Помогите определить модель и приблизительную стоимость ружья

Статус
Закрита.

Буга

Снайпер
Шановний Буга,
МЦ 8 шукала людина з нашого колективу мисливцiв,а не я(для мене це занадто).Це по-перше.
Менi достатньо мого немчука та ще одноi рушнички.
Я не перепродую рушницi як деякi.По-друге,Ви не один на цему форумi.,щоб робити висновки за всiма i давати менi пораду,тим бiльше,що Ви молодший за мене на 15рокiв,це не гарно шановний.Не гарно.
Якщо проiлися Вам МЦ,моя Вам нарада-не дискутуйте тодi.
Чоловiк,який вирiшив продавати цю рушничку пенсiонер ,йому вже за 70рокiв..Кому вiн ii продатиме,менi байдуже.
Я так розумiю.А цiну Вiн напевно вже сам складе.,або можливо вiднесе до Iбiсу,там люди теж знають що i як.
Всiм дакую.
Шановний Вовцюгака . Прочитав я Вашу відповідь і так стало соромно - пробачте " баригу " якщо вразив Вас . А ще я згадав вірша який мені здається вчили в 3 класі загальної школи : " Через поле , через гай ходить хлопчик помагай...." .
 

Mechanik

Снайпер
Мої Вітання Вам Хлопці.
Прозівав тему, по моїй самій дорогій рушниці, всього мого мисливського життя.
Переглянув тему, та хочу доповнити наступним.
Рушниця виробництва ЦКІБ - однозначно.
Виготовлена ЦКІБ-ом по номеклатурі штучного виробництва, по замовленню.
Період випуску рушниці, далеко не 50-60-х років, а 70-80-х років.
В 50-60-х роках в нумерації зброї МЦ 21-12(ЦКІБ) мала однозначно вказаний рік випуску
Заводом ТОЗ тут і не пахне близько, так як штихелем нанесений логотип ЦКІБ.
Мають бути ще присутні на даній рушниці, штихельні прописи. Треба додаткове ФОТО
Мене цікавить наступне.
1. Цевйо має вставку з номером, чи цевйо - без вставки? Фото для взірця додаю.
2.Зробіть будь ласка номер ствола, який знаходиться - знизу? Це важливо.
3. Чи є прописом вказаний тиск на столі? Фото додаю для взірця.
3. Побільше фото, всіх які є цифри, клейма, на рушниці. Тоді - "щука" буде мати ціну, на що вона заслуговує.
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
А також, хотілось би взнати ще деякі деталі, по цій рушниці особисто мені, як колишньому власнику МЦ 21-12 ЦКІБ.
1. Де знаходиться рушниця, місто України, та місце її реєстрації?
2. Чи є на дану рушницю дозвіл на право носіння та збереження зброї?
3. Чи вказані в дозволі, всі три ствола зброї? Ствол - кожен окремо з номером вказано, чи тільки вказана рушниця з номером?
4. Чи не заперечуєте Ви, щоб я оглянув зброю - особисто, по приїзду до Вас ?
Дякую Вам за вичерпну відповідь.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Владимир Михайлович, на этом стволе есть надпись "НЕ БОЛЕЕ 700 кгс/см2", фото не четкое
 

Mechanik

Снайпер
Це добре що є таке позначення. Тільки, є одне "НО" відоме не багатьом нам грішним.
Рушниця з багатьма знаками питання, особисто для мене.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Владимир Михайлович, а еще вопрос. По этому фото складывается такое впечатление, что ствол почти "девственный", не стрелянный, выработки на направляющих почти нет. Или это все исскусно прикрыто свежим воронением?
 

Буга

Снайпер
Владимир Михайлович, а еще вопрос. По этому фото складывается такое впечатление, что ствол почти "девственный", не стрелянный, выработки на направляющих почти нет. Или это все исскусно прикрыто свежим воронением?
Так дідусь його напевно беріг до кращих часів або має їх ще пару десятків в скрині.......
 

Mechanik

Снайпер
Гена. Для того щоб дати відповідь на твоє питання, мені б хотілось перш за все почути відповідь на мої питання, автора теми.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) Все равно, хотелось бы чтобы сомнения развеялись и это оказалось именно ТО ружье, о котором многие почитатели модели мечтают в самых сладких снах :)
 

Mechanik

Снайпер
:) Все равно, хотелось бы чтобы сомнения развеялись
Для "девственного" ствола, як Ви кажете, ствольна коробка мала б зовсім інший зовнішній стан.
А в якому стані затворний механізм, нам поки що, не відомо.
 

Вкладення

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Коробка - да. Я по конкретному стволу спрашивал.
На двух верхних стволах следы эксплуатации видны.
 

Mechanik

Снайпер
А вороніння на всіх стволах, як Ви вважаєте, має бути одинаковим чи різним?
Ви ж знаєте,що є різні способи та методи вороніння стволів.
Хто воронив? Завод чи новодєл? Це треба тримати, ствол в руках. І то ще.... може й бути, добре "замаскована лялька"
Тому тільки - жива музика, має грати на веселлі, а не пісні п'яних музикантів під фонограму.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Думаю - да, если комплектацию готовил завод, то и воронение должно быть одинаковым. Владимир Михайлович, так вас все и ждали эти несколько дней :) Потому как сомнения появились у всех без исключения с самых первых постов.
 

Mechanik

Снайпер
Дякую Вам за довіру. Але ж я хотів би, все ж таки оглянути рушницю - власноруч.
Такого екземпляру, в одному флаконі як кажуть, я за своє життя, ще не зустрічав.
Цкава рушниця, та її приданне.
 

mulyavchik

Снайпер
Вже шан. пане механік рушничка нашла свого нового господаря,який буде її оглядати і любуватися нею.Продана вона була десь на третій день після подачі оголошення.Суму за неї заплатили немаленьку,точно не скажу але в американських президентаХ. А подібні еземляки можуть бути на мою думку тільки у пана Гебельса.З пов.
 

Буга

Снайпер
Вже шан. пане механік рушничка нашла свого нового господаря,який буде її оглядати і любуватися нею.Продана вона була десь на третій день після подачі оголошення.Суму за неї заплатили немаленьку,точно не скажу але в американських президентаХ. А подібні еземляки можуть бути на мою думку тільки у пана Гебельса.З пов.
а ви впевнені , що це була не його подача ?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так а что-то интересное по этому ружью было еще сказано? Кроме того, что топикстартер написал в паре-тройке постов?
 
Статус
Закрита.
Зверху