Полювання на голуба

Кайзер

Мисливець
Ой-ой дядьки поважні мисливці! що ж це вас так зацепило?
Мені молодому не зрозуміло, чому такий досвідчений мисливець не знає що роблять у господарствах з перестрілом на копитних...
А звертати на інших, це наш національний спорт! Навіщо слідкувати за собою? Завжди можна звернути на владу, сусіда, кума!

- хіба ж це я вкрав?! он той-то ото краде! а я так своє беру.
- хіба ж я настріляв голуба? коли он депутати загубили скільки зубрів???

а про етику європейського полювання краще взагалі не заводити розмову! Можливо через те що вона у них є вони і можуть дозволити собі добувати по 200 голубів за за полювання і по 30 свиней, бо в них через відношення до природних ресурсів є звір на якого можна полювати! а у нас тільки такі поважні та досвідченні мисливці як ви можуть сказати що колись було полювання та звір, а зараз його не має і вже не буде! і до чого ми всі дожилися? що про звіра тепер тільки з розповідей можна почути, а побачити на картинці або на кліпах іноземців...
Відповім Вам коротко.У мого знайомого,власне МГ,спеціалізоване на вирошуванні качки.Так от,норма відстрілу там,залежить від забаганок та товщини гаманця мисливця.Плати,та відстрілюй хоч тисячі.
Принаймні,за норми відстрілу, я там ніколи не чув.Останній раз,полював я у нього років п"ять тому.І Ви знаєте, мені і на думку не спадало запитати у нього,а чи законно це,чи ні....
 
Останнє редагування:

охотник70

Мисливець
Полював сьогодні на припутня.Весь голуб кормиться на полях соняшника які займають великі території,і через це тяжко вичислити маршрути його перельотів.Погода сприяла,вітер який прижимає вяхира трохи нижче до землі коли він летить.Ще трохи і можна було взяти норму відстрілу,але мусив реатируватись в срочному порядку, так як над полем на дуже низькій висоті почав літати ан-2,або ,,кукурузник,,як кажуть в народі ,і поливати соняшник якоюсь хімією.Вяхир відлітає за звичай не від холодів, А від недостатка кормів на полях.
 

Вкладення

охотник70

Мисливець
Вяхир зараз обростає жирком,коли обсмалюєш аж починає капати,на кухні неповторний запах.Після патрошіння і вимочування протушити в сметанці,спецій багато,моркви ,петрушки,жирку ,часничку цибулі і трошки виноградного вина.Потім зібрати друзів,поставити на стіл тушених припутнів, наляти тернівки,яка вже настоялась,і підняти чарки за прекрасне хоббі яке називається ПОЛЮВАННЯ...
 

Вкладення

Зверобой 60

Мисливець
Обычно в первых числах октября и то перелетный.Позже не видел никогда(в Киевской обл.)Поэтому охотдни используем по максимуму.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Відповім Вам коротко.У мого знайомого,власне МГ,спеціалізоване на вирошуванні качки.Так от,норма відстрілу там,залежить від забаганок та товщини гаманця мисливця.Плати,та відстрілюй хоч тисячі.
Принаймні,за норми відстрілу, я там ніколи не чув.Останній раз,полював я у нього років п"ять тому.І Ви знаєте, мені і на думку не спадало запитати у нього,а чи законно це,чи ні....
Ну если он является "користувачем МУ", то согласно закона сам вправе и даже обязан издавать указ о сроках проведения охоты, нормах отстрела по своему МГ и правилах проведения охоты. И если он там прописал о нелимитированной норме отстрела, то пожалуйста, плати и вперед!
 

