Полювання на пушного та копито 2016. Які успіхи?

Тема у розділі 'Вінницька область', створена користувачем Одинокий Вовк, 6 лис 2016.

1. Одинокий Вовк

Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

Всіх мисливців вітаю зі святом, відкриттям!
    Вчора розпочали сезон вдвох. Інші члени колективу не поїхали з-за домашніх негараздів. Стріляв по одному вухатому, але змастив, було дуже близько, не встигав. Але такого зайця бачив перший раз, він мені здався коричневим. Сірих бачив, рижих бачив, а коричневого ні.
    Пізніше вбив лиса і було вирішено скласти в чохли зброю і відсвяткувати нормально відкриття.
    Жінка сьогодні, зранку, трохи дулася і я зрозумів, що свято вдалося.
    Сьогодні не ходив, болять ноги з непривички.
    Хто, як відкрився?
    Бажаю всім вдачі та гарних трофеїв!

INTER, Monya, roz_koms та 3 іншим подобається це.
  2. мр 153 12 76..

мр 153 12 76.. Снайпер

http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Пух-копыто-2016-2017.49517/
    Пиши сюда;););)

3. Одинокий Вовк

Згоден. Тільки мене ще цікавить обстановка по Вінницькій області.

Monya, BOGDAN BAR 2015, INTER та 2 іншим подобається це.
  4. Kapitan

Kapitan Слідопит

Сегодня узнал что в Барском районе есть "Общество чистой стрельбы". Девиз общества "Чисто пулями, чисто по /зайчику/". Да, знаем мы что охотничьи компании делятся на зайчатников, лисятников и "мясников" это те что обычно спрашивают " а свині були", и при этом ни когда в жизни не покупали лицензию на кабана. Хотя некоторые "мясные" компании я уважаю, они принципиально не стреляют косулю, только кабаны.
    Но чтобы пулями стрелять по зайцу, видел впервые. А может ребятам не тот "заяц" выбежал?
    От така у нас обстановка брате Ігоре в Барському.

Monya, INTER та Одинокий Вовк подобається це.
  5. Flesh

Flesh Новачок

А у нас на півдні області, заяць з'явився, за останні роки такої кількості вже давно не пам'ятаю, в минулому сезоні бачили всього- навсього в районі 10 штук , а цого року при кожному виході була така кількість.

6. Одинокий Вовк

Де іменно на півдні?

7. Flesh

Flesh Новачок

Крижопіль

8. cухов

cухов Новачок

порівняно з минулим роком лиса менше.Зайця мало.

9. typict

typict Мисливець

А хтось чув щось про колективне полювання на лиса у Вінницький області ? Як в минулом і позаминулому роках було. Бо кажуть у Вінницькому районі не буде. А у інших ?

Поділитися цією сторінкою

Графф