Помогите выбрать полуавтомат

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
охота это одно, ружье это другое. каждый ее видит по своему. важно чтобы приносила удовольствие.
Это общие фразы. В любом увлечении, а тем более в охоте, есть множество условностей, а также немаловажную роль играют комфорт, удобство, а также немаловажную роль играют мода и красота (охотничья). И если есть возможность иметь и использовать все факторы - то что в этом плохого? Так это я молчу о традициях и условностях "высшего" уровня, где совсем другие правила игры и уровня материальной "планки" как бы нет вообще. :)
 

HDC

Мисливець

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) Примерно. Но я машину переоформил за пол-дня (вместе с экспертизой), а ружье - как минимум месяц:)
 

HDC

Мисливець
Примерно. Но я машину переоформил за пол-дня (вместе с экспертизой), а ружье - как минимум месяц
Переоформити справа нескладна. Та до того часу як продати своє авто потрібно виставити оголошення, відповідати на телефонні дзвінки (часто перекупам які пропонують менше ніж ціна реальна), комусь і показати авто. А коли купити уже собі авто б.у., тоді новий головняк - знайти ту модель що хочеться з нюансами, при цьому щоб стан був такий як хочеться і ціна не захмарна, а після покупки т.о. і т.д...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:D Не-е-е-е, продажа - то творческий процесс! Там потребно владение большим искусством, я таким не владею :)
 

охотник70

Мисливець
у меня товарищ директор собственной фирмы. оборот в месяц его канторы доходит до несколько десятков лямов.
при всем этом у него иж-27 80-х и другое не нужно.
нет смысла лепить в кучу машины,доходы и ружья.
все ружья выполняю свои функции одинаково.
охотники просто разные.
А в мене знайомий іздить на УАЗі але має дві берети.Просто в кожного своі цінності і своє бачення процесу полювання як такого.Більшість знайомих мисливців відноситься до своєі зброі просто як до знаряддя для полювання на диких тварин,великого не має значення яке, аби стріляло,і діло не завжди в матеріальних достатках.
 

HDC

Мисливець
Люди пишуть що на хоббі можна тратити гроші й купляти те що хочеться. Та все залежить від доходу, від поточних розходів і т.д. Припустимо якщо б я купляв все те що хочу для полювання то це:
1) Рушниця Бенеллі інерційна 12 калібр + якась легенька 20 калібр такого ж рівня;
2) Авто типу Ніссан Патруль чи Тойота FJ
3) Лодка+мотор+причеп
4)набір чучал на качку; набір чучал на голуба
5)набір манків ( качки, лисиця, косуля)
6)спецодяг літо, спецодяг осінь, спецодяг зима
В результаті десь 20 тисяч доларів потратити, і це по-мінімуму.
І важко сказати що навіть якщо все це куплю то мені його вистачить і не захочеться нічого нового. Так, якби у мене в житті все було вже що потрібно, тільки невистачало мисливського спорядження, то назбирав би на це гроші. А коли малі діти 1-3 роки і жінка в декреті то буду на легковому авто їздити на полювання, стріляти без чучал, з турецької рушниці :D
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Ну я мог имея Беретту и Браунинг взять на охоту Армсан или Алтай и поф,что оно с Турции!!!
Тут дело не в Марке и Деньгах а в том с чем тебе под настроение хочется сегодня подышать воздухом
на просторах необьятной Родины!!! Осенью на голубя брал ТОЗ-54 1976 г.в. и падает с него не хуже чем
с Итальянцев,главное ПОПАДАТЬ! От взвода внешних КУРКОВ уже получаешь удовольствие.....
 

huntumy

Зброяр
А в мене знайомий іздить на УАЗі але має дві берети.Просто в кожного своі цінності і своє бачення процесу полювання як такого.Більшість знайомих мисливців відноситься до своєі зброі просто як до знаряддя для полювання на диких тварин,великого не має значення яке, аби стріляло,і діло не завжди в матеріальних достатках.
совершенно верно.
В результаті десь 20 тисяч доларів потратити, і це по-мінімуму.
не, не хватит.
 

охотник70

Мисливець
Люди пишуть що на хоббі можна тратити гроші й купляти те що хочеться. Та все залежить від доходу, від поточних розходів і т.д. Припустимо якщо б я купляв все те що хочу для полювання то це:
1) Рушниця Бенеллі інерційна 12 калібр + якась легенька 20 калібр такого ж рівня;
2) Авто типу Ніссан Патруль чи Тойота FJ
3) Лодка+мотор+причеп
4)набір чучал на качку; набір чучал на голуба
5)набір манків ( качки, лисиця, косуля)
6)спецодяг літо, спецодяг осінь, спецодяг зима
В результаті десь 20 тисяч доларів потратити, і це по-мінімуму.
І важко сказати що навіть якщо все це куплю то мені його вистачить і не захочеться нічого нового. Так, якби у мене в житті все було вже що потрібно, тільки невистачало мисливського спорядження, то назбирав би на це гроші. А коли малі діти 1-3 роки і жінка в декреті то буду на легковому авто їздити на полювання, стріляти без чучал, з турецької рушниці :D
Ви думаєте що всі власники рушниць ВВВ починали свою мисливську карьєру з цією зброєю?Впевнений що більшість робила перші кроки на полюванні з старими курковками і одностволками.Просто треба йти до своі мріі ,і вірити що і на Вашій вулиці буде свято!.Р.S А іздити на полювання можна і на НИВІ.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Просто треба йти до своі мріі ,і вірити що і на Вашій вулиці буде свято!.Р.S А іздити на полювання можна і на НИВІ.
+1000
Я начинал с куркового ТОЗ-80 купленного отцом мне в 1988 году!
А пределом моих мечтаний были не досягаемые ВВВ, а самая простая МЦ-21-12....
А дальше как пел Газманов......А дальше закружило,понесло.....всё пытаюсь ОСТАНОВИТСЯ )))
 

huntumy

Зброяр
+1000
Я начинал с куркового ТОЗ-80 купленного отцом мне в 1988 году!
А пределом моих мечтаний были не досягаемые ВВВ, а самая простая МЦ-21-12....
А дальше как пел Газманов......А дальше закружило,понесло.....всё пытаюсь ОСТАНОВИТСЯ )))
забыл добавить. таких как ты фанатов охотничьего оружия можно пересчитать на пальцах одной руки.
не все умеют так...;)
вчера задолбался с ремонтом. зарядил новыми способами патрошки на утку. решил с цилинра выжать максимум.
отстрелял и попустило.:D
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
забыл добавить. таких как ты фанатов охотничьего оружия можно пересчитать на пальцах одной руки.
не все умеют так...;)
вчера задолбался с ремонтом. зарядил новыми способами патрошки на утку. решил с цилинра выжать максимум.
отстрелял и попустило.:D
Я сам собираюсь с 610 мм ствола,Бекачки по силуэту зайца ,оставшимися патронами с зимы, на 40-45 м среди недели пострелять!
ЭТО ВЕСЕННЕЕ ОБОСТРЕНИЕ!!!!
 

HDC

Мисливець
А я ось перейти з 20 на 12 калібр вирішив уже твердо, та один момент не врахував. Це залишок патронів 20 калібру. Думав що я майже все вистріляв. Підрахував сьогодні а в мене залишилось 175 патронів це рівно 7 пачок. 00, 0, 1, 3, 4, чуть картечі. Прийдеться комусь якось продавати...
 

huntumy

Зброяр
самопал?
кикс оправдал надежды,разница существенная хоть в чем то с 0,5мм?
 
Зверху