КСФ

Слідопит
Плати,та відстрілюй хоч тисячі.
Читая об охотничьем хозяйстве,его структуре бывшегоСССР,понимаешь,что вопрос изучался оч досконально,но не всегда выполнялись все нормы отстрела,как и биотехнология и т.д.Как писал А.П.Чехов ,прежде чем лезть в Европу,необходимо научиться застегивать ширинку в штанах..Так и здесь.Я не позволяю себе стрельнуть выше нормы,даже если мне утка на голову будет садиться,не говоря уже о дичи запрещенную к отстрелу( в зависимости от сезона).Я не понимаю человеческую жадность,при отстреле выше нормы.Жлобство и только.Хотите пострелять--на стенд,или отстрел воронья как подающий на то пример сам М-р Дигвиг.
 

КСФ

Слідопит
Полював сьогодні на припутня.Весь голуб кормиться на полях соняшника які займають великі території,і через це тяжко вичислити маршрути його перельотів.
это точно..полагаю,не один десяток км нужно исколесить,дабы его найти..его коридоры.
 

Копатыч

Зброяр
,прежде чем лезть в Европу,необходимо научиться застегивать ширинку в штанах..Так и здесь.Я не позволяю себе стрельнуть выше нормы,даже если мне утка на голову будет садиться,не говоря уже о дичи запрещенную к отстрелу( в зависимости от сезона).Я не понимаю человеческую жадность,при отстреле выше нормы.Жлобство и только.Хотите пострелять--на стенд,или отстрел воронья как подающий на то пример сам М-р Дигвиг.
Не путайте "Божее с праведным", если приводите цитату, то приводите ее полностью, не вырывая фразы
.У мого знайомого,власне МГ,спеціалізоване на вирошуванні качки.Так от,норма відстрілу там,залежить від забаганок та товщини гаманця мисливця.Плати,та відстрілюй хоч тисячі.
То же самое, в Европе, при охоте на "вырощенных" фазанов и куропаток, да и утку, вырощенную и выпушенную , на пруды, стреляют, не считая "нормы" на ружье ..... Если я не ошибаюсь, то там есть "определенное" количество, которое НАДО отстрелять, а стрельнул 2 или 22, ни кому до этого дела нет ....
И если мне не изменяет память, то в Канаде, так же есть "норма" отстрела за СЕЗОН, а отстрелял за одну охоту или две - по барабану .....
 

КСФ

Слідопит
при охоте на "вырощенных" фазанов и куропаток, да и утку, вырощенную и выпушенную , на пруды, стреляют, не считая "нормы" на ружье
полагаю.что это уже не охота,а тупо убиение птичек.Не понимаю.Весь цымус охоты в том,что:
а) зарядка энергией от общения с природой
б) выслеживание и добыча именно дичи,настоящей,с прирды,а не выкормленной для убоя..и т.д.
...спиок можно продолжить.
 
  • Like
Reactions: DVV

Кайзер

Мисливець
полагаю.что это уже не охота,а тупо убиение птичек.Не понимаю.Весь цымус охоты в том,что:
а) зарядка энергией от общения с природой
б) выслеживание и добыча именно дичи,настоящей,с прирды,а не выкормленной для убоя..и т.д.
...спиок можно продолжить.
КСФ,Список дійсно можна продовжувати.як кому заманеться.Проте,запевняю Вас,що умови полювання в даному господарстві ,нічим окрім незліченної кількості дичини,не відрізняються від природніх умов.Процес полювання,ідентичний як у повсягденності,лише з різницею у кількості потенційної дичини:).
Господарство,вирощує молодняк качки,для реалізації, здається у Венгрію.Усе що поза вольєрами,звичайна дика кряква,яку приваблює дана місцина,лише наявністю кормової бази круглогодично ;).....
Якщо,ще трапиться подібне господарство по вирощуванні голуба,я буду не слуханно радий і обов"язково постараюся хоча б раз на 10років його відвідати,пополювати:D
п.с люди,провели вдалий маркетинговий хід,скориставший даною нагодою,заробляють на пустому місці, ще доволі не малі гроші. У ті часи,1гол./70гр.
 
Останнє редагування:
Зверху