Полювання на Рівненщині

Статус
Закрита.

ForestDGB

Мисливець
ні це Київхантерс , але там теж були гості з Росії з каналу "Охота рыбалка" їхнє відео викладу пізніше ....поки що немаю права, пока воно там не піде в ефір...
 

ForestDGB

Мисливець
Сезон закінчився , але відстріл лисиці продовжується..звісно це вже не той адреналін , що по зайцю-русаку але справа корисна:
Результат звісно слабенький (треба більше народу) вигнали дві -одну взяли , одну смазали.



 

ATIS

Снайпер
Все купляю GoPro камеру, подивитись на себе це клас але засняти сам постріл я думаю це буде взагалі бомба;)
 

ForestDGB

Мисливець
У нас на господарстві є службова модна гоупрошка з пультом як часи, маєш бажання можем тобі видавати на полювання + відео собі на флеху скинеш. Всерівно лежить без діла нікого не можна заставити її носити всі соромляться кому не пропонуєш.
 

ForestDGB

Мисливець
Вони не можуть без цього ..".вудки не берем з автобуса не вилазим" - такий їхній стиль шо зробиш)))
 

ForestDGB

Мисливець
Свіжий фотозвіт з вчорашнього полювання на лисицю


наші гості з УКГ клубу

За день полювання бачили просто море звіра: козуль як у вулику в кожній погоні, заців повно(тільки на відео вдалося зняти 5 заців на номерах)
Як на зло-не сезон(де ви були раніше) Але протягом дня був зроблений один єдиний постріл ось його результат:

радості стільки що ніби взяли трофейного сікача)))

А це наш новий відеоблогер знайомтесь: тепер він вже не Sahno_Bogdan а DzikBerloga ..за день полювання зняв вихід на номера 5 зайців і купу кіз
відео викладу пізніше.


два невеликих фрагменти відео з мого номеру ...взагалі така картинка на кожному з номерів ....не було такого мисливця на якого нічого не вийшло
 
Статус
Закрита.
Зверху