Полювання на голуба

bombarda

Новачок
Полюю на голуба давно і тому такі профілі придбав років п'ять назад. Та на мою думку якщо другого немає то для початку згодяться. Але сам зараз полюю 10 щт повнокорпусні спортпласт і 10шт повнокорпусні від , Копатича а картинки голубів десь припадають пилом. За спостереженнями на полюванні чучала від Копатича краще працюють від спортпласт , зручніші у виставлення легші і дешевші.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Что-то все молчат в теме: затишье перед бурей?;):rolleyes:
 

Pavel1988

Снайпер
Вчора при об’їзді угідь на дісковці та ріпакові стерні зустрічались табунці по 5-7 шт та одна в 27 голів
 

север

ветеран форуму
надійна команда
3-й выводок уже становится на крыло. Проверено. Лето было благоприятным. Да и кормов- вдосталь. А голуби все гудут и гудут, с весны, не переставая. И утром, и вечером.
В прошлые годы такого не замечал.
 

Николай Ч.

Мисливець
Вчора їздив по полях під Києвом дуже багато єгипетської горлиці, раніше її взагалі тут не бачив , да і вяхеря багато -альтернатива качці, бо озера всі пересохли
 

Pavel1988

Снайпер

kef

Зброяр
В тому році під час полювання на качку (початок жовтня) з підходу .,бачив стаю голубів в декілька сотень штук,що сиділа в самосівах дерев і чагарниках терну (старий кордон 1939 р.) , підійти непомітно було не можливо.Спробував пройти краєм каналу але нічого з цього путнього не вийшло-стая з таким тріском знялася на крило зробивши переліт до краю лісу ,де і сіла на крайніх деревах.Так що полювання на голуба не таке вже і просте.Думаю в цьому році спробувати таки вполювати цього птаха.,так як деякі поля засіяні соняшником.,і кормова база для нього буде сприятлива.
 

КДН

Слідопит
А так тільки і треба, на гу-га іі не візьмеш;)
Ще перші тижні після відкриття майже не боїться,далі починає бути пильним і все важче його добути.Потрібне гарне маскування.
До речі,порадьте маскувальну сітку? Кольорів є багато,який вибрати? В мене є масхалат,хочу сітку спробувати.
 

Pavel1988

Снайпер
Ще перші тижні після відкриття майже не боїться,далі починає бути пильним і все важче його добути.Потрібне гарне маскування.
До речі,порадьте маскувальну сітку? Кольорів є багато,який вибрати? В мене є масхалат,хочу сітку спробувати.
По сітці все залежить від місць маскування, за основу можете взяти щось між зеленим і жовтим за потреби підженете колір рослинністю з місця засідки. Три максимум чотири виходи і він вже не підпустить, лише молодняк який недавно став на криело і ще безпечний
 

Rabkoff

Мисливець
В субботу открываюсь на голубя. Первая моя охота на эту птицу, жуть как интересно)))
 

Ivankuc

Новачок
В субботу открываюсь на голубя. Первая моя охота на эту птицу, жуть как интересно)))
При можливості, раджу розпочати із завтрашнього дня ;). Взяти із собою водичку, канапки і годинник. І по годинах все гарно роздивитися - де харчується, де воду п'є, на які дерева сідає, де будете засідку робити. І полювання на голуба буде вашим найулюбленішим!!!
 

Rabkoff

Мисливець
Спасибо учту на будущее))) ;)
 
Зверху