можна сказати десь приблизно відсотків 20- максимум 30 із всього цього ЗАКОНУ
 

kef

Зброяр
Значить потрібно вказувати дату й час добутого трофею.і що фото робились у світлу пору дня але в тіні вікових дубів :D.
F.DGB..,з його стажем праці таких проступків зробити не може.;)
 

ІгорТ

Новачок
Считаем: фото выложено в среду, то есть 5 сентября, значит, фото 4 сентября сделано. Закат в этот день по источнику
http://voshod-solnca.ru/Киев.html
19:39, а если брать другие источники - 19:37.
По БЗ охота запрещена: "у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу)" (п. 3 ч. 1 ст. 20 БЗ).
Сопоставляем, и получаем нарушение законодательства.
Не знаю, чего так возмущаться, что не все радуются вашему успеху, но причины для огорчения тоже могут быть...
Доброго дня. Відразу хочу сказати, що завжди з великою шаною читаю Ваші пости, як людини, яка з небагатьох в лавах УТМР є компетентною.

На фото - мій трофей, постріл був зроблений у світлу пору доби. Справа в тім, що телефон принципово з собою не брав, лишив в машині. Поки повернулись до автомобіля, поки виклали, поділилися враженнями - вже і стемніло.

Я чудово розумію, що більшості совковим людям важко повірити в те, що є мисливці, які заплатять гроші за ліцензію. В них відразу такий вигляд обличчя, як був у ГАІшників, коли їм кажеш, щоб складали протокол, буду платити штраф. Дивно їм, як це може бути ПО-ЧЕСНОМУ. можна ж підмутить, за пів ціни і т.д. Я Вам просто хочу сказати, що мені в полюванні дуже важлива ЕТИКА і ЕСТЕТИКА, в темноті я б не стрільнув би принципово!!!!!!!
Стосовно Вашому дедуктивному методу розслідування опираючись на джерела москальських сайтів погоди.... ну якби фото зроблено 1)не в переддень його подачі на сайт 2)на телефон з поганенькою камерою! Для мене слово БРАКОНЄР є образливим. Тому перед тим, як навіть підозрювати когось в цьому, переконайтесь, що у Вас є на те підстави, а не здогадки.
З повагою!
 
Совдеповские охотники, москальский сайт, плохая камера, то что Вы честный и благородный в это ни кто не усомнился. Вы опубликовали фото его оценили.Скорее всего фото просто получилось неудачно.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху