Помогите определить модель и приблизительную стоимость ружья

Статус
Закрита.

Буга

Снайпер
Якщо Ви думаете що то І.П.То це не так
можливо то була його секретарка . А Ви чому туди телефонували , думали що у " дідуся " на халявку купите МЦ ? Шкода , що модератори почистили тему там була можливість почути мою думку . Від якоі я не відмовлюсь ніколи .
 

Буга

Снайпер
Коробка - да. Я по конкретному стволу спрашивал.
На двух верхних стволах следы эксплуатации видны.
Гена . вам скільки років ? МЦ на двох стволах це нічого , нікому не кинеться в очі . а МЦ на трьох стволах стволах це вже "комбайн" це вже кидається в очі . тепер Ви зрозуміли чому третій ствол новий ?
 

Mechanik

Снайпер
Вчора пізно ввечері подумав собі, що після моїх запитань, вранці наступного дня, буде пост з текстом, що рушничка вже продана, та знайшла свого нового господаря. Одним словом, забудьте тепер хлопці про це -ружжо.
Так і сталось, як гадалось. Вся ця історія з проханням оцінити, та що це за ружжо , як на мене - КАЛАМУТНА СПРАВА.
Я ніколи не повірю в те, що пан вовцюгака який шукав в попередніх своїх постах для себе зброю МЦ-8 не знав що це за зброя, про яку він просить форумчан, її оцінити.
МЦ 8 це не є дешева зброя, та людина яка хоче купити МЦ 8 яка вартує не одну тисячу $ ЗНАЄ та ЗНАЛА що є така рушниця як п'ятизарядна - МЦ 21-12 періоду виробництва часів СРСР.
Про яку знає та скаже, любий пересічний мисливець із глухого села чи хутора, нашої країни.
Ну це ж не курківку людина хотіла купити, а зброю від ЦКІБ.
Тут і до бабки не треба ходити, тут собака в іншому місці закопана. Тут другі були плани, та мотиви.
Ось і все, та на цьому крапка.
 

okhorly

Слідопит
Однако, надо отдать должное продавану - нестандартный подход сработал на все сто. И цена не была озвучена , и ружье продалось быстро - без шума и пыли. ТС неплохой психолог.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Однако, надо отдать должное продавану - нестандартный подход сработал на все сто. И цена не была озвучена , и ружье продалось быстро - без шума и пыли. ТС неплохой психолог.
Это как раз классический вариант, тут в теме "оценить" 90-95% именно таких ружей - "кто больше даст"
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Это как раз классический вариант, тут в теме "оценить" 90-95% именно таких ружей - "кто больше даст"
По перше, на форумі його ніхто не продаваав,а по друге- ХОРОШУ РІЧ ТРЕБА КУПУВАТИ ВІДРАЗУ,А НЕ СКИДУВАТИ ЦІНУ ВСІЛЯКИМИ ПРИДУМУВАНОСТЯМИ!!Знаю,що всі знали ціну і властивість даного екземпляру,і всі хто дописував мав надію його купити,але,




пані жаба виявилась тяжча від вас,а тому респект продавцю!!!Маркетинговий хід був на висоті.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А была ли продажа???
Неофіційно в плані -була!!Ось пост топікстартера!!Хто його зрозумів,той і в дамках.Офіційно продажа в відповідному розділі на форумі не була заявлена.

МЦ 8 шукала людина з нашого колективу мисливцiв,а не я(для мене це занадто).Це по-перше.
Менi достатньо мого немчука та ще одноi рушнички.
Я не перепродую рушницi як деякi.По-друге,Ви не один на цему форумi.,щоб робити висновки за всiма i давати менi пораду,тим бiльше,що Ви молодший за мене на 15рокiв,це не гарно шановний.Не гарно.
Якщо проiлися Вам МЦ,моя Вам нарада-не дискутуйте тодi.
Чоловiк,який вирiшив продавати цю рушничку пенсiонер ,йому вже за 70рокiв..Кому вiн ii продатиме,менi байдуже.
Я так розумiю.А цiну Вiн напевно вже сам складе.,або можливо вiднесе до Iбiсу,там люди теж знають що i як.
Всiм дакую.
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Про дану рушницю, я взнав із дзвінка нашого форумчанина, що є така рушниця,з трьома стволами, та невідомим роком випуску.
Де я одразу, зайшов на форум та переглянув тему та відповіді.
Якщо людина просить оцінити зброю, то це одне питання, але коли людина таким чином хоче її продати, то це вже інша справа.
Але у нас на форумі, є розділ по гладкоствольній зброї КУПЛЮ -ПРОДАМ то чому б не продавати дану рушницю, саме там?
І ставив би автор теми, ціну таку космічну, яку забагав би - ВЛАСНИК ЗБРОЇ.
А ціну у нас правилами форуму, обговорювати в темі - заборонено.
Тепер ідем далі.
Цей чоловік (власник) пенсійного віку, та йому поза 70 років. Дай Бог здоров'я, ще на років зі 100, світ Божий бачити.
Живе на пенсію, та може якимись своїми заощадженнями. Та часу продати таку зброю у нього було б предостатньо.
Тому що річ - ДОСТОЙНА. І дідусь тримає ціну, і врешті решт отримує, те що - хотів. Тому що бажаючих купити було б - БАГАТО
А так, за пару днів, зброя пішла може вже і на другі руки. Але ціна зараз була на мою думку - дитячий садок, старша група.
Таку зброю, неначе курява зірвалась на дворі, так не продають. Така зброя, з кожним днем, в ціні тільки - зростає.
І повірте мені, настане ще час, коли будуть шукати рушниці ЦКІБ вдень з ліхтариком в руці.
Та цей час, вже й для нас настає.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все було б нічого,якби " Гальдер" не був тим самим "вовцюгака"!!Обидва ніки закриваю!!Клони на нашому форумі заборонені.Тепер тема точно закрита.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху